Любов ON LINE - възможно ли е това?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Какво мислите за флиртуването в нето?

Мнениеот hera_00 » 14 Дек 2011, 12:21

Случвало ми се е да флиртувам on line, но това не е типичния флирт, защото насреща нямаш реален човек, нямаш изявени човешки реакции... Всичко е въпрос на твоята лична фантазия.
Аз по-принцип не съм фен на флирта ... но смятам, че всяка жена има нужда от него от време на време, за да се почувства желана.
Съветът е форма на носталгия. Даването му е начин да извадиш миналото от отпадъчните води, да го избършеш внимателно, да добоядисаш по-грозните му части и да го възстановиш за повече, отколкото то струва.
Аватар
hera_00
 
Мнения: 61
Регистриран на: 10 Ное 2011, 16:24

Re: Какво мислите за флиртуването в нетa?

Мнениеот delinda » 14 Дек 2011, 14:06

Преди често ми се случваше да флиртувам в нета, но като всяко нещо и това омръзва. Флиртът във виртуалното пространство е някак "постен", защото срещу себе си имаше само снимка и думи. Нищо друго...Често дори може да си мислиш, че флиртуваш, но за човека от другата страна, далеч да не стоят по този начин нещата... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Какво мислите за флиртуването в нетa?

Мнениеот rozov_lishej » 14 Дек 2011, 14:10

За флиртуването по принцип мисля, че е нещо неизбежно в съвремието ни. Аз лично флиртувам, само когато нямам сериозна връзка. В противен случай съзнанието ми е заето само с любимия човек и просто не ми се получава :D
rozov_lishej
 
Мнения: 5
Регистриран на: 09 Дек 2011, 16:30

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот delinda » 14 Дек 2011, 14:16

pasta написа:Възможно , но временно явление ;)


Аз също мисля, че е временно и е само на ниво web пространство, т.е в истинския живот просто не се получава. Бих казала дори, че тази ОN LINE любов е плод на много фантазия, която за съжаление няма в реалния живот.
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот valiart » 16 Дек 2011, 12:59

delinda написа:
pasta написа:Възможно , но временно явление ;)


Аз също мисля, че е временно и е само на ниво web пространство, т.е в истинския живот просто не се получава. Бих казала дори, че тази ОN LINE любов е плод на много фантазия, която за съжаление няма в реалния живот.


Напълно съм съгласна с мнението на delinda.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот spend » 20 Дек 2011, 12:59

Имам приятели, които се запознаха по интернет и имаха много хубава връзка. Миналата година се ожениха и са много щастливи. Въпреки това аз не вярвам в този тип любов, прекалено приказно е за да се случи в истинския живот.
Аватар
spend
 
Мнения: 109
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 14:10

Re: Какво мислите за флиртуването в нетa?

Мнениеот Даниела Танева » 11 Яну 2012, 22:45

За мен това е загуба на време. Аз съм за реалният контакт. Подобен вид комуникация(по Интернет) не дава никаква емоция!
Даниела Танева
 
Мнения: 34
Регистриран на: 30 Дек 2011, 23:46

Re: Какво мислите за флиртуването в нетa?

Мнениеот Memento » 12 Яну 2012, 11:37

Интернет трябва да бъде средство за постигане на реален контакт а не заместител, има си неща за престиж има и за удоволстие както се казваше в една прастара българска мъдрост :geek:
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Какво мислите за флиртуването в нетa?

Мнениеот ovagimyan » 12 Яну 2012, 13:03

Да контактуваш с много хора е чудесно! Къде обаче е истинският контакт и къде е фалша, особено, когато усетиш, че отсрещната страна те привлича. Флиртуването по нета е по скоро игра, забавление, убиване на лоши мисли, изкуствено създаване на положителни емоции... Може и да прерасне в нещо красиво и по - дълбоко, но всъщност често е цинична игра с невидимата половина, с която комуникираш....
ovagimyan
 
Мнения: 164
Регистриран на: 05 Апр 2011, 19:40

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот tallia » 17 Яну 2012, 18:23

Как може да делите флирта на виртуални закачки и флирт, по аналогия го наричам, на реални контакти? Флиртът може да започне в интернет, но остане ли дълго там – се изчерпва. Психолозите твърдят, че флиртуването не е процес, подчинен само на разума. Според проучвания 55% от сигналите, които получаваме, идват чрез езика на тялото; 38% - чрез тона, скоростта и интонацията на гласа и само 7% - чрез онова, което всъщност казваме. Не бързайте да ми напомняте, че камерата и микрофонът могат да съперничат на живия контакт. Трудно ми е да налучкам мотиви, каращи някого само да чати до безкрай и да се взира в захлас по неясен образ в монитора. Е, да, хора всякакви, светът е шарен, но почти всеки започнал в нета флирт цели да стигне до заветното „на живо”. Докато не еволюираме дотам, че да се размножаваме виртуално ;), флиртът ще е само в посока да скъсим дистанцията реално.
tallia
 
Мнения: 17
Регистриран на: 17 Яну 2012, 17:26

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта