Купувате ли дрехи и обувки онлайн?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот Monika_Spasova » 17 Мар 2018, 17:40

Почти всички теми дрех иса от алиекспрес! тук намирам същите модели , дори същите снимки използвани като там а цените зверски надути! Така че реших сама да си поръчвам и да не им плащам излишно.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот Буба Мара » 19 Мар 2018, 15:06

Само храна като се замисля не си купувам по Интернет. Понякога ако излезеш по магазините в действителност си набавяш по-бързо нужното (противно на логиката), но често излишно се натоварвам от влизане и излизане от магазините, от разните продавач-консултанти, които имат изкривен начин на предлагане на стоката до там,че ми се отщява да пазарувам. :lol:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот Frac » 19 Мар 2018, 18:14

Аз храна съм си поръчвала и досега не съм останала разочарована. Но то пак е на проверения принцип.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот kalina_216 » 20 Мар 2018, 15:29

В големи градове по света, дори и в София, например,може да си купиш храна онлайн да си напазаруваш и да ти я доставят до дома.. и то не говоря за добавки, ами хляб, масло, сирене.. онлайн хранителенмагазин.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот Frac » 22 Мар 2018, 17:26

Понякога пък се ядосвам - харесам си някаква дреха в даден сайт и то не скъпа. Но като сложиш и доставката, излиза същото като на магазина. В подобни случаи се дразня и предпочитам да отида на място и да меря.
Иначе, ако се поръчват няколко неща наведнъж е добра оферта.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот Lollipop » 22 Мар 2018, 17:36

Frac написа:Понякога пък се ядосвам - харесам си някаква дреха в даден сайт и то не скъпа. Но като сложиш и доставката, излиза същото като на магазина. В подобни случаи се дразня и предпочитам да отида на място и да меря.
Иначе, ако се поръчват няколко неща наведнъж е добра оферта.

Почти никога нямам проблеми с доставката, обикновено е 3-5 лева, а ако се комбинираме с припятелки излиза без пари нпаро. Не обичам, когато няма безплатна доставка за големи суми. На сиела тази година намалението на 3 март беше само онлайн, нямаха безплатна доставка, а се плащаше според теглото, което често е супер скъпо.
Ами предпочетох ozone.bg
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот СтефанСтоянов » 10 Апр 2018, 09:53

Жена ми от няколко месеца полудя по Евиза - https://evizabg.com/ . Кажи-речи през две седмици пристигаше някаква нейна поръчка, но пък поне винаги е доволна и не мрънка да ходим по моловете. Даже ми показа и някакви мъжки модели, които не бяха никак лоши и се чудя дали да не се включа в следващата поръчка. :geek:
СтефанСтоянов
 
Мнения: 9
Регистриран на: 13 Яну 2018, 17:12

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот Dipsy » 10 Апр 2018, 16:29

СтефанСтоянов написа:Жена ми от няколко месеца полудя по Евиза - https://evizabg.com/ . Кажи-речи през две седмици пристигаше някаква нейна поръчка, но пък поне винаги е доволна и не мрънка да ходим по моловете. Даже ми показа и някакви мъжки модели, които не бяха никак лоши и се чудя дали да не се включа в следващата поръчка. :geek:

Пич, ти сериозно ли :grin: Колко ти платиха от Евиза да им правиш реклама :)
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот СтефанСтоянов » 13 Апр 2018, 09:47

Dipsy написа:
СтефанСтоянов написа:Жена ми от няколко месеца полудя по Евиза - https://evizabg.com/ . Кажи-речи през две седмици пристигаше някаква нейна поръчка, но пък поне винаги е доволна и не мрънка да ходим по моловете. Даже ми показа и някакви мъжки модели, които не бяха никак лоши и се чудя дали да не се включа в следващата поръчка. :geek:

Пич, ти сериозно ли :grin: Колко ти платиха от Евиза да им правиш реклама :)

Платиха ми няколко свободни часа на месец от обикаляне в моловете :mrgreen:
СтефанСтоянов
 
Мнения: 9
Регистриран на: 13 Яну 2018, 17:12

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот Kremiliya » 13 Апр 2018, 14:09

Не се и съмнявам, иначе от евиза нищо не вземам, излишно скъпо, все едно кралицата ще си избира дреи от там
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта