Пациенти използват марихуана за лечебни цели - подсъдимо ли е това

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Марихуаната помага и на зависимите от хероин, смятате ли, че е редно да се декриминализира по този повод?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Дек 2015, 12:09

Lollipop написа:
rabotnata pchela написа:Като знам колко приятели имам, които тотално пропаднаха от пушене на марихуана, минаха на по-тежки неща в търсене на готин ефект и т.н. изобщо мога да кажа, че съм против. Разбира се това се приема консервативно от хората, които сега пушат или които не са ставали свидетели на хора, че техни близки са умирали от употребата на наркотици и не са им знаели началото просто.

Ами за съжаление, тръгне ли се по този път рядко има щастлив край.

А ако знаеш как ме хваща яд, като някви пикльовци на по едва хванали 20 години вземат да ми обясняват, че не е вярно, а аз още от преди да им дойде до акъла, че ще им поникнат косми подмишниците съм видяла доста хора, някои от които вече не сме между живите в следствие на това! :evil:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Марихуаната помага и на зависимите от хероин, смятате ли, че е редно да се декриминализира по този повод?

Мнениеот Локумът » 09 Дек 2015, 12:33

зарибените винаги подкрепят, а другите са тотално против, златна среда няма. Нито едните нито другите могат да се убедят в правотата си и гледните си точки. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Марихуаната помага и на зависимите от хероин, смятате ли, че е редно да се декриминализира по този повод?

Мнениеот mimeto90 » 09 Дек 2015, 13:43

Локумът написа:зарибените винаги подкрепят, а другите са тотално против, златна среда няма. Нито едните нито другите могат да се убедят в правотата си и гледните си точки. :mrgreen:

Не е така, не всичко са крайни и това е хубаво и шареното в света, например, аз не употребявам, но не отричам хората, които го правят, както и ползите от марихуаната в дадени състояния :idea:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Марихуаната помага и на зависимите от хероин, смятате ли, че е редно да се декриминализира по този повод?

Мнениеот Lollipop » 09 Дек 2015, 16:15

mimeto90 написа:
Локумът написа:зарибените винаги подкрепят, а другите са тотално против, златна среда няма. Нито едните нито другите могат да се убедят в правотата си и гледните си точки. :mrgreen:

Не е така, не всичко са крайни и това е хубаво и шареното в света, например, аз не употребявам, но не отричам хората, които го правят, както и ползите от марихуаната в дадени състояния :idea:
Твой си избор.
Аз и не отричам умрелите от наркотици, които са почнали с марихуана.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Вярвате ли, че марихуаната може да ни направи по-глупави?

Мнениеот klara » 20 Яну 2016, 16:24

Гледах едно предаване по телевизията, което беше посветено на употребата на марихуана като лекарство. Малко ми се промени мнението оттогава за нея в положителна посока.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Вярвате ли, че марихуаната може да ни направи по-глупави?

Мнениеот zheleva212 » 20 Яну 2016, 17:04

По едно време много се бях зачитала в такива неща и най-вече в интервюта, като цяло осъзнах, че няма кой знае каква вреда, за разлика от цигарите например, те са в пъти по-пристрастяващи, съответно с прекомерно честата употреба и вредата е много по-голяма!
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Марихуаната помага и на зависимите от хероин, смятате ли, че е редно да се декриминализира по този повод?

Мнениеот Локумът » 21 Яну 2016, 16:48

mimeto90 написа:
Локумът написа:зарибените винаги подкрепят, а другите са тотално против, златна среда няма. Нито едните нито другите могат да се убедят в правотата си и гледните си точки. :mrgreen:

Не е така, не всичко са крайни и това е хубаво и шареното в света, например, аз не употребявам, но не отричам хората, които го правят, както и ползите от марихуаната в дадени състояния :idea:

Едно са ползите в дадени състояния, друго е да се пуши за кеф и удоволствие, за да става купона. Против второто съм против, нямам против използването ѝ с лечебна цел :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Марихуаната помага и на зависимите от хероин, смятате ли, че е редно да се декриминализира по този повод?

Мнениеот Bambaa » 21 Яну 2016, 17:56

Lollipop написа:
mimeto90 написа:
Локумът написа:зарибените винаги подкрепят, а другите са тотално против, златна среда няма. Нито едните нито другите могат да се убедят в правотата си и гледните си точки. :mrgreen:

Не е така, не всичко са крайни и това е хубаво и шареното в света, например, аз не употребявам, но не отричам хората, които го правят, както и ползите от марихуаната в дадени състояния :idea:
Твой си избор.
Аз и не отричам умрелите от наркотици, които са почнали с марихуана.

Хахахаха те не почват с марихуана, те започват с цигари, ако става дума, ама колко голям е процентът на такива такива слабаци, които не могат да се контролират, респективно не си знаят мярката, а?
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Марихуаната помага и на зависимите от хероин, смятате ли, че е редно да се декриминализира по този повод?

Мнениеот Lisica » 22 Яну 2016, 11:38

Май е доста голям процентът на тези, които не могат да се спрат да пушат и т.н. и го правят постоянно. Имам едни познати, които са нон стоп напушени, така идваха на училище, беше ужасно, сега не ги знам какво правят, но не съм ги виждала в нормално състояние от много време.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Марихуаната помага и на зависимите от хероин, смятате ли, че е редно да се декриминализира по този повод?

Мнениеот ManiJani » 22 Яну 2016, 16:24

В какви лоши компании се събирате, бе, хора, защо така?!
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

ПредишнаСледваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron