Розови идеи за подаръци и забавления за Свети Валентин

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Как да й изберем подарък за Св. Валентин?

Мнениеот ivn » 19 Яну 2016, 14:56

Еми, какво да ти кажа. Не си умирам да давам пари за бижута, ама пък ако ще му се зарадва... И ще е нещо, което ще ползва дълго време. Предпочитам нещо такова, отколкото да дам абсолютно безмислени пари за бонбони, цветя, плюшени мечета, сърчица и не знам си какво. Пък и аз от време на време забравям по някой празник и после наваксвам :D

(На рождения й ден й подарих един ден спа и масажи...и разни там женски неща...беше едно от попаденията ми.)
ivn
 
Мнения: 6
Регистриран на: 18 Яну 2016, 18:38

Re: Как да й изберем подарък за Св. Валентин?

Мнениеот bojo_kolev » 19 Яну 2016, 15:01

Абе нали за това са парите, за да се харчат и то само по хубави поводи, според мен никой за никакъв подарък не трябва да съжалява, но и на мен ми е трудно да избирам, а това с хисторито е възможно най-добрата идея, въпреки че може и да се натъкнеш на някои неприятни неща :mrgreen: :mrgreen: а и е осъществимо ако живеете заедно, иначе си е трудничко.
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Как да й изберем подарък за Св. Валентин?

Мнениеот ivn » 19 Яну 2016, 15:27

bojo_kolev написа:Абе нали за това са парите, за да се харчат и то само по хубави поводи, според мен никой за никакъв подарък не трябва да съжалява, но и на мен ми е трудно да избирам, а това с хисторито е възможно най-добрата идея, въпреки че може и да се натъкнеш на някои неприятни неща :mrgreen: :mrgreen: а и е осъществимо ако живеете заедно, иначе си е трудничко.


Абсолютно, човек. Ако се сетя, че има празник (което не е толкова просто, колкото изглежда), парите за подаръка не ме смущават толкова. Искам да й измисля нещо хубаво, което ще я зарадва. Ама и по възможност да ми отнеме по-малко време, понеже ми е кът. И хисторито се е доказало като ефикасно. Ама наистина е по-лесно, защото живеем заедно.

От друга страна Фейсбук в момента си е бездънен ресурс. Аз тоя сайт с бижутата го намерих, защото с нейните там дружки бяха шеървали линкове от него. После чак търсих какво точно е преглеждала в него. Звъннах, казаха ми хората, че пристигат нещата за 1-2 дена, опаковани, кутийки, панделки, готови за подарък, даже картичка можели да ми сложат...нямаш грижи.

Така предния път беше шеърнала някакъв концерт във Фейсбук и я изненадах като я заведох...ама егати галимацията докато взема билетите. Така не може, инак не може, елате до офиса, ама не, когато на вас ви е удобно...не помня вече какво беше, ама дълга и широка.

Но ето ти няколко идеи - бижу, концерт, спа. Трябва да се направи един датабейз с подаръци за жени...да се не мъчим.
ivn
 
Мнения: 6
Регистриран на: 18 Яну 2016, 18:38

Re: Как да й изберем подарък за Св. Валентин?

Мнениеот S_Milenska » 19 Яну 2016, 15:48

Мога да се съглася, че за нас жените подаряването на подаръци и отбелязването на някой празник е много, много важно. За нас няма значение колко пари са похарчени, след като половинката ни е "решил". Аз също правя подобни трикове, като приятелката на ivn. :) Оставям уж забравени неща на компютъра за да се сети моя и да ми купи нещо. :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Подходящата секс поза по повод Свети Валентин?

Мнениеот Грохот » 13 Яну 2017, 16:53

Ехе, ако чакаме свети Валентин, за да си направим кефа и да изпробваме нови пози, през останалото време кой знае каква скука е :lol: !
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Изненада за Свети Валентин

Мнениеот Eli_Ilieva » 29 Яну 2018, 21:13

Здравейте, искам да направя резервация в някои спа център и да изненадам мъжа си за деня на влюбените, но наистина искам да е на някое много романтично място. Моля за идеи :)
Eli_Ilieva
 
Мнения: 31
Регистриран на: 24 Яну 2018, 23:11

Re: Изненада за Свети Валентин

Мнениеот svetlozara » 30 Яну 2018, 10:14

Много добре си се ориентирала, мога да ти препоръчам Велинград, който и хотел да изберет няма да съжаляваш, там има страхотни места, природата е невероятна, струва си човек да отиде да види!
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Изненада за Свети Валентин

Мнениеот kauda » 30 Яну 2018, 12:26

Много добре си решила, но трябва да побързаш в резервациите. Държиш ли в някоя конкретен регион да са? Във Велинград наистиане много красиво, била съм там "селект" много останах доволна.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Изненада за Свети Валентин

Мнениеот Eli_Ilieva » 31 Яну 2018, 19:32

Благодаря ви за идеята, точно във Велинград направих резервация :)
Eli_Ilieva
 
Мнения: 31
Регистриран на: 24 Яну 2018, 23:11

Re: Изненада за Свети Валентин

Мнениеот Eli_Ilieva » 31 Яну 2018, 19:33

Може ли все пак отзиви за Спа хотел Двореца
Eli_Ilieva
 
Мнения: 31
Регистриран на: 24 Яну 2018, 23:11

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта