Пробвали ли сте житният режим на Дънов?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Пробвали ли сте житният режим на Дънов?

Мнениеот Stoqnki4a » 12 Май 2023, 10:52

drtsankostefanov написа:За ефективно отслабване - най-правилно е да комбинирате правилно продуктите и различните видове нутриенти.
При цялостното премахване на който и да било вид нутриенти, след това задължително настъпва отслабване, заради стрес върху организма. След като този стрес отшуми, или спирате в едно положение, или правите йо-йо ефект.

Факт, който работи, изпробвал съм го. И все пак не бива прекалено да си тормозиш организма. Може и да не му понася на всеки да премахва изцяло какъвто и да е нутриент,
Stoqnki4a
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Май 2023, 10:46

Re: Пробвали ли сте житният режим на Дънов?

Мнениеот blagovestadamianova » 12 Май 2023, 20:33

След изпробване на житния режим на Дънов, мога да споделя, че постигнах някои положителни резултати. Забелязах значително повишение на енергийното ниво през целия ден. Закусването със съдържащи се в режима овесени ядки или пълнозърнест хляб с мед ме насити за по-продължителен период, избягвайки необходимостта от междинни хапки.

Според мен допринесе и за успешното ми отслабване. Високото съдържание на фибри в житните храни ме караха да се чуствам наситена и консумирах по-малко храна, като резултатът беше отслабване с някокло кг. Бих казала и че забелязах и подобрение в храносмилателния процес, като усетих повече лекота и комфорт след хранене. Не се чуствах толкова изморена и не ми се доспиваше както преди.
blagovestadamianova
 
Мнения: 16
Регистриран на: 12 Май 2023, 20:20

Re: Пробвали ли сте житният режим на Дънов?

Мнениеот Kachanka » 14 Май 2023, 20:07

Добър е режима на Дънов. Препоръчвам
Kachanka
 
Мнения: 4
Регистриран на: 14 Май 2023, 20:06

Re: Пробвали ли сте житният режим на Дънов?

Мнениеот nadejdaavramova » 20 Май 2023, 14:46

Аз съм пробвалата диетата и все още я прилагам. Като цяло не е насочена конкретно към отслабване, но балансираното хранене и ниското съдържание на мазнини определено спомагат за постигане на здравословно тегло. Аз също се чуствам много добре, макар че дисциплината малко ми куца.
nadejdaavramova
 
Мнения: 8
Регистриран на: 14 Май 2023, 17:15

Предишна

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта