Онкологични заболявания - онлайн консултация с гинеколог

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Онкологични заболявания - онлайн консултация с гинеколог

Мнениеот accaunt » 29 Дек 2015, 01:50

Здравейте!
След колпоскопия и ДНК тест на HPV ми е установено HPV тип 18- високорисков и изменени клетки - плоскоклетъчни лезии.
Засега манипулация не ми предписаха, а само 6 месечен период на изчакване за "самоизчистване". Въпроса ми е едновременно с хомеопатичното лечение мога ли да приемамам и добавки за повишаване на имунитета:
- CORIOLUS-MRL
- БИОЗИН
- ИЗОПРИНОЗИН[/b]
Как стои въпроса с лечението при моя приятел, който също вероятно има HPV, за да не се предава като пинг-понг обратно вируса.
Трябва ли да приема и той хранит.добавки /CORIOLUS-MRL , БИОЗИН, ИЗОПРИНОЗИН/ , както и хомеопатичните капки, за да се деактивира вируса и за да не може обратно да ми го предаде.
Благодаря Ви предварително! Много съм притеснена!
accaunt
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Дек 2015, 01:35

Re: Онкологични заболявания - онлайн консултация с гинеколог

Мнениеот Dr Kovacheva » 27 Яну 2016, 11:23

accaunt написа:Здравейте!
След колпоскопия и ДНК тест на HPV ми е установено HPV тип 18- високорисков и изменени клетки - плоскоклетъчни лезии.
Засега манипулация не ми предписаха, а само 6 месечен период на изчакване за "самоизчистване". Въпроса ми е едновременно с хомеопатичното лечение мога ли да приемамам и добавки за повишаване на имунитета:
- CORIOLUS-MRL
- БИОЗИН
- ИЗОПРИНОЗИН[/b]
Как стои въпроса с лечението при моя приятел, който също вероятно има HPV, за да не се предава като пинг-понг обратно вируса.
Трябва ли да приема и той хранит.добавки /CORIOLUS-MRL , БИОЗИН, ИЗОПРИНОЗИН/ , както и хомеопатичните капки, за да се деактивира вируса и за да не може обратно да ми го предаде.
Благодаря Ви предварително! Много съм притеснена!

Здравейте,
Хомеопатичните капки няма да обсъждам. От средствата,които сте посочили за повишаване на имунитета,си изберете едно. Не вярвам колега да Ви ги е предписал едновременно.
При констатирани лезии,т. е. активиран вирус,предпочитам активното поведение пред изчакването. Но Вашият гинеколог знае за състоянието Ви повече.
Във всички случаи е необходимо изследване на партньора и поведение,съобразено с резултатите.
Д-р Соня Данева Ковачева
E-mail: doc@mail
GSM : 0878 846167
Dr Kovacheva
 
Мнения: 80
Регистриран на: 01 Сеп 2015, 09:25

Предишна

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта