Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Тук може да зададете въпроси и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа.

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 30 Дек 2016, 12:35

zlatko написа:здравейте др. тодева благодаря ви за отговора но тука ми казаха че няма смисъл да повтарям теста за хив след 6 месец защото в 3 месец теста 100% достоверен така ми казаха тука в франция. а според вас има ли възможност тестовете да не открият анти тела на хив инфекция при положение че има прозрачен период за наличието за хив. много се извинявам че ви притеснявам ще ви бъда благодарен ако ми отговорите и на този въпрос пожелавам ви приятно изкарване на новата година

Здравейте!

Да, така е - по принцип наистина теста на 6-ти месец не винаги се прави и не винаги се препоръчва!
Весели празници!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 30 Дек 2016, 12:44

vht7 написа:
vht7 написа:Здравейте, очевидно имам проблем с кожата около гениталиите, по принцип съм имал подобни неща и преди, но не са били чак толкова задълбочени, предполагам нещата се дължат на суха и изтощена кожа, но искам да се консултирам със специалист. Какво мислите вие ? В периодите когато ги мажа с разни мазила, нивеа крем или вазелин отминават, после пак се появяват, възможно ли е при изпотяване и поради изкуствената материя на бельото което нося, кожата да не може да диша и да става така, също така използвам баня доста често, предполагам също може да е от значение...
ето снимки:
https://postimg.org/gallery/2au1vzsn2/
ПС: има едни неща които на снимката излгеждат като мехурчета от херпес, но не !


Друго което забравих да спомена е, че имам гъбички по главичката които в момента лекувам, също така на снимката, не съм сигурен дали се вижда, но кожата по пениса е леко нацепена.

Здравейте!

Съветвам Ви да посетите лично специалист! По принцип не е проблем да се използват омекотяващи средства и в тази област, но не мога да видя много добре всички проблеми от снимките!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот zlatko » 30 Дек 2016, 20:11

Благодаря ви др. тодева за бързия отговор и все пак аз ще си го направя тесте за моя сигурност и успокоение че още не мога да изляза от депресията и стрес взех си добра поука и занапред и все пак ви благодаря весело изкарване на нова година
zlatko
 
Мнения: 3
Регистриран на: 21 Дек 2016, 20:21

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот s_wachew » 02 Яну 2017, 21:59

От отговора Ви разбирам, че мога и е по-добре да мастурбирам отколкото да се въздържам.Въпросът ми е как точно се прави това?!!! Препоръчвате ми лубрикант...Обяснете какво да правя с него?Казвате ,че липсата на кожичката не пречи на мастурбацията!Бихте ли ми обяснили ,как да мастурбирам без кожичката ,защото аз не се сещам?
s_wachew
 
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Дек 2016, 23:21

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот gmbnip » 02 Яну 2017, 23:24

Здравейте, наскоро имах проблем, гъбички по пениса, вече нямам обрив, но имам странен цвят на главичката, не знам дали е нормално, защото честно казано не съм обръщал внимание какъв е бил цветът преди, може би това са кръвоносни съдове, а може би ставам и леко параноичен, все пак искам да се консулитирам със специалист, та как мислите,нормално ли са тези петънца или има нещо нередно ?
https://postimg.org/gallery/1q8ne9vp0/
gmbnip
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Яну 2017, 23:19

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот gmbnip » 02 Яну 2017, 23:45

gmbnip написа:Здравейте, наскоро имах проблем, гъбички по пениса, вече нямам обрив, но имам странен цвят на главичката, не знам дали е нормално, защото честно казано не съм обръщал внимание какъв е бил цветът преди, може би това са кръвоносни съдове, а може би ставам и леко параноичен, все пак искам да се консулитирам със специалист, та как мислите,нормално ли са тези петънца или има нещо нередно ?
https://postimg.org/gallery/1q8ne9vp0/

Ето още една тази е след ерекция, цвета се променя леко: https://s29.postimg.org/nqbuff5lj/IMG_2 ... 224125.jpg
ПС: голямото червено петно ми е родилен белег
gmbnip
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Яну 2017, 23:19

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 03 Яну 2017, 12:29

zlatko написа:Благодаря ви др. тодева за бързия отговор и все пак аз ще си го направя тесте за моя сигурност и успокоение че още не мога да изляза от депресията и стрес взех си добра поука и занапред и все пак ви благодаря весело изкарване на нова година

Здравейте!

Желая Ви новата година да бъде успешна и да намерите спокойствие и мир!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 03 Яну 2017, 12:31

s_wachew написа:От отговора Ви разбирам, че мога и е по-добре да мастурбирам отколкото да се въздържам.Въпросът ми е как точно се прави това?!!! Препоръчвате ми лубрикант...Обяснете какво да правя с него?Казвате ,че липсата на кожичката не пречи на мастурбацията!Бихте ли ми обяснили ,как да мастурбирам без кожичката ,защото аз не се сещам?

Здравейте!

За тези съвети потърсете мнение от сексолог!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 03 Яну 2017, 12:43

gmbnip написа:
gmbnip написа:Здравейте, наскоро имах проблем, гъбички по пениса, вече нямам обрив, но имам странен цвят на главичката, не знам дали е нормално, защото честно казано не съм обръщал внимание какъв е бил цветът преди, може би това са кръвоносни съдове, а може би ставам и леко параноичен, все пак искам да се консулитирам със специалист, та как мислите,нормално ли са тези петънца или има нещо нередно ?
https://postimg.org/gallery/1q8ne9vp0/

Ето още една тази е след ерекция, цвета се променя леко: https://s29.postimg.org/nqbuff5lj/IMG_2 ... 224125.jpg
ПС: голямото червено петно ми е родилен белег

Здравейте!

Не виждам проблем на снимките! Възможно е при преглед да се виждат петънцата, които описвате! Посетете отново лекуващия лекар и споделете оплакванията си, за да сте спокоен!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот lyni » 03 Яну 2017, 16:54

Здравейте,
имам отрицателно изследване на уреаплазма уреалактин по днк метод в геника от м. май16, положително от м.август16 по днк метод в геника и положително 10 на 5-та степен от м. декември16 по някакъв бърз биохимичен метод с антибиограма. Поради факта, че се регистрира бременост, в момента съм в 20 гест. седмица не можах да проведа лечение. Единия гинеколог казава, че уреаплазма не се лекува по време на бременост и антибиотиците (в случая макролиди-азитромицин, еритромицин) са опасни за увреждане на плода, другия гинеколог казва, че е абсолютно безвреден и изписва сумамед 0,500 мг на 24 часа за 3 дни. И двамата гинеколози се водят престижни в моя град.Мен това което ме притеснява е опасността от преждевременно пукане на околоплодния мехур или евентуално увреждане на плода от антибиотика.Въпросите ми към вас са следните - как за 3 месеца резултата от днк теста може да стане от отрицателен положителен, при положение, че с мъжа ми нямаме никакви странични сексуални контакти, мога ли да се доверя на резултата, че все пак имам уреаплазма и да мисля какво да правя от тук на сетне или да направя още едно иследване -моля посочете по кой метод а дори и в коя лаболатория. И най накрая и най-важно - кой от гинеколозите е прав, защото вярното решение е едно, но аз не мога да преценя кое. Моля да вземете отношение по въпросите ми, за което предварително ви благодаря!
lyni
 
Мнения: 4
Регистриран на: 10 Мар 2016, 15:02

ПредишнаСледваща

Назад към Kожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта