Пациенти използват марихуана за лечебни цели - подсъдимо ли е това

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Марихуаната помага и на зависимите от хероин, смятате ли, че е редно да се декриминализира по този повод?

Мнениеот kauda » 22 Яну 2016, 17:25

Лошото е, че всякакви такива компании има, щем или нещем. :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Вярвате ли, че марихуаната може да ни направи по-глупави?

Мнениеот irka » 04 Фев 2016, 12:11

По-глупави не знам, ама по-непукисти и дебелокожи да издържим простотиите от всякакъв сорт да :grin:
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Вярвате ли, че марихуаната може да ни направи по-глупави?

Мнениеот mix_twix » 04 Фев 2016, 13:44

E, aйде, от хора, които надали са помирисвали марихуана толкова обяснения не ми се слушат...
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Вярвате ли, че марихуаната може да ни направи по-глупави?

Мнениеот balsam » 08 Фев 2016, 16:48

mix_twix написа:E, aйде, от хора, които надали са помирисвали марихуана толкова обяснения не ми се слушат...


А помирисвалите марихуана обяснения дават ли? :grin:
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Вярвате ли, че марихуаната може да ни направи по-глупави?

Мнениеот Malina » 09 Фев 2016, 13:40

balsam написа:
mix_twix написа:E, aйде, от хора, които надали са помирисвали марихуана толкова обяснения не ми се слушат...


А помирисвалите марихуана обяснения дават ли? :grin:

Много остроумно. :cheerleadersmileygirl:
Не мисля, че марихуаната толкова може да повлияяе, да има своето негативно действие ама чак прекалено...
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Редно ли е онкоболни хора да бъдат съдени за притежание и употреба на марихуана?

Мнениеот kalina_216 » 29 Мар 2017, 14:36

На онкоболните само една такава присъда им липсва... за някои неща трябва да се позволи марихуаната, след като доказано помага на хората да се отпуснат в този толкова тежък момент, обикновено тези, със силните болки, за съжаление са хората, които умират в скоро време.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Редно ли е онкоболни хора да бъдат съдени за притежание и употреба на марихуана?

Мнениеот Ernestina » 05 Апр 2017, 11:07

Според мен е редно да се регламентира и контролира казуса за притежание и употреба. Популистките теории за заплахите от наркотична зависимост, от която се пазела населението, звучат абсурдно и цинично, при положение, че алкохолът, цигарите и вредните храни също водят до зависимост и пряка заплаха за здравето. Но при тях зависело и можело.
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

Re: Мислите ли, че в България може пациентите, които използват марихуана с лечебна цел, да стигнат броя на израелците?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 13 Апр 2017, 12:52

В България това няма да стане реалност никога, или поне не близките 20 години. Тук никой не мисли за облекчаването на хората,които се нужадаят от подобни успокоиелни и обезболязващи, какъвто ефект има марихуаната.
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Редно ли е онкоболни хора да бъдат съдени за притежание и употреба на марихуана?

Мнениеот kalina_216 » 07 Юли 2017, 10:12

Като лекарствено средство марихуаната е много полезна. Гледах едно видео на човек, който е с паркинсон, целия се тресеше. След като употреби марихуана, веднага се успокои, тялото му стана съвсем спокойно и нормално, изобщо нямаш еи следа от болестта. Той самия не вярваше в какво състояние е.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Мислите ли, че в България може пациентите, които използват марихуана с лечебна цел, да стигнат броя на израелците?

Мнениеот kauda » 14 Юли 2017, 10:02

Надявам се да бъде намерен начин за използването марихуаната като билка, въпреки опияняващия ефект тя може да е от полза при редица заболявания и да помогне на хората да се справят по-добре с болестта си.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта