Любов ON LINE - възможно ли е това?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот Силвия Бояджиева » 18 Яну 2012, 01:02

Флиртуването в нета и то както казваш за постоянно само в нета едва ли ще трае дълго, но за момента може да се чувстваш на седмото небе :roll: въпреки че на мен не ми се е случвало :)
Иначе много хора се запознават така :)
Аз се придържам към реалните връзки не е ли до мен да излезнем да ме гушне :P
Жената с характер ,плаши слабите мъже, но подлудява силните !
Аватар
Силвия Бояджиева
 
Мнения: 108
Регистриран на: 17 Яну 2012, 19:17

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот Silvi » 07 Фев 2012, 15:08

Според мен флиртуването в нета е съвсем безобидна игра, общуваш с човек, който не виждаш пред себе си, просто разтоварваш. Много двойки твърдят, че така са започнали връзка, която е прераснала в по сериозна връзка и след това в брак. Според мен така не можеш да откриеш половинката си, но пък знае ли човек?
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот Memento » 07 Фев 2012, 15:19

A какво ви е мнението за виртуалният секс, не просто свалки и запознанство а директно действие посредством камери, слушалки и други приспособления :?
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот Silvi » 07 Фев 2012, 15:31

Memento написа:A какво ви е мнението за виртуалният секс, не просто свалки и запознанство а директно действие посредством камери, слушалки и други приспособления :?

Не ми се вярва да носи удовлетворение!
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот Memento » 07 Фев 2012, 15:45

Silvi написа:
Memento написа:A какво ви е мнението за виртуалният секс, не просто свалки и запознанство а директно действие посредством камери, слушалки и други приспособления :?

Не ми се вярва да носи удовлетворение!


Не знам не съм опитвал никога но съм чувал, че има хора които са пробвали покрай разните там сайтове за запознанства, просто любопитствам може пък да има тръпка знае ли човек :roll:
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот ovagimyan » 07 Фев 2012, 16:04

Запознанствата в интернет са вече вторият най-популярен начин за започване на връзка след срещата чрез общи приятели, показва американско изследване, предаде БГНЕС.
Експертите обаче предупреждават хората да не се доверяват прекалено на онлайн агенциите за запознанства. Дигиталните срещи са жизнено важни в общество, в което методите за формиране на връзки са изключително неефективни, твърдят психолози от университета в Рочестър, САЩ.
Според тях търсенето на партньор в интернет може да се окаже много успешно, ако хората възприемат реалистичен подход. "Онлайн срещите са нов и много необходим обрат във връзките. Интернет е много обещаващ начин да се помогне на хората в зряла възраст да формират здрава и подкрепяща романтична връзка и тези връзки са една от най-добрите предпоставки за емоционално и физическо здраве", заяви Хари Рейс, един от петимата автори на изследването и професор по психология.
Той обаче предупреди, че твърденията на сайтовете за запознанства, че могат да ви намерят идеалния партньор чрез "научни" лексикони все още не са доказани. Според изследването, поръчано от Асоциацията по психология, социалната стигма, която първоначално тегнеше над интернет запознанствата, бързо изчезва.
Според данни на психолозите 25 милиона уникални потребители в САЩ са влизали в сайтове за запознанства само през април миналата година.
ovagimyan
 
Мнения: 164
Регистриран на: 05 Апр 2011, 19:40

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот Дивата Роза » 07 Фев 2012, 16:34

аз не сам се запознавала по интернет с други хора ама имам саседка която се е запознавала и си хвана гаджи от там, аз не мога да се престраша още поне да пробвам :?
Аватар
Дивата Роза
 
Мнения: 13
Регистриран на: 04 Фев 2012, 22:11

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот shhuus » 10 Фев 2012, 09:15

С настоящия ми приятел се запознахме on line. Свалката ни продължи повече от година, преди да се запознаем лично. Година и половина по късно все още сме заедно и все още се опознаваме. Това, че връзката ни започна в чат пространството не ни попречи на живата комуникация. Даже смея да твърдя, че помогна.
Според е много възможен този вид любов, дори е все по често срещан.
"Аз-ът е само едно местоимение!"
Аватар
shhuus
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:04

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот djelis5 » 10 Фев 2012, 10:08

Разбира се, че е възможен този вид любов, но аз съм привърженик на старомодните запознанства и флиртове. Предпочитам да излизам, да комуникирам с хората на живо. Това цел ден да се облъчвам не ми допада. Със сигурност тази комуникация има своя чар, но ако само комуникацията е добра? Има много други неща за една здрава връзка. Много хора разбират по-различни начини любовта. Ако я разбират така, да си я извижеят.
djelis5
 
Мнения: 29
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:06

Re: Любов ON LINE - възможно ли е това?

Мнениеот rositka » 10 Фев 2012, 12:07

Ако не се прескочи много тънката граница , от флирт към влюбване ,не мисля че е проблем.Чувстваш се харесван,значим,някой,до момента в който се намесят чувствта.Тогава всичко това започва да влияе на реалния ти живот и определено обърква съзнанието ти за реална представа...
rositka
 
Мнения: 26
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:09

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта