Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот yordankam » 10 Яну 2017, 15:50

Здравейте
Закупих за дъщеря ми, която е на 1г и 9 м коластра на Аква сорс. Въпросът ми е как мога да я давам. Предполагам може да изсипя съдържаниято на капсолата във вода? А дали е проблемно ако е сок и не се изпие абсолютно веднага, а например в течение на час-два? Питам, тъй като предполагам, че вкуса няма да е много привлекателен за дете и други лекарства давам като ги разреждам в сок, дали и в този случай може?
Благодаря предварително!
Поздрави
yordankam
 
Мнения: 5
Регистриран на: 07 Яну 2017, 15:03

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот maria.valcheva » 13 Яну 2017, 00:24

Здравейте, детето ми е на 1г и 10 мес. Бих искала да му давам шуслерови соли за имуностимулиране. Бихте ли ми казали какви номера трябва да му давам и в какви дози? Благодаря ви!
maria.valcheva
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Яну 2017, 00:20

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот senerosman » 03 Фев 2017, 17:02

Здравейте.колко мл санастол трябва да се даде на дете на 23месеца.могали да давам инфлуцид заедно със санастол профилактично.благодаря
senerosman
 
Мнения: 8
Регистриран на: 05 Ное 2016, 15:53

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот s_ivelina » 10 Фев 2017, 09:28

Здравейте!
Детето ми тръгна на градинка ,1 група,ходи два дена и се разболя.има задна хрема.започна и да кащля,личната я видя и каза,че има секрети в гърлото.изписа й спрейовете Аквамед и Мукоплант и Тонзилит да пие 6.1табл на ден.но тя няма особено подобрение,освен,че й спряха сополките,но продължава да говори носово и да покашля от време на време.мисля,че лечението й не е много правилно..искам и Вашето мнение.като се затопли и спира да кашля.като яде също не кашля.но като спре започва.Вие какво ще ми препоръчате.
И ако може нещо за имунната система да ни препоръчате.Благодаря сърдечно!
Поздрави Ива! :???:
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот Габриела.Генева » 26 Апр 2017, 08:59

Здравейте,детето ми е на 2г.и 2м.и вече ходи на ясла.Като бебе не ми е боледувал,но от както започна да ходи на ясла се започна първо с хрема,кашлица и през втората седмица,и варицела.Преминахме с мнего малък обрив,но хремата и кашлицата преминаха много трудно.Започнах да му давам сироп Изопринозин,направи два курса.Сега му взех Биозин сироп.В коментарите чета за добрите ви съвети,ако може и мен да посъветвате за сиропа дали е добър,колко курса да направя и дали да му давам и нищо друго за да не се разболява толкова лесно?Благодаря, че ви има!
Габриела.Генева
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Апр 2017, 08:34

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот GeorgiKutsarov » 26 Апр 2017, 20:31

Здравейте,

Искам да попитам този сироп подходящ ли е за бебе на 7 месеца? Препоръчан е от педиатър, но в листовката пише за деца над 1 година.

http://apteka.framar.bg/30001326/фор-кидс-adl-сироп-237-мл-за-имунната-система
GeorgiKutsarov
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Апр 2017, 20:23

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот Габриела.Генева » 15 Май 2017, 00:11

Здравейте,защо вече няма отговори на въпросите?
Габриела.Генева
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Апр 2017, 08:34

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот s_ivelina » 05 Юни 2017, 19:26

Габриела.Генева написа:Здравейте,защо вече няма отговори на въпросите?


И аз това се питам,няма никакви отговори.Тя ни беше много полезна със съветите й.Не е влизала от доста време.
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот Vanya80 » 12 Сеп 2017, 20:28

Здравейте д-р Кисьова.
На 6 месеца е дъщеря ми и преди няма и месец боледуваше от вирусна инфекция. Приеха ни в болница заради ниски левкоцити. При изписването бяха се повишили до над 6 , но 10 дни след това направихме контролни изследвания и пак бяха се понижили . Казаха ни да я пазим и на 3 седмици да повтаряме изследванията. Искам да попитам дали мога да и давам някакви витамини за подсилване на имунната и система. Благодаря предварително
Vanya80
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Сеп 2017, 20:22

Re: Имуностимулация при деца - онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот s.elenkova » 09 Фев 2018, 16:48

Здравейте! Искам да попитам за коластрата....моето бебе е на 11 месеца и до сега е изпил 7 антибиотика, миналия месец изпи 3 един след друг. Въпроса ми е мога ли да му давам коластра като имуностимулиращо и по колко капсули се дават и колко време
s.elenkova
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Фев 2018, 16:43

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта