PHILLIPS ONE BLADE - QP2520/20 - търся мнения, колебая се

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

PHILLIPS ONE BLADE - QP2520/20 - търся мнения, колебая се

Мнениеот Тео Чирпанлийски » 19 Яну 2019, 15:35

Здравейте, търся мнение за един нов модел самобръсначка, тример на Филипс - ONE BLADE. Струва ли си, защото чувам много различни мнения. Според едни е уникално добра, за други скубе и не бръсне добре. Има и мнения за възпалена кожа. Има ли някой да сподели, доста пари е и не искам да рискувам.
Тео Чирпанлийски
 
Мнения: 51
Регистриран на: 27 Окт 2016, 18:16

Re: PHILLIPS ONE BLADE - QP2520/20 - търся мнения, колебая се

Мнениеот CinemaFreak » 21 Яну 2019, 16:26

И аз се колебая дали да го купя, защото с него добре се оформяло брада и даже и коса. И за интимната област бил добър този Филипс. Но мисля да изчакам, ще паднат цените или ще го спрат, ако е просто прехвален. Във видеата е чудесен. Но в реалността?
CinemaFreak
 
Мнения: 86
Регистриран на: 26 Фев 2018, 10:34

Re: PHILLIPS ONE BLADE - QP2520/20 - търся мнения, колебая се

Мнениеот Rali_hr » 21 Яну 2019, 19:42

Като я гледам, прилича много на моя епилатор, който е с подобен тип главичка за функцията "бръснене". Става за подкъсяване на космите, но не може да осигури фино избръсване. За косата не мисля, че ще върши работа, освен ако вече не оплешивявате малко :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: PHILLIPS ONE BLADE - QP2520/20 - търся мнения, колебая се

Мнениеот MaxiMillion » 27 Яну 2019, 19:30

PHILLIPS ONE BLADE - собственик от почти седмица. Накратко, доволен съм, обаче...
- идеален е за това, което го продават - тример за бради
- много добър за това, за което аз го използвам - бръснене на главата, успявам да се поддържам много добре
- идеален е за интимната област
Обаче, ако решите да го използвате за тяло, ще видите зор с това малко ножче. Плюс това, две-три минавания през тялото и ще се наложи да смените ножчето. Тези 4 месеца употреба на ножчето на PHILLIPS ONE BLADE са на база 20-30 минавания на брадата. Едно ножче е 30 лв и нагоре. Правете си сметката.
MaxiMillion
 
Мнения: 51
Регистриран на: 27 Яну 2019, 19:23

Re: PHILLIPS ONE BLADE - QP2520/20 - търся мнения, колебая се

Мнениеот hkastelov » 31 Мар 2019, 22:42

Здравейте, може ли малко отзиви от тези, които са си купили този модел, в момента го има на промоция за 54лв. и се замислям да го купя, като цяло до сега никога не съм изпилзвал такава машинка, винаги съм бил с класиката, тоест бикче, но тази машинка ако ми спестява време сутрин ще бъде добре, на мен ми трябва за гладко бръснене на лицето, няма да я използвам за други зони, ако може споделете как се справя, бръсне ли гладко, колко време издържа едно ножче, по каталог уш го дават 4 месеца, доближава ли се до истината, въбще всякакви впечатления ще са ми полезни, благодаря предварително!
hkastelov
 
Мнения: 1
Регистриран на: 31 Мар 2019, 22:31

Re: PHILLIPS ONE BLADE - QP2520/20 - търся мнения, колебая се

Мнениеот Тео Чирпанлийски » 21 Май 2019, 20:58

hkastelov написа:Здравейте, може ли малко отзиви от тези, които са си купили този модел, в момента го има на промоция за 54лв. и се замислям да го купя, като цяло до сега никога не съм изпилзвал такава машинка, винаги съм бил с класиката, тоест бикче, но тази машинка ако ми спестява време сутрин ще бъде добре, на мен ми трябва за гладко бръснене на лицето, няма да я използвам за други зони, ако може споделете как се справя, бръсне ли гладко, колко време издържа едно ножче, по каталог уш го дават 4 месеца, доближава ли се до истината, въбще всякакви впечатления ще са ми полезни, благодаря предварително!

Така, да поясня аз - след два месеца употреба. Това не е точно самобръсначка, а тример. Няма как да ви обръсне така, както бръсне едно ножче - до голо. Оставя лееееко усещане брада. Все едно се бръснете и са минали десетина часа.
За други места - интимни зони и дори и глава е идеална.
Ножчета има, но са скъпи. Моето ме предаде на втория месец, при употреба 2-3 пъти седмично, но цялото тяло.
Да, препоръчвам, но не става за гладко бръснене.
Тео Чирпанлийски
 
Мнения: 51
Регистриран на: 27 Окт 2016, 18:16


Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта