Любов ON LINE - възможно ли е това?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Какво мислите за флиртуването в нето?

Мнениеот valiart » 23 Окт 2011, 23:38

Аз обичам флирта:) Дали в нета или в реална среща, важното е да поражда красиви чувства ;)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот зозо » 29 Ное 2011, 12:09

Привет мили дами, пускам тази тема, защото наскоро две мои приятелки намериха половинките си във виртуалното пространство. Аз самата съм скептична, но практиката показва друго. Преди известно време гледах едно предаване по телевизията, където казаха, повече от 60% от необвързаните жени търсят половинки в мрежата. :roll: :roll: :roll:
Вие какво мислите? Възможно ли е да намериш сродната си душа по интернет и наистина да успееш
да изградиш здрава и стабилна връзка?

Изображение
Аватар
зозо
 
Мнения: 74
Регистриран на: 17 Ное 2011, 11:23

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот delinda » 29 Ное 2011, 12:56

Компютърните връзки – всеки е имал поне една такава. Всеки! И в това няма нищо лошо. Няма нищо лошо в това да си набавиш „емоция от разстояние”, която можеш просто да отрежеш блокирайки, изключвайки или даже дърпайки шалтера.
Интернет дава възможност да търсиш и да намираш. Това е най-важната му функция. А сега когато всички имат достъп до интернет би трябвало да няма нищо по лесно от това да намериш ”точният човек”. Не малко са връзките, които започват по този начин – в нета.
За мен това е един вид компютърна игра – влизаш във „филма” забавляваш се, всичко е истинско, вълнуващо… Когато излезеш всичко е просто…игра. Но съвсем възможно е да потънеш повече, отколкото трябва. Тук си има известна доза риск – даже голяма доза риск. Винаги е възможно да се заблудиш, че нещата са по-истински, отколкото са. Е, понякога наистина любовта и чувствата са истински, но… само понякога :)

Изображение
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот tweety » 29 Ное 2011, 12:58

зозо написа:Привет мили дами, пускам тази тема, защото наскоро две мои приятелки намериха половинките си във виртуалното пространство. Аз самата съм скептична, но практиката показва друго. Преди известно време гледах едно предаване по телевизията, където казаха, повече от 60% от необвързаните жени търсят половинки в мрежата. :roll: :roll: :roll:
Вие какво мислите? Възможно ли е да намериш сродната си душа по интернет и наистина да успееш
да изградиш здрава и стабилна връзка?

Изображение

Колкото и странно да звучи, аз също не мисля, че интернет пространството дава ясна представа за човека до такава степен, че да се обвържеш с него за цял живот. Макар, че мои близки така се откриха и имат чудесно детенце. Може да съм старомодна, но залагам на директния контакт!
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот Dia » 29 Ное 2011, 13:06

Възможно е, ако не остане такава за дълъг период. Моята се превърна в прекрасен брак. Интернет е просто още една възможност да срещнеш голямата, ЕДИНСТВЕНА любов :)
Аватар
Dia
 
Мнения: 47
Регистриран на: 27 Сеп 2011, 09:49

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот spend » 29 Ное 2011, 13:10

Преди време гледах един филм – съвременна история за Пепеляшка. Между нещастното, но хубаво момиче, което обаче никой не забелязва, и красавеца на випуска пламва прекрасна ”по американски” любовна история. И всичко това се случва къде – в интернет! Ах, приказка! Най-накрая се запознават и след редовните перипетии изживяват пълноценна връзка. Какво по-хубаво? Е, да но както повечето филмови сюжети този не винаги се изиграва в реалността. Хубавото момче рядко е толкова хубаво „отвътре”, а хубавите момичета …. са си хубави момичета. А хубавото момче дори и наистина да е „свястно” рядко се хваща със „сдухачката” на даскалото (всъщност момичето във филма си беше доста симпатично, но то винаги е така – хубава, но незнайно защо е… супер непопулярна. Американци – какво да ги правиш?!)

Трябва да се внимава – както с интернет връзките, така и с всичко свързано с тази адска машина компютъра.
Аватар
spend
 
Мнения: 109
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 14:10

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот valiart » 30 Ное 2011, 01:35

Възможна е - имам приятели, които се запознаха по Интернет и вече са семейство от близо 7 години.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот pasta » 13 Дек 2011, 11:47

Възможно , но временно явление ;)
pasta
 
Мнения: 142
Регистриран на: 09 Дек 2011, 11:37

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот southern_sun » 13 Дек 2011, 17:03

И да и не! Преди време аз също открих в мрежата невероятен събеседник, нямаше ден, в който да не си споделим преживяното през деня (това може ли да се нарече любов?), но след време нещата просто утихнаха и спряхме да си пишем. Може би е възможна някаква такава любов, ако на по-следващ етап прерасне в реална.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Какво мислите за флиртуването в нето?

Мнениеот Margo » 14 Дек 2011, 11:56

Флиртуването е осъзнат или неосъзнат резултат от репродуктивните функции на организма. Всъщност флирта е едно изкуство, което не всеки човек владее. Има хора, които го притежават и им идва от вътре и такива, които и колкото и да се стремят да го усвоят и прилагат, все не им се отдава.
Желанието да бъдем забелязани, да привличаме или нас да ни привличат в крайна сметка се дължи на едно единствено нещо и това е желанието за секс.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта