Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции
Правила на форума
Добави отговор

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

13 Апр 2018, 15:43

Аз, без да тествам не мога да си купя нищо. Не знам как ще ми стой и дали ще се харесам с него. Да не говорим, че номерацията много трудно мога да я оцеля. :???:

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

23 Апр 2018, 17:26

Постоянно поръчвам от интернет, понеже нямам време да обикалям по магазините. Иначе купувам дрехи само от доверени сайтове. И много внимавам с размерите, да не се налага после да връщам нещо. Въпреки че и това си има плюсове (няма да харча чак толкова пари).

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

24 Апр 2018, 10:05

Купувам само и единствено от интернет, даже не си спомянм кои са последните ми дрехи, които да не са от мрежата. На децата също, само на мъжа ми не купувам така, защото при него винаги се налага нещо в последния момент да се вземе.

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

11 Май 2018, 17:23

Аз често обикалям по магазините и меря различни дрехи. Обаче после дълго време се чудя дали да си ги купя или не. Накрая решавам, че много ми харесват и си ги поръчвам по интернет. Иначе пазарувам само от доверени сайтове.

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

11 Май 2018, 19:15

Интернет търговията е бъдещето, не виждам причина да не пазаруваме от там. :razz:

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

12 Май 2018, 09:05

Е купувам, много ясно, винаги, когато търся нещо, първо гледам в интернет какво има, дали го има, какво предлагат, на какви цени. И без друго по магазините изборът е минимален, особено за момчетата, дрехите са скучни и еднообразни, а в интернет е пълно със страхотни оферти.

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

12 Май 2018, 14:19

Аз си пазаря от най-различни сайтове.. В момента съм пред дилема дали да си взема този бански, все пак лятото е почти при нас, а не ми е готино да ходя с един и същ втора година.. въпросния банкси е този - https://4sales.bg/banski-s-ukrasa-ot-mi ... cvyat-byal гледам го, че е и на -50% намаление.. изкушавам се :D От къде си пазарите вие бански? :shock:

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

13 Май 2018, 10:06

Супер малоумно са направили, че имат толкова огромен воден знак и не може да се видят детайлите на продукта, само заради това не бих си купила от тоя сайт.
иначе банския ми прилича по-скоро на бельо, а не на бански.

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

13 Май 2018, 15:25

Обичам да купувам по интеренет, избора е голям, избирам и хубави маркови неща на добри цени. Стига човек да знае да т ърси, ще намери.

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

09 Юли 2018, 16:09

Купувам си и още как... Докато в магазините се предлагат само некачествени и скъпи стоки, интернет е много добра алтернатива...
Добави отговор
Отиди на страница: 1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23