Пациенти използват марихуана за лечебни цели - подсъдимо ли е това

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Вярвате ли, че марихуаната може да ни направи по-глупави?

Мнениеот silver933 » 14 Ное 2014, 16:04

Не е логично това да прави някой по-глупав, употребата на всякакви такива опиати показва,че не си много умен, но конкретната употреба на марихуана не вярвам да действа така.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Вярвате ли, че марихуаната може да ни направи по-глупави?

Мнениеот Snejna » 24 Ное 2014, 17:49

Не, не вярвам,че има чак толкова силно действие, но все пак не е препоръчително да се пуши :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Пациенти използват марихуана за лечебни цели - подсъдимо ли е това

Мнениеот moni.sparrow » 11 Фев 2015, 15:25

Интересна новина, която вече може и да е остаряла, но мен сега ме застигна - за израелците, които са изобретели нов вид лечебна марихуана и съответно ползвателите й - пациентите са много по-голям като процент спрямо българите, което може би е разбираемо?! :?: :!:

Благодарение на факта, че в новия сорт марихуана няма психоактивен ефект е разбираемо пациентите, които използват марихуана с лечебна цел да са много повече, но има и нещо друго, защо израелците се възползват много повече, отколкото българите?
MedicalMarijuana.jpg
MedicalMarijuana.jpg (23.96 KiB) Прегледано 2285 пъти
Не сме ли с твърде промита психика, за да не можем да пречупим мисленето си и да осъзнаем, че всяка отрова в необходимата доза може да бъде и лекарство? :roll:

Вие бихте ли използвали от новосъздадения сорт марихуана, които няма психоактивно действие, :?: а ако ваш по-възрастен роднина е болен и знаете, че този лек ще помогне безкомпромисно бихте ли направили всичко, за да пречупи мисленето си?
А според вас някога дали бихме стигнали по брой израелците, които използват марихуана с лечебна цел? :roll:
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Мислите ли, че в България може пациентите, които използват марихуана с лечебна цел да стигнат броя на израелците?

Мнениеот Mon_ton » 11 Фев 2015, 15:29

Ами не знам, какво да ви кажа, аз лично не обичам да пуша и цигари не пуша, как точно ще започна да се "лекувам" с марихуана? Или пък как ще накарам някой, който никога не е пушил да започне да пуши, щото ще му помогне, няма как да стане. Пък после вече чак ако мислим марихуана ли е не е ли. А аз иначе съм пушила марихуана, но много ми се доспива, как може да ми помогне? Същия ефект няма ли да имат и хапчета за сън?
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Мислите ли, че в България може пациентите, които използват марихуана с лечебна цел да стигнат броя на израелците?

Мнениеот zheleva212 » 11 Фев 2015, 15:32

Mon_ton написа:Ами не знам, какво да ви кажа, аз лично не обичам да пуша и цигари не пуша, как точно ще започна да се "лекувам" с марихуана? Или пък как ще накарам някой, който никога не е пушил да започне да пуши, щото ще му помогне, няма как да стане. Пък после вече чак ако мислим марихуана ли е не е ли. А аз иначе съм пушила марихуана, но много ми се доспива, как може да ми помогне? Същия ефект няма ли да имат и хапчета за сън?

Нали това се обяснява, че е премахнат точно този ефект на марихуаната, не, че аз бих пробвала и все пак много зависи от състоянието ми :idea:
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Мислите ли, че в България може пациентите, които използват марихуана с лечебна цел да стигнат броя на израелците?

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Фев 2015, 15:55

zheleva212 написа:Нали това се обяснява, че е премахнат точно този ефект на марихуаната, не, че аз бих пробвала и все пак много зависи от състоянието ми :idea:

Че каква е гаранцията, че точно този ефект е премахнат? Може да не се смеем и да се приспираме от един и същи ефект. ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мислите ли, че в България може пациентите, които използват марихуана с лечебна цел, да стигнат броя на израелците?

Мнениеот Krum » 11 Фев 2015, 16:35

Ще стене това и по нашите ширини, когато остареем ние и за нас марихуаната вече е част от живота а не нещо страшно и незнайно :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Мислите ли, че в България може пациентите, които използват марихуана с лечебна цел, да стигнат броя на израелците?

Мнениеот Andrey » 11 Фев 2015, 17:16

Защо да не, но наистина няма да е скоро, може би нашите родители като остареят биха били по-склонни да опитат такъв вид лечение.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Мислите ли, че в България може пациентите, които използват марихуана с лечебна цел, да стигнат броя на израелците?

Мнениеот Rali_hr » 11 Фев 2015, 17:47

Не ми се вярва, че ще дойде това време, а съм ревервирана, а и като му се махна половина свойства на марихуаната, дали ще е толкова ефикасна?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мислите ли, че в България може пациентите, които използват марихуана с лечебна цел, да стигнат броя на израелците?

Мнениеот Kaya » 11 Фев 2015, 18:23

Не бих го пробвала, вижда ми се този метод доста опасен!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

ПредишнаСледваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта