Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Тук може да зададете въпроси и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа.

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венероло

Мнениеот ivo8555 » 26 Май 2014, 20:34

Здравейте, ivo8555!

Искам да Ви попитам Вие посещавал ли сте специалист и правено ли е изследване по повод на тези оплаквания? Страдате ли от заболявания и ако да - какви? Приемате ли лекарства? Страдате ли често от настинки или вирусни инфекции? Вашия партньор има ли подобни оплаквания? Практикувате ли орален и/или анален секс?

С уважение,
д-р Тодева


Не съм повещавал доктори ,специалисти ,не са ми правени изследвания ....лекарства не приемам никакви ..
със здравето съм идеално за сега .... работя ,тренирам старая се вече да ям малко по качествени храни
нямам никакви проблеми ,възможно е тези неща да съм ги лепнал от някой момиче преди време
общо взето тия гъбички са ми проблема ,нито ме сарбят нито ми пречат но не искам да ги виждам да се появяват и да се скриват ....намирам се в чужбина и ми е малко трудно да ходя при специалисти .Надявам се да се излекувам с природната медицина .Снимки искате ли ?
ivo8555
 
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Май 2014, 15:20

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венероло

Мнениеот Dr Violina Todeva » 27 Май 2014, 12:51

ivo8555 написа:Здравейте, ivo8555!

Искам да Ви попитам Вие посещавал ли сте специалист и правено ли е изследване по повод на тези оплаквания? Страдате ли от заболявания и ако да - какви? Приемате ли лекарства? Страдате ли често от настинки или вирусни инфекции? Вашия партньор има ли подобни оплаквания? Практикувате ли орален и/или анален секс?

С уважение,
д-р Тодева

Не съм повещавал доктори ,специалисти ,не са ми правени изследвания ....лекарства не приемам никакви ..
със здравето съм идеално за сега .... работя ,тренирам старая се вече да ям малко по качествени храни
нямам никакви проблеми ,възможно е тези неща да съм ги лепнал от някой момиче преди време
общо взето тия гъбички са ми проблема ,нито ме сарбят нито ми пречат но не искам да ги виждам да се появяват и да се скриват ....намирам се в чужбина и ми е малко трудно да ходя при специалисти .Надявам се да се излекувам с природната медицина .Снимки искате ли ?

Здравейте, Ivo8555!

Аз разгледах вече снимките, които сте приложил. Най-вероятно наистина се касае за инфекция с кандида и причината за честите рецидиви е по-скоро факта, че препуциума (кожичката) е по-плътна при Вас.
Добре е да се направи микробиологично изследване, за да се стартира правилно лечение. Ако не можете да го направите там, където живеете го направете като се върнете в България.
За профилактика Ви съветвам:
1. При всякакъв вид полов контакт да използвате презерватив;
2. Да подържате сухо пространството под препуциума - използвайте мека хартия или кърпа, която сменяйте ежедневно;
3. При спортуване се създава условия за поддържане на влажна среда, така че задължително сменяйте бельото непосредствено след спорт;
4. Ако работите физическа работа и се изпотява отново важи точка 3;
5. По-добре е да не използвате нищо, отколкото "народни средства".

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венероло

Мнениеот ivo8555 » 31 Май 2014, 14:39

Благодаря за отговора ,но имам още един въпрос
последния месец съм се хванал да тренирам пия едни аминокиселини ,креатин и хранителни добавки ,ям по един шоколад на ден ,плодове и месо ......общо взето си похапвам яко и се появиха пактия гъбички за които писах
тия храни водят ли до появата на гъбичките и последно да питам какво мислите за Vitaklenz ...
да си го поръчам ли и има ли ефект ?
ivo8555
 
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Май 2014, 15:20

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венероло

Мнениеот Dr Violina Todeva » 01 Юни 2014, 17:39

ivo8555 написа:Благодаря за отговора ,но имам още един въпрос
последния месец съм се хванал да тренирам пия едни аминокиселини ,креатин и хранителни добавки ,ям по един шоколад на ден ,плодове и месо ......общо взето си похапвам яко и се появиха пактия гъбички за които писах
тия храни водят ли до появата на гъбичките и последно да питам какво мислите за Vitaklenz ...
да си го поръчам ли и има ли ефект ?

Здравейте, ivo8555!

Проблемът не е от храненето, а от създаването на влажната среда при спортуване. Следвайте препоръките, които Ви дадох! За Витакленц не мога да дам мнение.

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венероло

Мнениеот marnos » 06 Юни 2014, 07:51

От 3-3 години ми излизат едни пъпки които мислех че са от прегряване или нещо като младежки.Но преди около две години спах с жена която месец по-късно като се чухме ме попита "абе ти какво ми лепна?" Казах и че не съм болен или с проблеми в половия орган.Тя получила кафеникаво течение и ходила на гинеколог.Така и не ми каза за какво става въпрос но тогава ми каза за един антибиотик който трябва да приемам три дни през 6 часа.Започнах да го пия и на втория ден реших че се гаври с мен и спрях да ги пия.Предполагам че тези пъпки имат нещо общо с това което ми е казала.Прикачам ви снимки ако може да се ориентирате дали са във връзка с разговора.Нямам никакви симптоми за сигнали или наличие за болест по половия орган.Мога само да кажа когато пих антибиотика който ми беше казала моята позната (а не си спомням как се казваше)че трябва да го пия усетих усилване на половата ми активност.Мислех си че може да е проблем от простатата но се оказа че е много малко уголемена и нямам проблем там(установено с ехограф или видеозон).Значи пъпките излизат и с прозрачна течност с червена окръжност.Малки са на размер и ако я спукам до 3-4 дни изчезват.От година съм с приятелка на която сега забелязах че и на нея излезна такава пъпка от горната и мека част на ръката а тя си помисли че може нещо да я е ухапало.Благодаря Ви.
marnos
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Юни 2014, 17:09

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венероло

Мнениеот Dr Violina Todeva » 06 Юни 2014, 15:04

marnos написа:От 3-3 години ми излизат едни пъпки които мислех че са от прегряване или нещо като младежки.Но преди около две години спах с жена която месец по-късно като се чухме ме попита "абе ти какво ми лепна?" Казах и че не съм болен или с проблеми в половия орган.Тя получила кафеникаво течение и ходила на гинеколог.Така и не ми каза за какво става въпрос но тогава ми каза за един антибиотик който трябва да приемам три дни през 6 часа.Започнах да го пия и на втория ден реших че се гаври с мен и спрях да ги пия.Предполагам че тези пъпки имат нещо общо с това което ми е казала.Прикачам ви снимки ако може да се ориентирате дали са във връзка с разговора.Нямам никакви симптоми за сигнали или наличие за болест по половия орган.Мога само да кажа когато пих антибиотика който ми беше казала моята позната (а не си спомням как се казваше)че трябва да го пия усетих усилване на половата ми активност.Мислех си че може да е проблем от простатата но се оказа че е много малко уголемена и нямам проблем там(установено с ехограф или видеозон).Значи пъпките излизат и с прозрачна течност с червена окръжност.Малки са на размер и ако я спукам до 3-4 дни изчезват.От година съм с приятелка на която сега забелязах че и на нея излезна такава пъпка от горната и мека част на ръката а тя си помисли че може нещо да я е ухапало.Благодаря Ви.

Здравейте, marnos!

Не е изключено това, което наблюдавате да няма нищо общо с половия контакт, който описвате! Добре е да попитате предишната партньорка какво е лекувала, за да е ясно и какво да бъде поведението към Вас! В противен случай трябва да се направят всички изследвания за полови инфекции и при Вас, въпреки че нямате оплаквания в момента.

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венероло

Мнениеот marnos » 06 Юни 2014, 21:30

Направих такива и всичко е отрицателно както и урината е чиста и единственото е че има множество кристали . Друго няма . А тези пъпки които изпратих не Ви ли говорят за нещо ? А предишната партньорка си мисли че ми отмъщава като не ми казва а за какво и аз не знам . Благодаря Ви ?
marnos
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Юни 2014, 17:09

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венероло

Мнениеот ivo8555 » 06 Юни 2014, 21:54

Здр пак Др. Тодева
както ми казахте подсушавах си пениса и червените петънца поизчезнаха но от това подсушаване си заголвах пениса доста често до края и сега ми се поду кожичката и се усеща едно топче от горната страна на 2,3 сантиметра от пениса
понеже кожичката е подута половината глава стои заголена ..нямам нито болка нито сърбежи нито нищо
може ли да ми кажете какво може да е
то от единия проблем ..почва другия ...нямам думи
ivo8555
 
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Май 2014, 15:20

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венероло

Мнениеот Dr Violina Todeva » 07 Юни 2014, 10:34

ivo8555 написа:Здр пак Др. Тодева
както ми казахте подсушавах си пениса и червените петънца поизчезнаха но от това подсушаване си заголвах пениса доста често до края и сега ми се поду кожичката и се усеща едно топче от горната страна на 2,3 сантиметра от пениса
понеже кожичката е подута половината глава стои заголена ..нямам нито болка нито сърбежи нито нищо
може ли да ми кажете какво може да е
то от единия проблем ..почва другия ...нямам думи

Здравейте, ivo8555!

Ето защо е най-добре да се посети лично лекар. Поради някаква причина не само от подсушаването се е стигнало до засушаване. Възможно е и да сте се престарал с миенето и подсушаването.
Препоръчвам Ви да не издърпвате препуциума и да посетите лекар, за да Ви предпише подходящо лечение. Не измивайте с измивни средства, а само с вода. Без да съм запозната със състоянието Ви и това, което се е случило не мога да Ви препоръчам лечение, защото може да не е подходящо.

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венероло

Мнениеот Dr Violina Todeva » 07 Юни 2014, 10:48

marnos написа:Направих такива и всичко е отрицателно както и урината е чиста и единственото е че има множество кристали . Друго няма . А тези пъпки които изпратих не Ви ли говорят за нещо ? А предишната партньорка си мисли че ми отмъщава като не ми казва а за какво и аз не знам . Благодаря Ви ?

Здравейте, marnos!

Кои точно са изследванията, които са направени и са отрицателни - избройте ги!
Да, разбира се, че имам предположения, но информацията която ми давате не е пълна!
Личните взаимоотношения трябва сам да ги решите!
Съветвам Ви посетете специалист, защото така ще си решите проблема!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

ПредишнаСледваща

Назад към Kожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта