Съществува ли истинската любов - как да я разпознаем

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

Мнениеот borkova » 05 Окт 2015, 13:11

Смятам, че дори и самата история да не е супер затрогваща, то чувството, което ви е накарало да стигнете до там е по-важното, а то няма как да не бъде повече от прекрасно :idea:
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

Мнениеот Elica » 28 Окт 2015, 15:11

borkova написа:Смятам, че дори и самата история да не е супер затрогваща, то чувството, което ви е накарало да стигнете до там е по-важното, а то няма как да не бъде повече от прекрасно :idea:

Разбира се, всяка любов си има страхотна история, ценна само за двамата влюбени, дори и д ане е като на филм, важен е резултата :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

Мнениеот Anka » 29 Окт 2015, 12:31

Snejna написа:Страхотни истории, особено Кaya историята ти е уникална! Прииска ми се да изживея всичко това с теб сякаш! :oops:
Аз срещнах моят съпруг още в училище имахме си една лапешка ученическа любов, която взе, че се оказа устойчива и накрая учихме в университет заедно и след 10 години връзка сключихме брак :)

Успявате ли да удържите на връзката си и на еднообразието толкова време, мен това винаги ме е карало да се чувствам странно :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Ное 2015, 15:55

Anka написа:Успявате ли да удържите на връзката си и на еднообразието толкова време, мен това винаги ме е карало да се чувствам странно :)

Защо се притесняваш? :) Ако любовта от големите, то винаги ще има щастлив край, а дали е с много минало зад гърба си или не това няма значение. Ние самите си пазим любовта. :kisscheek:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

Мнениеот Andrey » 16 Ное 2015, 13:54

Не знам дали се удържа, ама след като има хора, които остаряват заедно, значи се получават нещата! :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

Мнениеот MGB » 16 Ное 2015, 14:54

Струва ми се, че и на най-големите любови... историите им невинаги са достатъчно чисти или поне в по-големия процент от случаите!
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

Мнениеот Mon_ton » 16 Ное 2015, 15:24

MGB написа:Струва ми се, че и на най-големите любови... историите им невинаги са достатъчно чисти или поне в по-големия процент от случаите!

Какво значи, че не са достатъчно чисти? :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

Мнениеот red_eyes » 30 Дек 2015, 14:25

Смятам, че истинските ми любови не са една и две, аз обичам толкова хора, вярно с времето не сте така близки вече, но чувството остава такова взаимно...
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

Мнениеот pravilno » 16 Мар 2016, 12:27

red_eyes написа:Смятам, че истинските ми любови не са една и две, аз обичам толкова хора, вярно с времето не сте така близки вече, но чувството остава такова взаимно...


Дори да е свършила любовта важното е да се помнят хубавите моменти!
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Мар 2016, 13:13

red_eyes написа:Смятам, че истинските ми любови не са една и две, аз обичам толкова хора, вярно с времето не сте така близки вече, но чувството остава такова взаимно...

Когато става въпрос за любовта, онази, която ни прави семейство, то тя мисля, че е една, или поне една -две към днешна дата. И аз обичам много хора, но не те са моя избор и моята голяма любов.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта

cron