Киста на яйчниците и поликистоза - мнения и въпроси

Тук можете да зададете въпроси към лекар по акушерство и гинекология, да се консултирате със специалист и да споделите мнения за Вашият проблем. Ще получите съвет и професионален отговор от лекар специалист по акушерство и гинекология

Re: Киста на яйчниците и поликистоза - мнения и въпроси

Мнениеот FramarLekari » 09 Сеп 2019, 12:19

donika005 написа:Здравейте,след прием на Оргаметрил 2-ри месец менструацията ми е доста обилна. Нормално ли е?

Здравейте, donika005!

Възможно е приемът на Оргаметрил да предизвика менструални нарушения.

С уважение,
Медицински екип на "Фрамар"
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari

Мнениеот donika005 » 03 Окт 2019, 08:59

Здравейте имам и друг въпрос. След приема на Оргаметрил по схема 15 дни от началото на цикъла,като го спра докато получа менструация изпитвам топли вълни, замайване и не се чувствам добре. Дали може да е от препарата?
donika005

Мнениеот FramarLekari » 03 Окт 2019, 13:02

donika005 написа:Здравейте имам и друг въпрос. След приема на Оргаметрил по схема 15 дни от началото на цикъла,като го спра докато получа менструация изпитвам топли вълни, замайване и не се чувствам добре. Дали може да е от препарата?

Здравейте, donika005!

Това са възможни нежелани реакции при употреба на Оргаметрил.

С уважение,
Медицински екип на "Фрамар"
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari

Предишна

Назад към Акушерство и гинекология