Съществува ли истинската любов - как да я разпознаем

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

Мнениеот Kaya » 25 Яну 2015, 11:38

silver933 написа:Аз също намерих жена си в интернет, започнахме да си пишем още преди години в чата, после се оказа, че сме били комшии, но така и не сме се виждали :mrgreen: :lol:

Обикновено така се случва, което е добре, после бабите са ви на близо, хаха :)))
Май в наши дни много двойки се срещат в Интернет и това е съвсем нормално, мрежата в наши дни е като дискотека ;) :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

Мнениеот Burborino » 25 Яну 2015, 11:51

Kaya написа:
silver933 написа:Аз също намерих жена си в интернет, започнахме да си пишем още преди години в чата, после се оказа, че сме били комшии, но така и не сме се виждали :mrgreen: :lol:

Обикновено така се случва, което е добре, после бабите са ви на близо, хаха :)))
Май в наши дни много двойки се срещат в Интернет и това е съвсем нормално, мрежата в наши дни е като дискотека ;) :lol:


Само дето избягваш нахалниците дето се опитват да ти опипат задника без да искат уж :lol: :lol: :lol:
И ние се запознахме в чата. Писахме си половин година (и се виждахме де) и после започнахме връзка и така 10 години :mrgreen:
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

Мнениеот silver933 » 25 Яну 2015, 11:58

Да, като единствен минус мога само да отчета, че не обарваш задника още в самото начало, но ако извадиш късмет, то чакането си е струвало. :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Каква е истинската любов ?

Мнениеот Kremiliya » 28 Яну 2015, 15:59

СПоред мен истинската любов не се крие в бързината на влюбването, а се крие във времето, в което изпитваме любов.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Каква е истинската любов ?

Мнениеот S_Milenska » 08 Юни 2015, 14:15

Memento написа:Друго характерно за нея е, че се случва само веднъж в живота на човек. Ако се случи по-рано и след това има раздяла, повече едва ли ще можем да се влюбим истински пазейки в себе си болката от разбитата истинска любов!!! :cry:

Според мен никога не можем да знаем коя е онази голяма истинска любов, как можем да сме сигурни, че не е следващата?
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Каква е истинската любов ?

Мнениеот Kremiliya » 08 Юни 2015, 15:03

S_Milenska написа:
Memento написа:Друго характерно за нея е, че се случва само веднъж в живота на човек. Ако се случи по-рано и след това има раздяла, повече едва ли ще можем да се влюбим истински пазейки в себе си болката от разбитата истинска любов!!! :cry:

Според мен никога не можем да знаем коя е онази голяма истинска любов, как можем да сме сигурни, че не е следващата?
Много правилно, няма как да сме сигурни, но ни остава надеждата, че точно тази е голямата ни любов, а не някоя друга неизвестна в бъдещето.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Каква е истинската любов ?

Мнениеот rabotnata pchela » 08 Юни 2015, 20:38

Истинската любов е нещо много готино - онова чувство, в което можеш да говориш както ти харесва, да правиш това, което искаш без да се притесняваш, че скъпия ще се разсърди. Хубаво е, но .. дали ще го намери всеки не се знае! :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Каква е истинската любов ?

Мнениеот Jully » 10 Юни 2015, 15:25

Хубаво е, че съм намерила истинската любов, сигурна съм, че този мъж е моята сродна душа, намирам удоволствие във всеки разговор с него, във всяка прегръдка и целувка..
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

Мнениеот Lollipop » 05 Окт 2015, 12:25

Реших да побутна малко тази интересна тема, защото имаме и адски много нови потребители във форума ;)))
А аз сега се сетих да споделя и моята история, която е много скучна, отидох на уредена среща с него, неговата майка ми е колежка и настояваше да се видим. :) Изкарахме цялата нощ заедно в приказки и набързо се събрахме и така вече близо 10години! :))
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

Мнениеот Rali_hr » 05 Окт 2015, 12:57

Темата наситина е страхотна, Близалке. :mrgreen:
Много харесвам такива романтични истории, а моята е доста скучна и неинтересна. :) Просто с мъжът ми сме от адски много време заедно, още от ученици и така до днес. :roll: Нищо специално.. нищо кой знае какво :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта