Кашлица - онлайн консултация с Педиатър

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Кашлица - онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот mamamagi » 09 Ное 2015, 15:13

Здравейте,детенцето ми е момченце на 6 годинки и много често боледува.Преди три години бяха гнойни ангини а сега след като извадихме и трите сливици спряха ангините, но започнаха повече кашлици.Когато не ходи на детска градина е долу горе добре а когато ходи веднага се разболява.Страда и от епилепсия и пие лекарства.Въпросът ми е дали тези лекарства събарят имунната система и как да предотвратя това.Дайте ми съвет какво да направя че детето та боледува по малко
mamamagi
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Ное 2015, 14:59

Re: Кашлица - онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот Зорница.Велеви » 16 Май 2016, 10:24

Здравейте,първо поздравления за чудесния форум! На кратко да се помъча да обясня,имам дъщеря на две години и седем месеца и от една година ни започна ходенето по мъките! Всеки месец имаме кашлица,като първите два дена е суха,задушаваща със страшни пристъпи и след това става отхрачваща.Не вдига температура,съпроводена е и с бистра хрема!С лекарства,без лекарства, както е започнало всичко така си и минава!Правихме рентгенова снимка,секрет от носа и гърлото,всичко е наред.Купихме и инхалатор,но без резултат!Личната лекарка ни изпрати на конституцията с алерголог,но не ни обърнаха внимание! Въпросът ми е към кого да се обърнем за консулт,защото вече е непоносимо и за детето и за нас? Благодаря предварително!
Зорница.Велеви
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Май 2016, 10:10

Re: Кашлица - онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот Dr Galina Kisyovа » 17 Юни 2016, 12:27

mamamagi написа:Здравейте,детенцето ми е момченце на 6 годинки и много често боледува.Преди три години бяха гнойни ангини а сега след като извадихме и трите сливици спряха ангините, но започнаха повече кашлици.Когато не ходи на детска градина е долу горе добре а когато ходи веднага се разболява.Страда и от епилепсия и пие лекарства.Въпросът ми е дали тези лекарства събарят имунната система и как да предотвратя това.Дайте ми съвет какво да направя че детето та боледува по малко


Здравейте,
добре е да се посъветвате с детския невролог, който наблюдава детето и ви назначи продукт за стимулиране на имунната система. Аз бих могла да ви посъветвам да му давате коластра.

Поздрави,
д-р Кисьова
Д-р Галина Кисьова
Педиатър, МБАЛ "Тракия"-ЕООД
Консултант за националния здравен портал- Framar.bg
телефони: 0882948468; 0898227819
email: dr.kisyova@abv.bg
Dr Galina Kisyovа
 
Мнения: 747
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:43

Re: Кашлица - онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот Dr Galina Kisyovа » 17 Юни 2016, 12:29

Зорница.Велеви написа:Здравейте,първо поздравления за чудесния форум! На кратко да се помъча да обясня,имам дъщеря на две години и седем месеца и от една година ни започна ходенето по мъките! Всеки месец имаме кашлица,като първите два дена е суха,задушаваща със страшни пристъпи и след това става отхрачваща.Не вдига температура,съпроводена е и с бистра хрема!С лекарства,без лекарства, както е започнало всичко така си и минава!Правихме рентгенова снимка,секрет от носа и гърлото,всичко е наред.Купихме и инхалатор,но без резултат!Личната лекарка ни изпрати на конституцията с алерголог,но не ни обърнаха внимание! Въпросът ми е към кого да се обърнем за консулт,защото вече е непоносимо и за детето и за нас? Благодаря предварително!


Здравейте,
заведете я на детски пулмолог.

Поздрави,
д-р Кисьова
Д-р Галина Кисьова
Педиатър, МБАЛ "Тракия"-ЕООД
Консултант за националния здравен портал- Framar.bg
телефони: 0882948468; 0898227819
email: dr.kisyova@abv.bg
Dr Galina Kisyovа
 
Мнения: 747
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:43

Re: Кашлица - онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот ozcan.husnu » 27 Юни 2016, 23:16

Здравейте, детето ми е още 8 месеца, много често се разболява. два пъти лежахме на болница от спастичен бронхит. кажете какво трябва да се прави
ozcan.husnu
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Юни 2016, 23:04

Re: Кашлица - онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот Dr Galina Kisyovа » 17 Авг 2016, 16:44

ozcan.husnu написа:Здравейте, детето ми е още 8 месеца, много често се разболява. два пъти лежахме на болница от спастичен бронхит. кажете какво трябва да се прави


Здравейте,
добре е да го заведете на детски пулмолог.

Поздрави,
д-р Кисьова
Д-р Галина Кисьова
Педиатър, МБАЛ "Тракия"-ЕООД
Консултант за националния здравен портал- Framar.bg
телефони: 0882948468; 0898227819
email: dr.kisyova@abv.bg
Dr Galina Kisyovа
 
Мнения: 747
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:43

Re: Кашлица - онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот zornicastefanova » 23 Сеп 2016, 14:02

Здравейте.искам да Ви попитам,какво мога да дам за влажна кашлица с пресипнал глас на дете на 2 г и 8 мес.Даваме проспан + шуслерови соли номер 3 и 4,но искам да засиля ефекта,затова ако може да ми препоръчате още нещо.Имахме и бистър секрет в нослето,но той намаля (давах септаназал кидс),но се превърна в кашлица,която се засилва в легнало положение.Благодаря предварително
zornicastefanova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Сеп 2016, 13:55

Re: Кашлица - онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот Ani3636 » 25 Окт 2016, 20:00

Здравейте,синът ми често прави спазми с кашлица не може да спре и ходим за инхалации.Сега е предписан ВенетоЛин по 3,5 сутрин и Ериксон по 5 мл вечер,мога ли да дам и вечерта с ериуса пак вентолин?
Ani3636
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Окт 2016, 19:57

Re: Кашлица - онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот Dr Galina Kisyovа » 28 Окт 2016, 10:07

zornicastefanova написа:Здравейте.искам да Ви попитам,какво мога да дам за влажна кашлица с пресипнал глас на дете на 2 г и 8 мес.Даваме проспан + шуслерови соли номер 3 и 4,но искам да засиля ефекта,затова ако може да ми препоръчате още нещо.Имахме и бистър секрет в нослето,но той намаля (давах септаназал кидс),но се превърна в кашлица,която се засилва в легнало положение.Благодаря предварително


Здравейте,
може да дадете допълнително антихистамин.

Поздрави,
д-р Кисьова
Д-р Галина Кисьова
Педиатър, МБАЛ "Тракия"-ЕООД
Консултант за националния здравен портал- Framar.bg
телефони: 0882948468; 0898227819
email: dr.kisyova@abv.bg
Dr Galina Kisyovа
 
Мнения: 747
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:43

Re: Кашлица - онлайн консултация с Педиатър

Мнениеот Dr Galina Kisyovа » 28 Окт 2016, 10:08

Ani3636 написа:Здравейте,синът ми често прави спазми с кашлица не може да спре и ходим за инхалации.Сега е предписан ВенетоЛин по 3,5 сутрин и Ериксон по 5 мл вечер,мога ли да дам и вечерта с ериуса пак вентолин?


Здравейте,
Вентолин и Ериус ли пие вашето дете?

Поздрави,
д-р Кисьова
Д-р Галина Кисьова
Педиатър, МБАЛ "Тракия"-ЕООД
Консултант за националния здравен портал- Framar.bg
телефони: 0882948468; 0898227819
email: dr.kisyova@abv.bg
Dr Galina Kisyovа
 
Мнения: 747
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:43

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта