Интимната хигиена на мъжете - мъжки интимен гел Intiman

Тук може да намерите игрите проведени от Фрамар и наградите, които сме раздали.

Интимната хигиена на мъжете - мъжки интимен гел Intiman

Мнениеот FramarMedia » 28 Мар 2012, 09:19

Споделете ни…за вашата интимна хигиена. Колко пъти дневно се къпете, какви шампоани, душ гелове, сапуни употребявате, имате ли някакви специални предпазни средства, ако използвате общи къпални/ във фитнес салоните, примерно/. Имали ли сте някога неприятни последствия от липса на хигиена?
Разкажете ни!
В анкетата могат да участват и жени! Не се колебайте и ни разкажете за партньорите си, а после им подарете Intiman – подарък за истинския мъж!
Най-интересните коментари - подарък - безплатен гел Интиман - интимният продукт с характер!
Изображение

Спечели!
Аватар
FramarMedia
Модератор
 
Мнения: 427
Регистриран на: 26 Мар 2011, 10:39

Re: Интимната хигиена на мъжете - мъжки интимен гел Intiman

Мнениеот krasko » 28 Мар 2012, 12:20

Не разбирам защо се прави разлика между интимната хигиена на мъжете и жените :roll: Нали става въпрос за част от личнита хигиена на човек?
Аз използвам интимния гел на жена си :oops: Сефте чувам, че има и такъв специално за мъже - още днес ще потърся, но къде? Досега не съм виждал някъде да продават... Има ли друга разлика между мъжкия и дамския интимен гел, освен аромата?
krasko
 
Мнения: 38
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:21

Re: Интимната хигиена на мъжете - мъжки интимен гел Intiman

Мнениеот tweety » 29 Мар 2012, 13:13

krasko написа:Не разбирам защо се прави разлика между интимната хигиена на мъжете и жените :roll: Нали става въпрос за част от личнита хигиена на човек?
Аз използвам интимния гел на жена си :oops: Сефте чувам, че има и такъв специално за мъже - още днес ще потърся, но къде? Досега не съм виждал някъде да продават... Има ли друга разлика между мъжкия и дамския интимен гел, освен аромата?

И на мен ми е чудно каква е разликата, може би единственото, което ги прави различни е тестостерона в мъжкия интимен гел. А що се отнася до личната хигиена според мен всеки трябва да я спазва на ниво, на никого не му е приятно да общува с нечистоплътен човек. А дали трябва да се споделя това - какво има за споделяне?
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Интимната хигиена на мъжете - мъжки интимен гел Intiman

Мнениеот Камелия » 23 Май 2012, 15:10

Какво стана с играта на Интиман? Има ли наградени? Къде можем да проверим имената?
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56


Назад към Игрите на Фрамар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта