Козметичен център "Jean D'Arcel"

Коментари, мнения и препоръки за участниците в нашата програма.

Re: Козметичен център "Jean D'Arcel"

Мнениеот blonDidka » 27 Юли 2011, 08:32

Много съм доволна - отначало подходих малко скептично, но после всичко си дойде на мястото. Продуктите са супер, а персонала - професионалисти.
Аватар
blonDidka
 
Мнения: 13
Регистриран на: 01 Апр 2011, 16:17

Re: Козметичен център "Jean D'Arcel"

Мнениеот black sheep » 27 Юли 2011, 08:33

Здравейте, момичета!
Преди няколко дни си закупих продукти на Jean D'Arcel и мога да кажа единствено ... УНИКАЛНИ СА! Само след първото нанасяне, на следващия ден, се чувстваше разлика. Кожата стана по-нежна, по-мека и най-важното напуканите ми устни вече не бяха напукани :) Имат голямо разнообразие от козметика и мисля скоро да не ги сменям!
Аватар
black sheep
 
Мнения: 58
Регистриран на: 29 Мар 2011, 16:59

Re: Козметичен център "Jean D'Arcel"

Мнениеот southern_sun » 27 Юли 2011, 11:33

Аз пък съм впечатлена от крема им за ръце, кожата ми е добре хидратирана и ухае божествено.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Козметичен център "Jean D'Arcel"

Мнениеот boriskarlov » 28 Юли 2011, 15:36

Какви услуги имате за мъже??
boriskarlov
 
Мнения: 125
Регистриран на: 03 Юли 2011, 22:06

Re: Козметичен център "Jean D'Arcel"

Мнениеот Jean D'Arcel » 30 Юли 2011, 13:31

Здравейте,
Имаме много подходящи терапии за кожа, без значение за мъже или жени. Но ако кожата няма някакви специални нужди мога да препоръчам горещо терапия ДЕРМОКОМФОРТ. Разработена е със специални успокяващи комплекси, които имат антисептично и омекотяващо действие върху бръснато лице. Как то и други варианти в зависимост от специфичните нужди!
Усмивки!
Център за козметика Jean DArcel!
Аватар
Jean D'Arcel
 
Мнения: 24
Регистриран на: 07 Юли 2011, 15:41

Представяне на козметичен център Жан Дарсел

Мнениеот FramarMedia » 12 Сеп 2011, 11:26

Козметичен център Jean D’Arcel Стара Загора отвори врати за своите клиенти преди една година. Центъът е представителен за световноизвестната марка за професионална козметика Jean D’Arcel и разполага с модерно и екзотично оборудвана материална база:
дерматологичен кабинет, в който Др. Румен Николов ще бъде вашият партньор в поставянето на филъри с хиалуронова киселина в устните и в области с бръчки по лицето, ботокс, мезотерапия. Първокласните филъри на Jolidermis, Estelis i Fortelis ще предадат нова блестяща и екзотична визия на вашето лице.
кабинет за козметични терапии на лице, шия и деколте на Jean D’Arcel, в който ще се насладите н комтепнтната грижа и съвети на главният козметик Галина Брезова. Тя ще направи профил на вашата кожа и ще ви даде компетентен съвет коя серия да изберете и какъв курс да предприемете за да подобрите профила на кожата си. В избора на серии за лице ще можете да разчитате на BASIC с която ще направите почистваща терапия, VITAMINE за избистряне на тъмни кръгове, CAVIAR за минерализация и подхранване, RENOWAR специална грижа против бръчки, THALASSO VISAGE с микроелемнти от морета и езера за тотална хидратация и подхранване, MULTYBALACE – грижа с фитохормони за лифтинг ефект, MIRATENCE – висша форма на грижа с коприна и екстракт от захарен протеин……….
кабинет за масаж и терапии на тяло – уникални и екзотични терапиите на
Jean D’Arcel ще обновят кожата на тялото и ще ви накарат да се почиствате като преродени
Солариум с колариум- здравословен начин за добиване на тен с 25 соларни лампи, които се грижат за добиване на тена с UVA и UVB лъчите и 25 коларни лампи, чиято светлина стимулира производството на колаген и еластин и коригира появата на фини линии и бръчки…
СПА педикюрен стол с джакузи и масаж на гърба – с морски соли от Jean D’Arcel , електрическа пила за обработване на кутикули и СПА балсам за крака
Съвременни технологии на маникюр с лак, гел-лак, гел. Можете да избирате между богата цветова гама най-интересните и модерни грижи за маникюр, някои от които имат траен ефект от 20 дни и защитават нокътната плоча.
Фризьорски салон, в който ще ви обгрижа Силвия и ще ви даде компетентен съвет за състоянието и цвета на вашата коса, треси и прическа.

Центъра се намира на ул. Никола Икономов 8, между първата "Била" и бензиностанция"OMV". Заповядайте ние ви очакваме!
Прикачени файлове
P1111488.JPG
P1111488.JPG (76.07 KiB) Прегледано 2522 пъти
P1111465.JPG
P1111465.JPG (55.68 KiB) Прегледано 2522 пъти
P1111455.JPG
P1111455.JPG (60.56 KiB) Прегледано 2522 пъти
P1111435.JPG
P1111435.JPG (61.07 KiB) Прегледано 2522 пъти
P1111410.JPG
P1111410.JPG (60.47 KiB) Прегледано 2522 пъти
IMG_0188.jpg
IMG_0188.jpg (56.93 KiB) Прегледано 2522 пъти
Аватар
FramarMedia
Модератор
 
Мнения: 427
Регистриран на: 26 Мар 2011, 10:39

Re: Козметичен център "Jean D'Arcel"

Мнениеот Пума » 29 Окт 2011, 13:08

Много ми харесвате, да си знаете!!!!!
Пума
 
Мнения: 159
Регистриран на: 22 Юли 2011, 20:41

Re: Козметичен център "Jean D'Arcel"

Мнениеот denisilieva » 15 Авг 2013, 15:35

Особено 'ГОЛЯМ" специалист е Д-р Румен Николов !!! Този доктор ми постави филър в устните преди повече от година и ефектът беше и все още е потресаващ! В самите устни може да се каже, че нямам нищо. Филърът ми е поставен много извън самите устни. Над горната устна в ляво имам огромна подутина, направо ми е обезобразена устата и не знам дали някога това "топче" ще се резорбира. Познатите ми постоянно ме питат защо са ми такива устните. Направо трябва да го съдя "ТОЗИ СПЕЦИАЛИСТ". Между другото с мен имаше още едно момиче. При нея ефектът е същия! Изключително съм разочарована и от отношението на управителката на "JEAN D'ARSEL.
denisilieva
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Авг 2013, 15:11

Re: Козметичен център "Jean D'Arcel"

Мнениеот PlamBran » 05 Фев 2014, 13:10

Разкошно място, един от обектите на SCI в Стара Загора
PlamBran
 
Мнения: 8
Регистриран на: 02 Фев 2014, 19:18

Предишна

Назад към Вземи повече

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта