Кисти на бъбреците - онлайн консултация с нефролог

Тук можете да зададете въпроси по темата урология и нефрология, да се консултирате и да споделите мнения за здравни проблеми.

Кисти на бъбреците - онлайн консултация с нефролог

Мнениеот Dr Boriana Delijska » 22 Фев 2017, 12:10

Тук можете да зададете своите въпроси свързани с кистите на бъбреците.
На вашите въпроси ще отговори Проф. д-р Боряна Делийска, д.м.н. - специалист нефролог!




Повече за Проф. д-р Боряна Делийска и нейната практика, можете да откриете в Справочник Фрамар!
Dr Boriana Delijska
 
Мнения: 61
Регистриран на: 22 Фев 2017, 10:45

Re: Кисти на бъбреците - онлайн консултация с нефролог

Мнениеот elena koleva 181 » 17 Май 2017, 23:14

Здравейте от 2010год ми откриха киста на левия бъбрек 7см сега е вече 10см оплаквания нямам никакви като изключим високото кръвно което поддържам с лекарства трябва ли според вас да помисля за отстраняването и притеснява ме вече големия и размер какво да предприема
elena koleva 181
 
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Май 2017, 22:51

Re: Кисти на бъбреците - онлайн консултация с нефролог

Мнениеот elena koleva 181 » 20 Май 2017, 08:02

elena koleva 181 написа:Здравейте от 2010год ми откриха киста на левия бъбрек 7см сега е вече 10см оплаквания нямам никакви като изключим високото кръвно което поддържам с лекарства трябва ли според вас да помисля за отстраняването и притеснява ме вече големия и размер какво да предприема
elena koleva 181
 
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Май 2017, 22:51

Re: Кисти на бъбреците - онлайн консултация с нефролог

Мнениеот Dr Boriana Delijska » 25 Юни 2018, 07:35

Здравейте,
Китата е наистина голяма, но за сега не я пипайте. Препоръчвам Ви да се обърнете към компетентен нефролог, който да прецени с по-подробни изследвания състоянието Ви. Поздрави
Dr Boriana Delijska
 
Мнения: 61
Регистриран на: 22 Фев 2017, 10:45


Назад към Урология и нефрология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта