Masterchef - нашите любимци и всичко за предаването

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Masterchef - нашите любимци и всичко за предаването

Мнениеот Rali_hr » 30 Май 2017, 10:30

Гледате ли, момичета? Толкова се вълнувам за финала довечера! Да си призная, и тримата ги харесвам, но най-много харесвам Роси! Тя не е натрапчива, но през цялото време доказа, че умее да готви и да изненадва с уменията си. Невзрачно сякаш мина, от самото начало много я харесвам. Стискам й палци довечера, макар че според мен Димитър ще е победителя. Божана няма да може да го преглътне, ако някой друг се справи по-добре от нея. Снощи направо изпадна в криза, ръцете й трепереха за това, че се е провалила на първото готвене. Доста се надува, но всъщност се срина, според мен тя самата си мисли, че е най-добра и вярва, че просто останалите не са достойни и вчера много се изненада, когато не беше тя дъ бест.
Кой подкрепяте за довечера? :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Masterchef - нашите любимци и всичко за предаването

Мнениеот Andrey » 30 Май 2017, 12:54

И аз съм почитател на предаването, гледаме го. Довечера ще стискам палци на Божана, да се надяваме, че тя ще спечели.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Masterchef - нашите любимци и всичко за предаването

Мнениеот Yunona » 30 Май 2017, 13:58

Rali_hr написа:Гледате ли, момичета? Толкова се вълнувам за финала довечера! Да си призная, и тримата ги харесвам, но най-много харесвам Роси! Тя не е натрапчива, но през цялото време доказа, че умее да готви и да изненадва с уменията си. Невзрачно сякаш мина, от самото начало много я харесвам. Стискам й палци довечера, макар че според мен Димитър ще е победителя. Божана няма да може да го преглътне, ако някой друг се справи по-добре от нея. Снощи направо изпадна в криза, ръцете й трепереха за това, че се е провалила на първото готвене. Доста се надува, но всъщност се срина, според мен тя самата си мисли, че е най-добра и вярва, че просто останалите не са достойни и вчера много се изненада, когато не беше тя дъ бест.
Кой подкрепяте за довечера? :)


Гледаме, гледаме :)
Дамите са ми любимки, Роси е страхотна, но аз продължавам да подкрепям Божана. Слабост ми е това момиче с всичките си слабости :) Не мисля, че се надува, тя Е това, което Е. Наистина е най-добрата. Да, изпадна в криза, но не се срина, напротив - показа отново колко добре се справя, когато е в състояние на извънмерен стрес. Тя просто има друга нагласа - сама го каза, че просто иска да готви всеки път по-добре от предишния. И когато не и се получи, се ядосва, стресира, но не изпада в паника, а точно тогава прави своите чудеса. Ще я видим довечера, много съм любопитна :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Masterchef - нашите любимци и всичко за предаването

Мнениеот Andrey » 30 Май 2017, 14:01

Съмнявам се, че довечера Димитър ще спечели. По тези формати винаги се редуват - мъж и жена победител. Миналата година беше жена, тази година единствения мъж е Димитър. Не само в този формат, във всички реалити формати е така, ще видим, дано да ни изненадат. :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Masterchef - нашите любимци и всичко за предаването

Мнениеот asdddwww » 30 Май 2017, 15:48

Довечера ще стискам палци на Роси, харесва ми, че готви изключително здравословно има много сериозно отношение към храната, винаги готви и от нея струи положителна енергия, което е много важно за вкуса. Пък и е супер мацка. :wink:
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта