Купувате ли дрехи и обувки онлайн?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Обувки

Мнениеот ogi-smile » 06 Фев 2012, 18:19

Обувките са уникален аксесоар.... За всеки не зависимо кой как ги приема, дали ги делим на мъжки или дамски...Каквото и да е те си остават страст ...
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: Обувки

Мнениеот Дивата Роза » 06 Фев 2012, 21:55

аз пък не мисля че има кой знае какво значение обувките и с джапанки да ходи една жена си остава жена. аз ходя цяло лято само чехли и джапанки си купувам евтини бумеранг това по-малко жена ли ме прави???
Аватар
Дивата Роза
 
Мнения: 13
Регистриран на: 04 Фев 2012, 22:11

Re: Обувки

Мнениеот southern_sun » 07 Фев 2012, 12:05

Дивата Роза написа:аз пък не мисля че има кой знае какво значение обувките и с джапанки да ходи една жена си остава жена. аз ходя цяло лято само чехли и джапанки си купувам евтини бумеранг това по-малко жена ли ме прави???

По принцип няма значение какви обувки е обула една жена - евтини или скъпи, важното е тези обувки да я правят женствена и привлекателна. Това обаче не означава, че всяка жена трябва да е качена на токчета за да бъде жена. Ако стилът на жената е спортен, не може да очакваме, че тя ще изглежда добре с анцуг и токчета -примерно, но пък едни красиви маратонки или кецове биха и отивали много повече! Не веднъж съм споменавала, че в действителност високата обувка прави фигурата на жената много по женствена, повдига дупето, издължава крака и те прави стройна, но разбира се трябва всичко да бъде добре съчетано с подходящите дрехи.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Обувки

Мнениеот Silvi » 07 Фев 2012, 15:57

Виждам, че марката на Christian Louboutin е доста спрягана тук и искам да отбележа, че съвсем скоро марката ще направи 20 години.
Двадесетата годишнина на марката му ще бъде отпразнувана с колекция, преиздаваща двайсет от най-популярните му модели обувки през годините. Представените модели ще се продават онлайн на официалния сайт, които ще бъдат предоставени на феновете в социалните мрежи на Facebook и Twitter.

Christian_Louboutin_20years-18-150x150.jpg
Christian_Louboutin_20years-18-150x150.jpg (2.16 KiB) Прегледано 321 пъти

В представената колекция можете да видите емблематичните ботуши над коляното в черна кожа,

Christian_Louboutin_20years-110-150x150.jpg
Christian_Louboutin_20years-110-150x150.jpg (7.02 KiB) Прегледано 321 пъти

червените прозрачни сандали с панделки,

Christian_Louboutin_20years-3-150x150.jpg
Christian_Louboutin_20years-3-150x150.jpg (3.69 KiB) Прегледано 321 пъти

златните шипове на Isolde, велурените боти с ресни… И изобщо целият микс от архитектурни препратки, кабаретно вдъхновение и етно елементи, които превърнаха името Louboutin и червените подметки в синоним на бляскава обувка.
Предполагам гледайки тези модели, всяка жена мечтае да има поне един чифт от тях в гардероба си!Поне аз съм така! :lol: :lol:
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот dochkata » 14 Мар 2012, 10:33

Купувам и още как :lol: Най-много пазаря от Prodavalnik.com Пазаря главно за детенцето си, защото има много интересни неща. Следя обявите на няколко потребителя, които продават нови неща от английски сайтове - спокойно мога да си питам за размери в сантиметри на дрешките, за дължина на стелката на обувчиците и така... И за себе си съм правила успешни покупки оттам, но избягвам по принцип. Пазаря най-вече за малката, защото има страхотни неща на достъпни цени и много по-различни от това, което се предлага по нашите магазини.
dochkata
 
Мнения: 37
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:27

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот Изабел » 15 Мар 2012, 23:11

За деца си струва секънд хенд защото те растат като гъби,но за нас къде вече сме с гипсирани параметри може и нещо по хай.
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот Finger » 16 Мар 2012, 14:11

Не никога не съм купувала дрехи по интернет, не мога да се доверя само на една картинка. Имам приятелки, които само така пазаруват, но аз все още не мога да се реша. На скоро си поръчах парфюм, който се оказа не особено смотан, но пък евтин. Според мен има много голям скрит риск в онлайн пазаруването.
Finger
 
Мнения: 138
Регистриран на: 07 Дек 2011, 11:48

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот nikita » 04 Апр 2012, 14:37

Повечето неща за дъщеричката си накупих от английски сайт още преди да родя. В Стара Загора има един английски магазин, който прави и онлайн поръчки, та общо взето бодита, дрешки, чорапки и т.н. й ги напазарих оттам. Качеството е страхотно, а за цветовете няма да говорим, просто са разкошни. А нали си имам мома, трябва да я кипря :) Купих и няколко български бодита, но ми се свиха още при първото пране и спрях дотам с експериментите. Дрешките, които предлагат по магазините не ми харесват особено, а и цената им е доста "преувеличена". Като давам пари, поне да знам за какво го правя.

sweet baby.jpeg
sweet baby.jpeg (12.45 KiB) Прегледано 485 пъти
nikita
 
Мнения: 66
Регистриран на: 30 Мар 2012, 16:46

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот shushito » 21 Апр 2012, 11:18

Не смея да пазаря от интернет - аз съм на принципа "Око да види, ръка да пипне". За малката - да, бих й купила някаква дрешка или обувчици, но на марка, която познавам и знам, че е качествена. За себе си не бих рискувала, защото искам да премеря дрехата или обувката, за да съм сигурна, че ми стоят добре и че ще са ми удобни. Имам приятелки, които са направо маниачки на тази тема и постоянно си поръчват разни неща. Лошото е, че понякога доставките така закъсняват, че дрехите остават за следващия сезон... Където ще го мисля толкова, хоп в магазина и готово :mrgreen:
shushito
 
Мнения: 59
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:30

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот miki » 25 Апр 2012, 14:54

Купувам дрехи и обувки по интернет, и досега не съм имала неуспешна покупка. Ако се съмнявате в размера, питайте за мерки в сантиметри. Така ще измерите по вашите и ще прецените дали ще са ви ок. Има страхотни дрехи и обувки, които по магазините няма как да намерите ;) Дори днес си получих новите летни ботушки и нямам търпение да се накипря с тях :D
miki
 
Мнения: 80
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:19

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта