Многото работа вредна за здравето?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какво ви причинява стрес на работното място?

Мнениеот julianne » 27 Ное 2014, 17:05

Сроковете, това е нещото, което по принцип ми причинява стрес, но по-скоро ми влияе така заради работното място, от там съм ги намразила, понеже съм свикнала все да ги гоня! :mrgreen: Сега ми е малко по-спокойно и в следващите две години ще е така :!: :!:
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Какво ви причинява стрес на работното място?

Мнениеот PasDeDeux » 28 Ное 2014, 16:59

В никакъв случай не ти причинява стрес работното място, само и единствено сам си го причиняваш :!: :!: :!: Така че просто го карайте по-спокойно и се радвайте на факта, че имате работа!
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Какво ви причинява стрес на работното място?

Мнениеот Pipilota » 01 Дек 2014, 10:13

PasDeDeux написа:В никакъв случай не ти причинява стрес работното място, само и единствено сам си го причиняваш :!: :!: :!: Така че просто го карайте по-спокойно и се радвайте на факта, че имате работа!

А, не е точно така. :) Представи си да имаш шеф психопат, който само крещи и се чуди как и по какъв начин постоянно да те заплашва. Вярвай ми и такива ги има, после в тази среда как може да не си стреснат и да си благодарен, че имаш работа. :) В действителност, работодателите трябва да са благодарни, ако са намерили някой ценен кадър, а не да го мачкат в идеята да се покажат колко са властни! :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какво ви причинява стрес на работното място?

Мнениеот ivoblinc » 01 Дек 2014, 16:10

Вярно е, че има и такива, за щастие, като че ли статистиките не сочат да са от най-преуспелите фирми с шефове психопати :lol: :lol: а мен пък не ме стресира работата ми, дори понякога не ми се иска да се прибирам, хубаво ми е :D
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Какво ви причинява стрес на работното място?

Мнениеот silver933 » 02 Дек 2014, 12:15

ivoblinc написа:Вярно е, че има и такива, за щастие, като че ли статистиките не сочат да са от най-преуспелите фирми с шефове психопати :lol: :lol: а мен пък не ме стресира работата ми, дори понякога не ми се иска да се прибирам, хубаво ми е :D

Истински късмет е това, малко хора могат да се похвалят, че са намерили идеалната си работа и им е приятно да са там. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Какво ви причинява стрес на работното място?

Мнениеот Kaya » 09 Дек 2014, 11:17

Стресира ме най-вече това, че не знам утре дали ще имам работа или няма да имам. Като изключа тези ми страхове, от друго притеснения нямам сякаш на работа, мога да се справя със задълженията си, така че не се притеснявам изобщо :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Многото работа вредна за здравето?

Мнениеот silver933 » 22 Яну 2015, 12:55

До голяма степен съм на това мнение, но уви, трябва да се бачка :) А всъщност, ако работата носи удовлетворение, най-вече и под формата на добри пари, то си мисля, че тогава ползите от многото работа ще са по-големи. :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Многото работа вредна за здравето?

Мнениеот Tinki » 24 Яну 2015, 14:19

Организмът и мозъкът имат нужда от почивка. Особено много съм против отработването, както е днешната събота например. :evil:
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Многото работа вредна за здравето?

Мнениеот Kremiliya » 24 Яну 2015, 14:36

Tinki написа:Организмът и мозъкът имат нужда от почивка. Особено много съм против отработването, както е днешната събота например. :evil:

И аз съм против, но няма начин, след малко заминавам на работа и пак до 22ч. ще има да се трепя :(
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Многото работа вредна за здравето?

Мнениеот Krum » 24 Яну 2015, 15:04

И според мен не трябва да се отработват дните и за щастие в моята работа са на същото мнение. :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта