Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Тук може да зададете въпроси и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа.

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 15 Яну 2018, 17:38

levender написа:Здравейте д-р Тодева,

От години имам образувания като пъпки от долната страна на главичката на пениса. Понеже изпитва огромен срам от посещение на лекар, търся онлайн консултация. Не водя безразборен полов живот. Две от пъпчиците на френулума са червени, останалите са тънки с бели върхове. Проблема е само от долната страна в основата на главичката. От скоро започвам да изпитвам леко неразположение, не точно болка, но дразнене.

Прилагам снимка : https://imgur.com/a/Mh9ly

Моля посъветвайте ме нещо. Благодаря предварително!

Здравейте!

За съжаление не мога да Ви отговоря категорично какъв е проблемът само от снимката! Може да е травматично, но не съм сигурна! Посетете лично специалист!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот eng.politov » 18 Яну 2018, 12:50

Уважаема д-р Тодева!Бих искал да се консултирам относно проблем ,свързан с преждевременната еякулация.Правил съм си всякакви изследвания и всичко е наред,а проблема си е на лице.При мастурбация почти го няма и е силно изразен при полов акт.Наскоро пак проведох консултация и там ми казаха,че гемчето ми било по-късо и най-вероятно създава свръх стимулация при половия акт.Съветът е да бъде премахнато ,като най -добре било с него да се отстрани и цялата кожичка ,която покрива главичката.Така възстановявянето след интервенцията щяло да е по-лесно и естетическия резултат по-добър, а и по-хигиенично.Искам да Ви попитам вярно ли е и това,че мъжете на които е премахната кожичката свършват ,когато си поискат те ,а не когато им дойде ,както е при тези с кожичка?Това се дължало на факта,че след интервенцията чувствителността на органа в голямата си част изчезва?Вярно ли е всичко това и какво ще ме посъветвате ,защото не ми се иска да пия някакви медикаменти за забавяне на еякулацията,защото ми се струва доста опасно?Ако тази интервенция има тези позитиви и дефакто няма негатив,не е ли тя вариянта за решаването на моя проблем?Предварително Ви благодаря!
eng.politov
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Яну 2018, 12:24

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 18 Яну 2018, 16:26

eng.politov написа:Уважаема д-р Тодева!Бих искал да се консултирам относно проблем ,свързан с преждевременната еякулация.Правил съм си всякакви изследвания и всичко е наред,а проблема си е на лице.При мастурбация почти го няма и е силно изразен при полов акт.Наскоро пак проведох консултация и там ми казаха,че гемчето ми било по-късо и най-вероятно създава свръх стимулация при половия акт.Съветът е да бъде премахнато ,като най -добре било с него да се отстрани и цялата кожичка ,която покрива главичката.Така възстановявянето след интервенцията щяло да е по-лесно и естетическия резултат по-добър, а и по-хигиенично.Искам да Ви попитам вярно ли е и това,че мъжете на които е премахната кожичката свършват ,когато си поискат те ,а не когато им дойде ,както е при тези с кожичка?Това се дължало на факта,че след интервенцията чувствителността на органа в голямата си част изчезва?Вярно ли е всичко това и какво ще ме посъветвате ,защото не ми се иска да пия някакви медикаменти за забавяне на еякулацията,защото ми се струва доста опасно?Ако тази интервенция има тези позитиви и дефакто няма негатив,не е ли тя вариянта за решаването на моя проблем?Предварително Ви благодаря!

Здравейте!

Относно Вашия проблем не смятам, че моята консултация ще ви е най-полезна. Необходимо ви е мнение на уролог и/или сексолог!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Hris88 » 20 Яну 2018, 19:07

Здравейте, д-р Тодева!
Аз съм млад мъж на 29 години и от години страдам от staphylococcus aureus инфекция на пениса, която не успях да излекувам въпреки всичките антибиотици, които изпих. Обрязване никой хурург не желае да ми направи, защото имало висок риск от сепсис. Мога ли да прилагам Йодасептон 10% (разтвор) или Йодасепт унг. върху члена си (лигавицата) и за колко време? Питам, защото прочетох, че йодът убива много гъбички и бактерии по-успешно дори от антибиотиците. Безопасно ли е да се прилагат тези йодосъдържащи препарати върху члена и колко време след намазване трябва да се измие или не трябва да се измива?
Hris88
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Яну 2018, 18:53

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 24 Яну 2018, 18:19

Hris88 написа:Здравейте, д-р Тодева!
Аз съм млад мъж на 29 години и от години страдам от staphylococcus aureus инфекция на пениса, която не успях да излекувам въпреки всичките антибиотици, които изпих. Обрязване никой хурург не желае да ми направи, защото имало висок риск от сепсис. Мога ли да прилагам Йодасептон 10% (разтвор) или Йодасепт унг. върху члена си (лигавицата) и за колко време? Питам, защото прочетох, че йодът убива много гъбички и бактерии по-успешно дори от антибиотиците. Безопасно ли е да се прилагат тези йодосъдържащи препарати върху члена и колко време след намазване трябва да се измие или не трябва да се измива?

Здравейте!

Не мога да дам препоръка за такова лечение, защото има голям риск! Би следвало да се овладее инфекция със стафилококус ауреус! Ако трябва потърсете мнение от друг специалист като носите всички рецепти и тестове!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот fftrops » 24 Яну 2018, 22:05

Здравейте г-жо Тодева,

Имам някакви образувания с черен връх на и такива без от долната страна на главичката на пениса.
Моля Ви, кажете какво е Вашето мнение.
https://imgur.com/a/0kqU9

Благодаря предварително!
fftrops
 
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Яну 2018, 21:24

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот SoCoolSF » 27 Яну 2018, 00:29

Здравейте Д-р Тодева!
На 26 години съм и от много скоро ми се появиха някакви бели петна по долната част на главичката на пениса. Няма сърбеж или болка. Просто си седят там. Ще съм благодарен ако ми кажете какво може да е! Прилагам и снимка!
http://www.img-share.eu/f/images/478/20 ... sredna.jpg
SoCoolSF
 
Мнения: 4
Регистриран на: 27 Яну 2018, 00:18

Палмарен еритем?

Мнениеот user3313 » 27 Яну 2018, 17:41

Здравейте, не знам дали е истина или ме тресе параноя. Мисля, че имам палмарен еритем по дланите по изчетенотото от интернет. Лекуван съм от сифилис предната година, а четох, че това е симптом на вторичен сифилис. Лекарят казва, че нищо ми няма, но тогава защо ми са така зачервени дланите. Моля за помощ.

Снимки:
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?i ... 82038j.jpg
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?i ... 82062a.jpg
user3313
 
Мнения: 3
Регистриран на: 27 Яну 2018, 17:36

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 30 Яну 2018, 16:57

fftrops написа:Здравейте г-жо Тодева,

Имам някакви образувания с черен връх на и такива без от долната страна на главичката на пениса.
Моля Ви, кажете какво е Вашето мнение.
https://imgur.com/a/0kqU9

Благодаря предварително!

Здравейте!

Моята препоръка е да посетите специалист! Не мога да направа коментар само от снимката!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 30 Яну 2018, 17:03

SoCoolSF написа:Здравейте Д-р Тодева!
На 26 години съм и от много скоро ми се появиха някакви бели петна по долната част на главичката на пениса. Няма сърбеж или болка. Просто си седят там. Ще съм благодарен ако ми кажете какво може да е! Прилагам и снимка!
http://www.img-share.eu/f/images/478/20 ... sredna.jpg

Здравейте!

Само там ли имате обрив? От колко време е обрива?

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

ПредишнаСледваща

Назад към Kожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron