Пазарувате ли, резервирате ли онлайн през интернет сайтове

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Пазарувате/резервирате ли през интернет?

Мнениеот annamaria » 16 Апр 2019, 14:45

Pacienti написа:
renetka написа:Не само, че е бързо и удобно, но можеш набързо да си запазиш час за козметик, маникюр или масаж, докато си на работното си място. Без да се налага да прекъсваш работния си процес, за да се обадиш по телефона, директо през сайта си запазваш удобния час.
https://www.facebook.com/easybook.bg/ph ... =3&theater

Това е голямо предимство! Имам колежка, която само подслушва кой, къде, какво прави, което е доста досадно.


Това с колежките го има навсякъде. Но през платформата спокойно можеш да си запазиш час за нещо без никой да те разбере.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Пазарувате/резервирате ли през интернет?

Мнениеот renetka » 17 Апр 2019, 16:42

През easybook.bg някой правил ли си е резервация за медицински преглед- зъболекар или доктор?
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Пазарувате/резервирате ли през интернет?

Мнениеот Doktoricata » 17 Апр 2019, 17:27

Pacienti написа:
renetka написа:Не само, че е бързо и удобно, но можеш набързо да си запазиш час за козметик, маникюр или масаж, докато си на работното си място. Без да се налага да прекъсваш работния си процес, за да се обадиш по телефона, директо през сайта си запазваш удобния час.
https://www.facebook.com/easybook.bg/ph ... =3&theater

Това е голямо предимство! Имам колежка, която само подслушва кой, къде, какво прави, което е доста досадно.

Навсякъде са плъзнали, няма отърване от такива хора. Аз им правя номера, като им подавам грешна информация. :)
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Пазарувате/резервирате ли през интернет?

Мнениеот annamaria » 18 Апр 2019, 14:44

Doctorica, защо се впрягаш? Въобще не си длъжна да даваш отчет на твоите колежки къде ще ходиш и какво ще правиш. Затова тайничко без да те разбират запази си един час през платформата, не е нужно да говориш през телефона да те чуват.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Пазарувате/резервирате ли през интернет?

Мнениеот renetka » 18 Апр 2019, 16:21

Извинявайте, към платформата има ли възможност да се добавят обекти, ако ги няма в списъка?
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Пазарувате/резервирате ли през интернет?

Мнениеот Аля » 22 Апр 2019, 15:34

Доста често. Пести ми време и енергия. Разнообразието е по-голямо. Разбира се, риск да те излъжат или да не улучиш размер винаги има.
Аля
 
Мнения: 47
Регистриран на: 17 Яну 2019, 13:26

Re: Пазарувате/резервирате ли през интернет?

Мнениеот annamaria » 22 Апр 2019, 15:45

renetka написа:Извинявайте, към платформата има ли възможност да се добавят обекти, ако ги няма в списъка?


В какъв смисъл да ги добавяш? Ако липсват предпочитаните от теб ли?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Пазарувате/резервирате ли през интернет?

Мнениеот renetka » 22 Апр 2019, 16:07

annamaria написа:
renetka написа:Извинявайте, към платформата има ли възможност да се добавят обекти, ако ги няма в списъка?


В какъв смисъл да ги добавяш? Ако липсват предпочитаните от теб ли?


Да, това имах предвид. Защото аз си имам мой любим салон и се питах защо липсва за този ареал.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Пазарувате/резервирате ли през интернет?

Мнениеот Pacienti » 22 Апр 2019, 16:40

Doktoricata написа:
Pacienti написа:
renetka написа:Не само, че е бързо и удобно, но можеш набързо да си запазиш час за козметик, маникюр или масаж, докато си на работното си място. Без да се налага да прекъсваш работния си процес, за да се обадиш по телефона, директо през сайта си запазваш удобния час.
https://www.facebook.com/easybook.bg/ph ... =3&theater

Това е голямо предимство! Имам колежка, която само подслушва кой, къде, какво прави, което е доста досадно.

Навсякъде са плъзнали, няма отърване от такива хора. Аз им правя номера, като им подавам грешна информация. :)

Хахаха, това е добра идея, ще я приложа.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Пазарувате/резервирате ли през интернет?

Мнениеот annamaria » 23 Апр 2019, 16:00

А бе вие лудите ли сте? Откъде накъде ще давате отчет дали искате да си запазите час за фризьор, например? Ама пък от друга страна по-добре е да не знаят и да си разцъкваме платформата без да разбират какво си запазваме.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта