На една ръка разстояние - тайните на мастурбацията

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

Мнениеот nadqta » 11 Ное 2015, 17:55

svetlozara написа:
kauda написа:Не мисля, че има голямо значение пола, но ако превземе простотията, както със случая със самодостатъчния.. е тогава е опасно и още как, не само физически, ами и за главата!

Така е, нека да се прави кадърно и с мярка. Чела съм толкова съвети,свързани с ползването на краставици, банани, бутилки, дездоранти и прочие. Не се излагайте, ползвайте вибратор. Дори да ви е срам да си купите, спокойно може да се поръча онлайн. :roll:

Ухааа... аз само за някои от споменатите атрибути знаех, но не за всичко, ама пък си е готино, защо не, винаги е ок да имаш под ръка и един вибратор :idea:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

Мнениеот mix_twix » 12 Ное 2015, 10:46

nadqta написа:
svetlozara написа:
kauda написа:Не мисля, че има голямо значение пола, но ако превземе простотията, както със случая със самодостатъчния.. е тогава е опасно и още как, не само физически, ами и за главата!

Така е, нека да се прави кадърно и с мярка. Чела съм толкова съвети,свързани с ползването на краставици, банани, бутилки, дездоранти и прочие. Не се излагайте, ползвайте вибратор. Дори да ви е срам да си купите, спокойно може да се поръча онлайн. :roll:

Ухааа... аз само за някои от споменатите атрибути знаех, но не за всичко, ама пък си е готино, защо не, винаги е ок да имаш под ръка и един вибратор :idea:

Как точно да не е ОК да имаш вибратор човек. :) как с бутилки и краставици, вие нормални ли сте?! :shock:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

Мнениеот nadqta » 12 Ное 2015, 11:46

mix_twix написа:
nadqta написа:
svetlozara написа:Така е, нека да се прави кадърно и с мярка. Чела съм толкова съвети,свързани с ползването на краставици, банани, бутилки, дездоранти и прочие. Не се излагайте, ползвайте вибратор. Дори да ви е срам да си купите, спокойно може да се поръча онлайн. :roll:

Ухааа... аз само за някои от споменатите атрибути знаех, но не за всичко, ама пък си е готино, защо не, винаги е ок да имаш под ръка и един вибратор :idea:

Как точно да не е ОК да имаш вибратор човек. :) как с бутилки и краставици, вие нормални ли сте?! :shock:

Разбира се, че е ок да го имаш, това и казах по-горе... в чантата... дори :smileyflower:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

Мнениеот nadqta » 12 Ное 2015, 17:37

Мастурбацията е едно от най-хубавите неща, които е сътворила вселената, нищо на никого не може да стане, ако е достатъчно внимателен със себе си и прави това, което наистина го кара да се чувства добре. :dreads:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

Мнениеот Monika_Spasova » 12 Ное 2015, 18:16

nadqta написа:Мастурбацията е едно от най-хубавите неща, които е сътворила вселената, нищо на никого не може да стане, ако е достатъчно внимателен със себе си и прави това, което наистина го кара да се чувства добре. :dreads:

Точно, даже според мен трябва само да се маструбира, нито секс му трябва на човек, нито работа, нито храна. Само да се оправя сам. :hammer: :hammer:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

Мнениеот Andrey » 27 Ное 2015, 13:10

:lol: Просто да си бъде самодостатъчен! :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

Мнениеот Snejna » 27 Ное 2015, 15:06

Има някои твърдения, че ако маструбира мъжа по-често, то после не може да изпита удоволствие при истински акт, не знам дали е вярно. НЕ знам дали се отнася и за жените. :roll: Някой имал ли е подобен проблем?
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

Мнениеот Ваня Стойчева » 27 Ное 2015, 15:35

Snejna написа:Има някои твърдения, че ако маструбира мъжа по-често, то после не може да изпита удоволствие при истински акт, не знам дали е вярно. НЕ знам дали се отнася и за жените. :roll: Някой имал ли е подобен проблем?

Аз съм склонна да вярвам, че това е така, доста често дории мъже се оплакват от това, кеото сами са си причинили.В Интернет има достатъчно признания за това.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

Мнениеот nadqta » 27 Ное 2015, 15:43

Monika_Spasova написа:
nadqta написа:Мастурбацията е едно от най-хубавите неща, които е сътворила вселената, нищо на никого не може да стане, ако е достатъчно внимателен със себе си и прави това, което наистина го кара да се чувства добре. :dreads:

Точно, даже според мен трябва само да се маструбира, нито секс му трябва на човек, нито работа, нито храна. Само да се оправя сам. :hammer: :hammer:

Ама аз не разбирам тази ирония, да ви призная, така си стоят нещата, колкото и невероятно да ви е, а не зная защо ви е такова :roll:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Може ли да ми се случи нещо, ако мастурбирам по-често?

Мнениеот Jully » 27 Ное 2015, 16:56

Аз също не подкрепям мастурбирането, все едно да кажа, няма да излизам днес с приятели или да се срещам с някой, защото ще мастурбирам. Не е чак толкова велико нещо сътворено от вселената. :roll:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта