Искам да ходя на Kangoo jumps , но обувките изглеждат ужасяващо – свиква ли се?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Искам да ходя на Kangoo jumps , но обувките изглеждат ужасяващо – свиква ли се?

Мнениеот sky_100 » 09 Ное 2018, 11:06

Влязла ми е мухата да пробвам така нашумялото канго, но не знам дали няма да ми тежат обувките и дали бих издържала да подскачам като луда с тях. Пробвах друг тип тренировки, ама все са ми скучни, а това изглежда различно.
Не съм наясно също така дали е скъпо по принцип и как стоят нещата с тия обувки - там ли ги дават или?
Прикачени файлове
kangoo.jpg
kangoo.jpg (14.22 KiB) Прегледано 983 пъти
sky_100
 
Мнения: 151
Регистриран на: 24 Окт 2018, 14:16

Re: Искам да ходя на Kangoo jumps , но обувките изглеждат ужасяващо – свиква ли се?

Мнениеот blaze » 09 Ное 2018, 13:00

Аз ходя чат пат на канго. Много е весело. Малко ми е далече от вкъщи, затова не ходя редовно. Като цени мисля че е 6-7 лева на тренировка.
blaze
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Ное 2018, 10:28

Re: Искам да ходя на Kangoo jumps , но обувките изглеждат ужасяващо – свиква ли се?

Мнениеот Веси Вес » 09 Яну 2019, 16:07

Малко е шантаво в началото наистина. Тежки са и ти се струва, че не можеш да си вдигнеш краката от земята. Но след няколко тренировки вече не ги усещаш. После се зарибяваш и е много забавно. Няма да казвам колко добре се отразява на фигурата. :cool:
Веси Вес
 
Мнения: 76
Регистриран на: 07 Яну 2019, 10:35

Re: Искам да ходя на Kangoo jumps , но обувките изглеждат ужасяващо – свиква ли се?

Мнениеот Glow » 15 Май 2019, 11:08

Много е забавно, заслужава си! Само който не е почнал, не се е зарибил да ходи на канго :cool: Комбинацията от готина музика и танци е наистина страхотна!
Glow
 
Мнения: 93
Регистриран на: 20 Дек 2018, 11:09

Re: Искам да ходя на Kangoo jumps , но обувките изглеждат ужасяващо – свиква ли се?

Мнениеот Гери Василева » 31 Май 2019, 15:01

Аз веднъж се пробвах и имах чувството, че щях да падна. Повече не, мерси! :mrgreen:
Гери Василева
 
Мнения: 52
Регистриран на: 04 Фев 2019, 11:19


Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron