Само мен ли ме боли глава от така нашумелите цигари IQOS?

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Само мен ли ме боли глава от така нашумелите цигари IQOS?

Мнениеот viviann » 24 Окт 2018, 15:23

Подариха ми я за рождения ми ден, но определено миризмата не ми понася. Започва да ме боли глава. Още малко ще се опитам да свикна с нея и сигурно ще е поредната прахосъбирачка вкъщи. Тази непоносимост само при мен ли я има или ще вземе да се окаже наистина прехвалена и твърде скъпа тази IQOS?
Или пък има ментета? :roll:
viviann
 
Мнения: 161
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:16

Re: Само мен ли ме боли глава от така нашумелите цигари IQOS?

Мнениеот Adhoc » 24 Окт 2018, 15:56

viviann написа:Подариха ми я за рождения ми ден, но определено миризмата не ми понася. Започва да ме боли глава. Още малко ще се опитам да свикна с нея и сигурно ще е поредната прахосъбирачка вкъщи. Тази непоносимост само при мен ли я има или ще вземе да се окаже наистина прехвалена и твърде скъпа тази IQOS?
Или пък има ментета? :roll:

Ментета надали има, но не разбирам хората защо пушат тия боклуци.
Adhoc
 
Мнения: 67
Регистриран на: 26 Фев 2018, 14:07

Re: Само мен ли ме боли глава от така нашумелите цигари IQOS?

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Окт 2018, 18:26

И аз не вярвам да са ментета, по-скоро явно не ти понасят, все пак създават някаква химическа реакция. Най-добре зарежи и тези гадости и истинските цигари.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Само мен ли ме боли глава от така нашумелите цигари IQOS?

Мнениеот viviann » 25 Окт 2018, 09:46

Наясно съм че дали ще пуша Боро, Ротманс или IQOS не е толкова различно, но ми беше подарък.
За следващата година една от целите, които съм си поставила е да спра цигарите. Преди време бях спряла, с помощта на никотинови лепенки и на една книга - мисля че беше "Не пуша вече". Сглупих като се върнах пак към тях.
viviann
 
Мнения: 161
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:16

Re: Само мен ли ме боли глава от така нашумелите цигари IQOS?

Мнениеот kalinka-kuku » 25 Окт 2018, 10:15

то е навик, който трудно се преодолява, затова и много хора напълняват, защото почват да ядат, за да компенсират времето, в което иначе биха пушили. Наложи си го.
Иначе четох доста негативни статии за тези цигари, но не съм склонна да вярвам, не мисля, че са по-опасни от класическите, но тютюневата индустрия е най-голяматаи няма лесно да се предаде на по-малко вредните алтернативи.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Само мен ли ме боли глава от така нашумелите цигари IQOS?

Мнениеот Ilona » 03 Апр 2019, 12:00

Имам приятелка, която ползва такава "цигара" и е много доволна. Вероятно е до организъм. Не съм наясно с технологията и устройството й, но чувам доста противоречиви мнения.
Ilona
 
Мнения: 89
Регистриран на: 07 Яну 2019, 11:02

Re: Само мен ли ме боли глава от така нашумелите цигари IQOS?

Мнениеот Fury » 24 Апр 2019, 10:38

И моят приятели опита с тях, но не изкара дълго. Не го болеше главата, но не беше очарован. Явно е била добра рекламната им кампания. Вече не забелязвам да има такъв фурор около тия "цигари". Аз не съм пушач и смятам, че ако въобще не се пуши, ще е най-добре :mrgreen:
Fury
 
Мнения: 112
Регистриран на: 06 Дек 2018, 15:00


Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта