Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.
Правила на форума
Добави отговор

Пробвали ли сте протеин Mex Whey Protein Isolate?

19 Мар 2013, 11:34

Как сте банда, вчера си взех този протеин kазаха ми че е най-добрата суровина, някой от Вас да го е пробвал ? Ще кача ли от него ?

Re: Пробвали ли сте протеин Mex Whey Protein Isolate?

25 Апр 2013, 23:24

Аз бих ти препоръчал BF WHEY 82+ на BODYFAN NUTRITION.Много изчистен продукт.При това е с подсладител стевия.

Re: Пробвали ли сте протеин Mex Whey Protein Isolate?

27 Апр 2013, 14:36

Dancho, но този който ми предлагаш не е само изолат. Като го гледам има доста мазнини и въглехидрати, така че не ме устройва. Искам да качвам само ЧИСТА МУСКУЛНА МАСА !

Re: Пробвали ли сте протеин Mex Whey Protein Isolate?

27 Апр 2013, 23:27

Мисля,че е по-добре да се запознаеш първо с характеристиката на продукта, който ти предложих. Протеинът BF Whey 82+ е с естествен подсладител стевия, както бях написал и по-горе, но явно ти не си погледнал добре спецификацията.Говориш за чиста мускулна маса, но за съжаление въглехидратите, които се съдържат в Mex Whey са от прости захари, което е далеч по-нездравословно.В крайна сметка, всеки сам избира.

Re: Пробвали ли сте протеин Mex Whey Protein Isolate?

29 Авг 2013, 09:20

Аз лично никога не съм мислил към какъв протеин да се насоча.Един приятел ми каза за BF WHEY 82+ поръчах си ванилия от сайта на фирмата производител и мога да кажа че,съм очерован!Уникален вкус!Много бързо ме възстанови след тренировка. Възхитен съм и мисля следващия път да пробвам ягода.

Re: Пробвали ли сте протеин Mex Whey Protein Isolate?

04 Сеп 2013, 09:51

Така или иначе вече пия 3-та кутия от Изолата на MEX и съм много доволен от резултата. За 5 месеца съм качил 6 килограма и то много чисти, разбира се не всичко се дължи на протеина, а на цялостния режим (хранителен и тренировъчен). Определено пак ще си взема, но този път ще бъде ягодата (досега съм пробвал шоколада и ванилията и са много вкусни).

Re: Пробвали ли сте протеин Mex Whey Protein Isolate?

12 Сеп 2013, 10:32

Много добър протеин,превъзхожда всички други,които съм пил до сега.Много е вкусен,разтваря се перфектно,възстановяваше ме добре и най-важното качих 2кг. без никакво омазняване.Сега почивам 1 месец от всякакви хранителни добавки и ще си взема отново 8-)

Re: Пробвали ли сте протеин Mex Whey Protein Isolate?

04 Яну 2014, 11:12

MEX American Standart Whey, акредитирана лаборатория, лабораторно изследване, протеиново съдържание, реално протеиново съдържание, суроватъчен протеин, суроватъчни матрици
http://media.muskuli.com/%D0%BA%D0%BE%D ... amix-whey/

Re: Пробвали ли сте протеин Mex Whey Protein Isolate?

04 Яну 2014, 11:18

Според данните на производителя, 1 доза от протеиновата матрица (31 гр.), трябва да ви осигури 22 гр. или 70,97% суроватъчни протеини. Изследванията обаче показват доста значително разминаване между твърденията на производителите и реалността – мерителната лъжица MEX American Standard Whey всъщност съдържа 61,5% белтъчно съдържание или 19,065 гр. суроватъчен протеин. Останалите по-важни характеристики на матрицата са 1 гр. наситени мазнини (общо 2 гр. мазнини), 4 гр. въглехидрати и общо 122 калории в една доза.

Нека всеки сам да си направи извода за качествата на MEX American Standard Whey :)

Re: Пробвали ли сте протеин Mex Whey Protein Isolate?

08 Яну 2014, 11:42

Dancho аз използвах изолата и останах наистина доволен . Отделно за да са коректни едни изследвания трябва да се направят поне 2 пъти от различни партиди ;)
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2