Съществува ли истинската любов - как да я разпознаем

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

Мнениеот Elica » 24 Юни 2016, 13:23

Хайде, някой не се ли е влюбвал наскоро? Аз още съм в голямото очакване, нещо напоследък не ми върви с мъжете! :(
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

Мнениеот klara » 27 Юни 2016, 13:08

Коя любов е неистинска? Щом си се влюбил и обичал, значи всичко е било истинско, почувствал си го, изживял си го, независимо как е завършило. Дали със сватба или с раздяла, няма значение. Реално е било.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Споделете историята на истинската си любов!!!

Мнениеот Snejna » 27 Юни 2016, 16:00

klara написа:Коя любов е неистинска? Щом си се влюбил и обичал, значи всичко е било истинско, почувствал си го, изживял си го, независимо как е завършило. Дали със сватба или с раздяла, няма значение. Реално е било.

Ами разкажи си своята, какво значение има уточнението, дали е свършила със сватба или не? Така е, има и много разказали случки на сегашната им любов и на сегашни или вече бивши гаджета. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Различни мъже - различна любов

Мнениеот puhcheto » 15 Юли 2016, 13:44

Предполагам, че всяка една жена е била с лошо момче, но после се омъжва за добро и не толкова лудо :smile: . Сигурността е по-важна в крайна сметка, и стабилността.
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Каква е истинската любов ?

Мнениеот Mon_ton » 19 Май 2017, 14:57

Истинската любов е да има с кой да заспиш, с кой да помълчиш, с кой да направиш нещо мило, да излзеш на разходка, да не говориш и да му държиш ръката. Това стига, за да ти се изпълни сърцето.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Различни мъже - различна любов

Мнениеот Pipilota » 02 Юли 2018, 14:35

Колко пък да е различна любовта с различен мъж. Всеки изпитва една и съща любов с времето,в ажното е да развием връзката до "във времето" Иначев началото всяка любов е много страстна, много силна, после идва истинската обич.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Различни мъже - различна любов

Мнениеот Тъжна Луна » 03 Юли 2018, 16:35

Pipilota написа:Колко пък да е различна любовта с различен мъж. Всеки изпитва една и съща любов с времето,в ажното е да развием връзката до "във времето" Иначев началото всяка любов е много страстна, много силна, после идва истинската обич.

На мен ми е много различна любовта с всеки отделен мъж. Мислех си че съм по привързването, че с всеки ще е сравнително еднакво - еми не е. И интерес губя толкова бързо.. не е за разправяне. Уж любов, любов да ти умре магарето от морбили
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Различни мъже - различна любов

Мнениеот ivan.stoqnov » 03 Юли 2018, 16:39

Ха, различни мъже! Че то с добра жени и най-лошият мъж добър става...
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Различни мъже - различна любов

Мнениеот Тъжна Луна » 03 Юли 2018, 16:57

ivan.stoqnov написа:Ха, различни мъже! Че то с добра жени и най-лошият мъж добър става...

Начи ние се оплакваме от мъжете, ама причината в нас била! те са лоши щото и ние сме и те завалиите не могат добри да станат а тооолкова много да им се искааааа.. шах с пешката :lol:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Различни мъже - различна любов

Мнениеот ivan.stoqnov » 03 Юли 2018, 17:19

Че тя пешката е най-силната фигура, нали знаете, че царица става :cheerleaderkid: Жените ми, кой да е виновен друг :smile: Мъжете са толкова кротки като агънца също :evil:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта