NZT (thallanyizirconio-methyl-tetrahydro-triazatriphenylene)

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

NZT (thallanyizirconio-methyl-tetrahydro-triazatriphenylene)

Мнениеот G.Murdzhev » 28 Дек 2011, 23:55

NZT.jpg
NZT.jpg (54.74 KiB) Прегледано 1209 пъти
Чувал ли е някой за този медикамент?
Има ли го в България? Според вас вреден или полезен е той?
Ако някой разполага с информация за "NZT" моля да сподели .
Предварително благодаря !
G.Murdzhev
 
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Дек 2011, 17:10

Re: NZT (thallanyizirconio-methyl-tetrahydro-triazatriphenyl

Мнениеот southern_sun » 29 Дек 2011, 10:14

За какво точно ви беше изписано това лекарство? Може да има заместител в България.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: NZT (thallanyizirconio-methyl-tetrahydro-triazatriphenyl

Мнениеот G.Murdzhev » 29 Дек 2011, 13:58

Не са ми го изписвали. Чух от познат за него, който твърди че НЗТ отключвал целия мозъчен потенциал (същото го пише и на снимката най-най горе) т.е хапче за акъл. Дали това е поредната измама ? Не бях чувал да съществува нещо подобно ....
G.Murdzhev
 
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Дек 2011, 17:10

Re: NZT (thallanyizirconio-methyl-tetrahydro-triazatriphenyl

Мнениеот bisertaskov » 29 Дек 2011, 23:34

G.Murdzhev написа:Не са ми го изписвали. Чух от познат за него, който твърди че НЗТ отключвал целия мозъчен потенциал (същото го пише и на снимката най-най горе) т.е хапче за акъл. Дали това е поредната измама ? Не бях чувал да съществува нещо подобно ....

То ако има какво да отключва добре :D :D :D :D шегичка, за първи път чувам за нещо такова, цената ще да е хубава.
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: NZT (thallanyizirconio-methyl-tetrahydro-triazatriphenyl

Мнениеот Finger » 30 Дек 2011, 13:57

G.Murdzhev написа:Не са ми го изписвали. Чух от познат за него, който твърди че НЗТ отключвал целия мозъчен потенциал (същото го пише и на снимката най-най горе) т.е хапче за акъл. Дали това е поредната измама ? Не бях чувал да съществува нещо подобно ....

Е това не е нещо, което се разпространява от уста на уста, след като си намерил снимка и твой приятел ти го е препоръчал значи лекарството е факт. Но не ми стана ясно, каква е причината за да го търсиш из аптечната мрежа в България и не попита ли твоят приятел (познат) дали пък това хапче няма странични ефекти някакви. Ако отключва целия мозъчен център ( каквото и да означава това) може да ти изпърже мозъка. Може да има пристрастяващ ефект?
Finger
 
Мнения: 138
Регистриран на: 07 Дек 2011, 11:48

Re: NZT (thallanyizirconio-methyl-tetrahydro-triazatriphenylene)

Мнениеот Kazuya07 » 12 Фев 2015, 14:04

Доколко е развита тази фармацевтична ниша в България и доколко безопасно е да се подложиш като "опитна мишка" за тестване на нов лекарствен продукт? Къде и как става записването и колко доходоносно е това? Познавате ли някой който се е подлагал на тестове за нови лекарства? Бихте ли дали съгласието си за изпитване върху себе си?
HyBriDe Dd
Kazuya07
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Фев 2015, 13:55


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта