На една ръка разстояние - тайните на мастурбацията

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 16 Сеп 2015, 16:22

Съмнявам се, че има такава опасност да си навредиш по какъвто и да е било начин. Мисля, че е най-добре това, което правиш, освен ако не е превръща в мания. Само спазвай добра лична хигиена и бъди нежен, да не се окаже, че си се претъркал нещо, иначе едва ли има нещо по-нормално от мастурбацията, относно по-малката възбуда, то ако има нещо такова, това е единствено в главата ти :idea:
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

Мнениеот svetlozara » 16 Сеп 2015, 16:52

Просто се постарай преди да стане по-зле не го правиш толкова често, толкова истории съм чела на хора, които не могат да се отърват от тоя навик и после не могат да го вдигнат освен ако сами не си направят една нали да.. :roll: След това и бързо свършват и т.н..абе ограничавай се. :mrgreen:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

Мнениеот Andrey » 17 Сеп 2015, 08:48

Намери си гадже, ако трябва си наеми. :mrgreen: Не прекалявай с играта с малкия приятел, не е нормално със сигурност! :lol: Не, няма да го изтъркаш, но в мозъка ти ще се пречупи нещо, ако го правиш 1 година всеки ден и повече, осъзнавай се навреме. Един два пъти седмично бива, ама повече е странно бе чуек!
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

Мнениеот Slavena » 17 Сеп 2015, 13:48

Не го правете, дори Господ го нарича тайния грях, срамно е и не бива да се прави , а и може да се разболеете! :!: :!: :!: :!:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

Мнениеот Nightmare » 22 Сеп 2015, 16:09

Slavena написа:Не го правете, дори Господ го нарича тайния грях, срамно е и не бива да се прави , а и може да се разболеете! :!: :!: :!: :!:

Да, от простотия лошо се боледува :mrgreen: :mrgreen: Иначе така си е по-добре, като се има предвид младите колко безразборни сексуални контакти имат!
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

Мнениеот Ginger » 23 Сеп 2015, 14:23

Психологически едва ли може да ти се отрази по-добре, отколкото ако се срещаш с хора, по-специално момичета, но все пак физически няма как да си навредиш, опитай да съчетаваш нещата и да не изпадаш в крайности!
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

Мнениеот Jully » 23 Сеп 2015, 16:57

Ginger написа:Психологически едва ли може да ти се отрази по-добре, отколкото ако се срещаш с хора, по-специално момичета, но все пак физически няма как да си навредиш, опитай да съчетаваш нещата и да не изпадаш в крайности!

защо момичетата да не могат да си навредят :) Толкова случаи има на използването на неподходящи предмети... :oops:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

Мнениеот nadqta » 24 Сеп 2015, 16:20

Jully написа:
Ginger написа:Психологически едва ли може да ти се отрази по-добре, отколкото ако се срещаш с хора, по-специално момичета, но все пак физически няма как да си навредиш, опитай да съчетаваш нещата и да не изпадаш в крайности!

защо момичетата да не могат да си навредят :) Толкова случаи има на използването на неподходящи предмети... :oops:

Ооо за момичетата хавата е съвсем различна, могат и още как, като при тях си е на 100% по-опасно, поради ниската информираност, де, но за момчетата не крие особени рискове :idea:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

Мнениеот kauda » 24 Сеп 2015, 16:53

Не мисля, че има голямо значение пола, но ако превземе простотията, както със случая със самодостатъчния.. е тогава е опасно и още как, не само физически, ами и за главата!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

Мнениеот svetlozara » 11 Ное 2015, 17:18

kauda написа:Не мисля, че има голямо значение пола, но ако превземе простотията, както със случая със самодостатъчния.. е тогава е опасно и още как, не само физически, ами и за главата!

Така е, нека да се прави кадърно и с мярка. Чела съм толкова съвети,свързани с ползването на краставици, банани, бутилки, дездоранти и прочие. Не се излагайте, ползвайте вибратор. Дори да ви е срам да си купите, спокойно може да се поръча онлайн. :roll:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта