Търся OZARA ACTIV и TERRA OXY - добавките на професор Жеко Ганев от Стара Загора

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Търся OZARA ACTIV и TERRA OXY - добавките на професор Жеко Ганев от Стара Загора

Мнениеот Тонина95 » 17 Яну 2023, 23:34

Приятел ми препоръча да си намеря OZARA ACTIV и TERRA OXY, които били лекарства, създадени от професор Жеко Ганев, който живее в Стара Загора.
Чувала съм и съм чела доста за професора, но не намирам много информация за Терра Окси и за Озара Актив. Няма ги в аптеките, поне в тези, които аз съм търсила. Може ли някой да ме ориентира-откъде да купя и да сподели мнение?
Препоръчаха ми да ги пия в схема, но не бяха много конкретни защо и двете да се пият едновременно. Никъде не намирам нищо и за тази схема.
Тонина95
 
Мнения: 19
Регистриран на: 20 Юни 2020, 15:49

Re: Търся OZARA ACTIV и TERRA OXY - добавките на професор Жеко Ганев от Стара Загора

Мнениеот Nikoletta » 18 Яну 2023, 11:19

Чувала съм за Терра Окси, но никъде го няма налично. Имало го е във Софармаси и в Ремедиум, както и в други аптеки, но не е наличен вече. Опитах се да се свържа със сайта на произвосителя, но не вдигат телефона.
На мен лично треньорът ми го препоръча, защото спомагало дишането и при интензивни тренировки и възстановяване след COVID-19.
За Озара Актив - не съм чувала.
Добре де, а каква е връзката с професор Жеко Ганев, той ли ги произвежда/предлага лично?
-> ТЕРРА ОКСИ - хранителна добавка
Nikoletta
 
Мнения: 77
Регистриран на: 23 Юни 2019, 20:10

Re: Търся OZARA ACTIV и TERRA OXY - добавките на професор Жеко Ганев от Стара Загора

Мнениеот varlam » 18 Яну 2023, 20:36

Проф. д.т.н. Жеко Ганев е професор по електрофизика, с множество патенти. Работил е в БАН и в един от големите институти в Русия в областта на плазмената химия и физикохимия. Има две докторски дисертации в областта на нискотемпературната плазма и оптикоелектрониката. Управител е на фирма „ЕлфиТех“ ООД, насочена към екологични проекти с прилагането на интегрирани електрохимични технологии. Внедрила е над 1200 инсталации за пречистване на въздух и вода в целия свят.
За този професор Ганев ли става дума? Не намирам нищо за хранителни добавки в представянето му. За Терра Окси и аз съм чувал обаче, но никъде не може да се купи.
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Търся OZARA ACTIV и TERRA OXY - добавките на професор Жеко Ганев от Стара Загора

Мнениеот DesislavaGeorgieva » 22 Яну 2023, 14:12

Елфи тех е фирмата. Имат Фб страница
email: elphi.teh@gmail.com
0882646810
042/604 764
DesislavaGeorgieva
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Яну 2023, 14:09

Re: Търся OZARA ACTIV и TERRA OXY - добавките на професор Жеко Ганев от Стара Загора

Мнениеот Тонина95 » 22 Яну 2023, 19:13

DesislavaGeorgieva написа:Елфи тех е фирмата. Имат Фб страница
email: elphi.teh@gmail.com
0882646810
042/604 764

Можете ли да ми кажете нещо повече? Използвали ли сте ги?
Тонина95
 
Мнения: 19
Регистриран на: 20 Юни 2020, 15:49

Re: Търся OZARA ACTIV и TERRA OXY - добавките на професор Жеко Ганев от Стара Загора

Мнениеот Theresa » 28 Фев 2023, 09:16

Последно, има ли някаква информация, някой да е пил/ползвал тези добавки на професор Ганев?
Theresa
 
Мнения: 96
Регистриран на: 22 Юли 2018, 20:59


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта