Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Тук може да зададете въпроси и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа.

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 07 Авг 2018, 12:08

davids007ok написа:
IMG_2564.PNG
Добър ден,

Направих си количествен/качествен ДНК анализ на урина, защото имам болки в бърбреците и леко подути лимфни възли ( и преди разраняване по главичката на пениса ) Въпросът ми е, можете ли да ми разчетете изследването и как може да се третира( ако трябва ),защото няма да мога да отида на доктор чак до другия Понеделник, Благодаря!

Николай

Здравейте!

Най-добре е да направите консултацията, защото лабораторните резултати сами по себе си не са диагноза и трябва да се интерпретират в съвкупност с оплаквания и данни от прегледа!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Bebeton » 19 Сеп 2018, 13:07

Здравейте, през месец септември 2016 ми бяха направени изследвания по повод регистрация на бременност, вкл сифилис. Всички отрицателни. През април 2017 родих с планово секцио в частна болница, където се следих. Преди самата операция не са ми искани повторно хив, сифилис и т.н. Взета ми беше кръв, но нямам представя дали е изследвана за това. Според епикризата роденото дете е напълно здраво-не знам след като не съм се водела рискова дали му е правен Васерман. Преди седмица направих Васерман за постъпване в ясла - положителен. Назначено ми е лечение с Уназин. Васерманът на мъжа ми и единствен мой партньор в последните 5 год е отрицателен. Притеснявам се за детето. Може ли да е станала грешка при rpr тест за сифилис и да съм заразила детето си без никой да разбере!
Bebeton
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Сеп 2018, 12:59

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Силвана » 23 Сеп 2018, 00:30

Здравеите появиха ми се малки пъпчици на пениса леко розови до колкото разгледах в нета не съ от рода на папиломи но незнам какво е много се притеснявам дали е възможно да е от стрес понеже много съм напрегнат и стресиран не мога да отида на лекар понеже за сега съм в чужбина благодаря за отговора предварително
Силвана
 
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Сеп 2018, 18:25

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Mihail » 23 Сеп 2018, 14:33

Здравейте, аз съм момче на 18, което много често мастурбира (почти всеки ден по 1-2 пъти/ден). Напоследък забелязах че вените от задната страна на тялото на пениса близо до главата, се виждат доста по изпъкнали и по лилави без ерекция. Мисля че още няколко, едната от които от дясната страна на тялото на пениса, другата отпред, но тя не чак толкова. Също мисля че забелязах кръгче което или е тромба или просто е широка вената на най голямата/дългата/широката вена отпред. Прочетох че нещо подобно се получава при повишена сексуална активност и се замислих че мастурбирам доста често, а пишеше и че допълнително се предава стрес на вените при опит за удължаване на времето преди еякулация, което също от скоро прилагам. Обаче нямам никаква болка и нямам проблеми с ерекция, така че не знам какво е. Като казвам отзад имам предвид от към посоката на краката, а като казвам отпред имам предвид откъм корема и горната част на тялото. За сега от 1 ден съм спрял мастурбацията, днес е втори ден и пих аспирин. Някаква идея какво може да е?
Mihail
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Сеп 2018, 14:18

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Силвана » 24 Сеп 2018, 14:46

Здравей те можели някои да посне снимка какво е акне по пениса.приятелят ми има няколко пъпки на пениса правим секс без презерватив има ги от около 3 месеца нещо заразно ли е може ли и на мен да се появат тези пъпчици
Силвана
 
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Сеп 2018, 18:25

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 01 Окт 2018, 11:12

Bebeton написа:Здравейте, през месец септември 2016 ми бяха направени изследвания по повод регистрация на бременност, вкл сифилис. Всички отрицателни. През април 2017 родих с планово секцио в частна болница, където се следих. Преди самата операция не са ми искани повторно хив, сифилис и т.н. Взета ми беше кръв, но нямам представя дали е изследвана за това. Според епикризата роденото дете е напълно здраво-не знам след като не съм се водела рискова дали му е правен Васерман. Преди седмица направих Васерман за постъпване в ясла - положителен. Назначено ми е лечение с Уназин. Васерманът на мъжа ми и единствен мой партньор в последните 5 год е отрицателен. Притеснявам се за детето. Може ли да е станала грешка при rpr тест за сифилис и да съм заразила детето си без никой да разбере!

Здравейте!

Моята препоръка е да се направят повторни и допълнителни тестове! Консултирайте се и с дерматолог, защото е възможно пробата да е положителна и по други причини. Необходимо е подробно да ви разпитат и прегледат!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 01 Окт 2018, 11:17

Силвана написа:Здравеите появиха ми се малки пъпчици на пениса леко розови до колкото разгледах в нета не съ от рода на папиломи но незнам какво е много се притеснявам дали е възможно да е от стрес понеже много съм напрегнат и стресиран не мога да отида на лекар понеже за сега съм в чужбина благодаря за отговора предварително

Здравейте!

Ако можете приложете снимки! Няма такъв проблем като акне на пенис.

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 01 Окт 2018, 11:24

Mihail написа:Здравейте, аз съм момче на 18, което много често мастурбира (почти всеки ден по 1-2 пъти/ден). Напоследък забелязах че вените от задната страна на тялото на пениса близо до главата, се виждат доста по изпъкнали и по лилави без ерекция. Мисля че още няколко, едната от които от дясната страна на тялото на пениса, другата отпред, но тя не чак толкова. Също мисля че забелязах кръгче което или е тромба или просто е широка вената на най голямата/дългата/широката вена отпред. Прочетох че нещо подобно се получава при повишена сексуална активност и се замислих че мастурбирам доста често, а пишеше и че допълнително се предава стрес на вените при опит за удължаване на времето преди еякулация, което също от скоро прилагам. Обаче нямам никаква болка и нямам проблеми с ерекция, така че не знам какво е. Като казвам отзад имам предвид от към посоката на краката, а като казвам отпред имам предвид откъм корема и горната част на тялото. За сега от 1 ден съм спрял мастурбацията, днес е втори ден и пих аспирин. Някаква идея какво може да е?

Здравейте!

Не мога да ви кажа от описанието дали се касае за анатомична вариация или проблем. Консултирайте се лично с лекар, най-добре уролог!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Ани.Иванова » 02 Окт 2018, 05:12

Screenshot_2018-09-26-15-19-31.png
Моля разчетете ми ги
Screenshot_2018-09-26-15-19-31.png (137.12 KiB) Прегледано 273 пъти
Ани.Иванова
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Окт 2018, 04:57

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 23 Окт 2018, 11:41

Ани.Иванова написа:
Screenshot_2018-09-26-15-19-31.png

Здравейте!

Какъв е поводът да приложите снимка с изследвания?

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

ПредишнаСледваща

Назад към Kожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта