Розови идеи за подаръци и забавления за Свети Валентин

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Изненада за Свети Валентин

Мнениеот rali06 » 14 Фев 2018, 14:40

И в Хисаря са добри идеите за почивка.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Любовни зарове - Подарък за свети Валентин?

Мнениеот flip » 19 Ное 2018, 13:19

Това са ми го подарявали преди години :mrgreen: В интерес на истината беше готино и влизаше периодично в употреба.
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Какво да подаря за Свети Валентин на мъж, който не е романтичен?

Мнениеот София » 07 Фев 2019, 11:50

Доста пъти сме празнували заедно Свети Валентин вече и се изчерпах откъм идеи. Неща от сорта на сърчица, плюшени мечета, сладки изкушения отпадат автоматично. Не си пада такива сладникави и сърцераздирателни истории. Иначе е с разностранни интереси. А на 14 февруари имам годишнина и откакто сме заедно, иначе можеше и да не го отбелязваме никак :mrgreen: Дайте ми някакви нетривиални и розово-червени предложения, моля :lol:
София
 
Мнения: 111
Регистриран на: 05 Дек 2018, 11:16

Re: Какво да подаря за Свети Валентин на мъж, който не е романтичен?

Мнениеот Ani_ » 07 Фев 2019, 11:58

Тъй като вкъщи си имам същия екземпляр :grin: , разбирам че ти е трудно. Аз също мъдря какво да е.
Ако мъжа ти обича да чете и не е вече с електронен четец, хубава книга винаги би била добра идея. Аз така правех, докато не реши да се обзаведе с четец и единият ми скрит коз замина в небитието...
Някоя по-интересна или луксозно издание на книга - история, оцеляване, каквото му допада.
Ani_
 
Мнения: 108
Регистриран на: 04 Дек 2018, 11:43

Re: Какво да подаря за Свети Валентин на мъж, който не е романтичен?

Мнениеот blaze » 07 Фев 2019, 12:04

Обича ли екстремните преживявания? На моят му бях организирала скок с бънджи. Леле, не съм очаквала подобна емоция! Беше втрещен, развълнуван, а после не спираше да ми разказва как се е чувствал, хем не е особено приказлив :wink:
Та, може да е нещо от сорта на бънджи скос/ обиколка с офф роуд машина. Или пък ваучер за някакви спа процедури или цялостен масаж.
blaze
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Ное 2018, 10:28

Re: Какво да подаря за Свети Валентин на мъж, който не е романтичен?

Мнениеот Ива Тодорова » 07 Фев 2019, 12:06

Ако сте достатъчно разкрепостени, подари му себе си. Отидете в някой секс шоп, изберете си нещо и после у дома празнувайте празника по своему, ако ме разбираш :bump:
Едва ли има мъж, който не би се зарадвал на подобно нещо.
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Re: Какво да подаря за Свети Валентин на мъж, който не е романтичен?

Мнениеот Таня Иво » 07 Фев 2019, 12:14

Не знаем какъв тип е като човек. Моят харесва разни неща, свързани с оцеляване и живот на открито. Винаги се кефи, когато му подаря термос, нещо свързано с къмпингуване, преходи в планината и т. Може да му вземеш нещо такова, ако си няма:

stainless-steel-hammer-diy-multi-tool.jpg
Идея за подарък на мъж
stainless-steel-hammer-diy-multi-tool.jpg (25.67 KiB) Прегледано 477 пъти
Таня Иво
 
Мнения: 105
Регистриран на: 20 Ное 2018, 09:41

Re: Какво да подаря за Свети Валентин на мъж, който не е романтичен?

Мнениеот Алиса_В » 07 Фев 2019, 12:27

Зависи къде живееш. Ако обича да кулинарства, в София има разни кулинарни курсове с други двойки. Струва ми се че би било и интересно, и забавно. Различно - определено.
Моят мъж си е чук, не празнуваме, не подаряваме. Ама и аз не съм фен, де :lol:
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49

Re: Какво да подаря за Свети Валентин на мъж, който не е романтичен?

Мнениеот Lucy » 07 Фев 2019, 12:31

То и от характера и интересите на мъжа зависи, но и от финансите също :scratchheadblue:
Ако имате тази възможност - организирай някоя кратка почивка за уикенда на любимо за вас местенце или пък в планината. Така, ако сте планинари, ще го съчетаете с катерене на някой връх. Нашето семейство лично би се зарадвало на подобен общ подарък :smileyflower:
Lucy
 
Мнения: 66
Регистриран на: 20 Дек 2018, 12:31

Re: Какво да подаря за Свети Валентин на мъж, който не е романтичен?

Мнениеот Гери Василева » 07 Фев 2019, 12:36

Без излишна романтика, аз смятам да спретна най-вкусната вечеря евър :lol: Първо, второ, трето...С любимата ни музика, не сълзлива! И после някой смешен филм, който ще изгледаме по пижами вкъщи и с чаша питие в ръка. После - каквото дойде :wink:
Гери Василева
 
Мнения: 52
Регистриран на: 04 Фев 2019, 11:19

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron