Купувате ли дрехи и обувки онлайн?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Обувки

Мнениеот Sofito » 18 Окт 2011, 22:38

и аз съм маниачка на обувки, но последно време нося само ниски, защото са ми мн удобни
Sofito
 
Мнения: 53
Регистриран на: 18 Окт 2011, 21:57

Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот qproin » 19 Окт 2011, 14:06

От кои сайтове си пазарувате най-често? Има ли случаи в които не сте доволни от покупката? За обувките смятам, че е по-лесно и си поръчвам, но размера на дрехите ми се струва много различен в различните фирми.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот Margo » 19 Окт 2011, 14:07

qproin написа:От кои сайтове си пазарувате най-често? Има ли случаи в които не сте доволни от покупката? За обувките смятам, че е по-лесно и си поръчвам, но размера на дрехите ми се струва много различен в различните фирми.

Нещо, което не съм мерила и не съм се огледала в него не мога да купя. Още повече не се доверявам на търговците в интернет имам познат, който купува маратонки втора употреба и ги продава за нови и си изкарва добри пари.Не мерси!
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот delinda » 19 Окт 2011, 16:53

И аз не пазарувам виртуално. Дори обувки няма как да си купя по този начин, защото представете си не са ми удобни.... :!: Освен това съм фен на "реалния" шопинг като спорт, който освен всичко друго ти помага да изразходиш калории.. :roll:
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот valiart » 19 Окт 2011, 19:56

о дааа, пазарувам смело от интернет от българси и чужди сайтове. Явно съм късметлийка, че размера, който нося е супер точен и за дрехи и обувки не съм имала проблеми до сега. Даже ми е приятно така, защото не ми висят на главата "любезни" продавачки:)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот qproin » 19 Окт 2011, 22:25

valiart написа:о дааа, пазарувам смело от интернет от българси и чужди сайтове. Явно съм късметлийка, че размера, който нося е супер точен и за дрехи и обувки не съм имала проблеми до сега. Даже ми е приятно така, защото не ми висят на главата "любезни" продавачки:)

От къде си поръчваш, дай повече инфо. Само бг сайтове ли посещаваш.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Обувки

Мнениеот qproin » 20 Окт 2011, 17:39

След като родих нося само равни обувки, но искрено се възхищавам на дамите на високи токчета. Надявам се скоро да се върна сред тях.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Обувки

Мнениеот valiart » 21 Окт 2011, 22:28

Мислих си, че нямам мания по обувки, но на скоро се преместихме и установих, че май съм попрекалила с чифтовете :D Обожавам обувки на висок ток. Правят крака невероятно секси, фигурата елегантна. Казвам го, защото мъже и... жени обръщат глава към мен за да ме огледат ;)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот valiart » 21 Окт 2011, 23:00

обувки и чанти съм си поръчвала не веднъж от http://megias.bg/
спортни стоки от английския сайт www.sportsdirect.com/ правя ежемесечни поръчки поне от 2-3 години.
поръчвала съм си бельо и рокля от американски www.sportsdirect.com/, но с американските е по-кофти, защото имат мито, и се разкарваш по митници. Но в Америка цените на какво ли не са невероятн ниски и доста съблазнителни и дори плащайки си митото си ОК:)
Поръчвала съм си нещенца и директно от Китай ето от този сайт: www.dhgate.com

Надявам се да съм била полезна :)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот zuzu70 » 22 Окт 2011, 11:30

Купувала съм доста ,неща по интернет ,но обувки предпочитам от магазина,Колкото и да съответстват номерата ,друго е да можеш да го пробваш на място.
zuzu70
 
Мнения: 31
Регистриран на: 30 Мар 2011, 16:11

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта