Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Тук може да зададете въпроси и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа.

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Nikolai90 » 11 Юни 2018, 18:37

Здравейте искам да попитам дали има ваксина за лечение на hpv при вече заразен мъж без значение дали е в България или чужбина. Благодаря предварително.
Nikolai90
 
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Юни 2018, 18:30

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот MilenaNihtyanova » 21 Юни 2018, 19:00

здравейте,с приятеля ми правим секс без презерватив ,от известно време усещам някакъв дискомфорт,взех си вагинални глобули,но това което забелязах е че по клитора има бели точици ,които са като малки ранички?wtf е това ?
MilenaNihtyanova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Юни 2018, 18:56

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот vht7 » 29 Юни 2018, 19:32

Здравейте, до скоро имах баланопостит, доста трудно се излекува, рецидивира на няколко пъти, псоледната микробиология показа, че всичко е наред, само кожата ми остана леко суха явно от препаратите, но сега се мажа с крем, възстановяващ. Та основното ми притеснение е, че заблязах 2 пъти след мастурбация ми излизат червени петънца под повъхрността, аз ги правя на все едно спукани капилярчета или кръвоносни съдове, такива които обикновенно се получават от прежулване или охлузване по другата част на тялото. Въпросът ми е това нормално ли е ? Не съм го забелязвал преди баланопостита...
vht7
 
Мнения: 13
Регистриран на: 08 Ное 2016, 16:45

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 03 Юли 2018, 11:18

niko_dim4ev написа:Здравейте,д-р Тодева!Имам два въпроса,относно половия ми член.Като ученик ми беше направена оперативна интервенция,поради стесняване на кожичката.Аз го разбирам,че ми е направено обрязване.До колкото разбирам има пълно и частично такова.Първият ми въпрос е при мен, пълно или частично е обрязването?По принцип главичката си стои винаги и цялата заголена,но когато члена е напълно отпуснат и издърпам кожата от тялото му напред ,тя пак образува малка гънка и покрива почти половината главичка,като се задържа така за известно време.Ако получа дори частична ерекция или под действието на бельото ,тя си се набира и надипля обратно сама зад главичката и отново я оставя , напълно оголена.Вторият ми въпрос е относно това,да покривам ли така главичката,докъдето може или да си я оставям напълно заголена?Изпращам Ви папка със снимки на електронната Ви поща ,за по-голяма дискретност и се надявам и Ви моля да ги погледнете и и ме посъветвате.Зная ,че въпросите ми са елементарни,но в града ми няма нито уролог ,нито дерматолог и няма към кого да се обърна ,а са доста деликатни и дори да имаше ,доста се срамувам от тяхното дискутиране.Предварително Ви благодаря и дано ми съдействате.

Здравейте!

Вашите въпроси са за уролог, защото те правят подобни корекции и могат да ви бъдат от помощ!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 03 Юли 2018, 11:21

Nikolai90 написа:Здравейте искам да попитам дали има ваксина за лечение на hpv при вече заразен мъж без значение дали е в България или чужбина. Благодаря предварително.

Здравейте!

Би могло да се постави ваксина, но е задължително да се консултирате със специалист в областта - дерматолог или уролог, за да се прецени какъв е Вашия конкретен случай!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 03 Юли 2018, 11:24

MilenaNihtyanova написа:здравейте,с приятеля ми правим секс без презерватив ,от известно време усещам някакъв дискомфорт,взех си вагинални глобули,но това което забелязах е че по клитора има бели точици ,които са като малки ранички?wtf е това ?

Здравейте!

Посетете лекар, за да види каква е причината за оплакванията!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 03 Юли 2018, 11:27

vht7 написа:Здравейте, до скоро имах баланопостит, доста трудно се излекува, рецидивира на няколко пъти, псоледната микробиология показа, че всичко е наред, само кожата ми остана леко суха явно от препаратите, но сега се мажа с крем, възстановяващ. Та основното ми притеснение е, че заблязах 2 пъти след мастурбация ми излизат червени петънца под повъхрността, аз ги правя на все едно спукани капилярчета или кръвоносни съдове, такива които обикновенно се получават от прежулване или охлузване по другата част на тялото. Въпросът ми е това нормално ли е ? Не съм го забелязвал преди баланопостита...

Здравейте!

Не мога да ви отговоря. Не ми е достатъчно само описанието!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Ваня.Славова » 17 Юли 2018, 17:40

Здравейте д-р Тодева! Въпросът ми е следният - от скоро излизам с едно момче, на което днес му откриха заразни молуски - има лезии около пъпа. С него вече правихме секс, с кондом, но до колкото чета информация по въпроса, разбирам че това не е достатъчна предпазна мярка...а и самите ние сме били в тесен контакт... Въпросът ми е какво да правя на този етап - виждам че инкубационният период го дават средно между 2 седмици и 2 месеца, мога ли аз нещо превантивно да направя за себе си? и задължително ли трябва да очаквам появата на молуски и пи мен?
Ваня.Славова
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Юли 2018, 17:40

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 18 Юли 2018, 11:21

Ваня.Славова написа:Здравейте д-р Тодева! Въпросът ми е следният - от скоро излизам с едно момче, на което днес му откриха заразни молуски - има лезии около пъпа. С него вече правихме секс, с кондом, но до колкото чета информация по въпроса, разбирам че това не е достатъчна предпазна мярка...а и самите ние сме били в тесен контакт... Въпросът ми е какво да правя на този етап - виждам че инкубационният период го дават средно между 2 седмици и 2 месеца, мога ли аз нещо превантивно да направя за себе си? и задължително ли трябва да очаквам появата на молуски и пи мен?

Здравейте!

Моят съвет е патньора да лекува молуските, а вие наблюдавайте за поява на молуски при вас!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот davids007ok » 03 Авг 2018, 17:07

IMG_2564.PNG
IMG_2564.PNG (379.97 KiB) Прегледано 270 пъти
Добър ден,

Направих си количествен/качествен ДНК анализ на урина, защото имам болки в бърбреците и леко подути лимфни възли ( и преди разраняване по главичката на пениса ) Въпросът ми е, можете ли да ми разчетете изследването и как може да се третира( ако трябва ),защото няма да мога да отида на доктор чак до другия Понеделник, Благодаря!

Николай
davids007ok
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Авг 2018, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към Kожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта