Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Тук може да зададете въпроси и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа.

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот V>S » 20 Юни 2019, 19:49

Пратил съм ви всичко на 13.06.
V>S
 
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Юни 2019, 20:36

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Violeta 66 » 21 Юни 2019, 16:12

Здравейте!

Имам един въпрос който ми мъчи със съпругът ни от много време.
От година и нещо имаше проблем с нощните ставания до тоалетна. Какво имам предвид има чувството, че му се пика, а когато посети тоалетна излиза малко. Ходихме на уролог и му каза, че е някаква информация на пикочните пътища, добре даде антибиотик и се лекува. Нещата за месец два се оправих, но после пак се почна. Пак посетихме уролог, той назначи хламидия изследвания, разбира се те бяха положителни ужас. Казаха, че е нова инфекция, добре хайде и аз на изследвания, няма да споменавам в каква среда бяхме вкъщи. Аз след взимане на всякакви натривки, кръв и всичко, една кошница пари, бях с отрицателни резултати. Странно, казаха ми след 6 месеца пак да се изследвам,добре. Мъжът ми направи лечение, след 2 и половина пуснахме контролно изследвания и пак положителни, без антитела, т. е. Пак е нова информация. Как е възможно, не трябва ли да има анти тела след едно лечение, хубаво да кажем, че сега аз съм му я върнала, но поне анти тела? Тъй като сме в чужбина, сега ще правя домашен тест за хламидии, но моля кажете не е ли странно това с резултатите. А да и още нещо преди 2-3 години правихме опити за дете и той си прави спермограма, но не беше добра преди година пак си прави пак същата и сега отново прави, след лечението за хламидии има малко подобрение, но е много малко. Ще се радвам на съвет и също така ако ни препоръчате къде да потърсим добър лекър в България, на есен ще се приберем за малко.
Благодаря Ви
Violeta 66
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Юни 2019, 15:51

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 02 Юли 2019, 11:39

Violeta 66 написа:Здравейте!

Имам един въпрос който ми мъчи със съпругът ни от много време.
От година и нещо имаше проблем с нощните ставания до тоалетна. Какво имам предвид има чувството, че му се пика, а когато посети тоалетна излиза малко. Ходихме на уролог и му каза, че е някаква информация на пикочните пътища, добре даде антибиотик и се лекува. Нещата за месец два се оправих, но после пак се почна. Пак посетихме уролог, той назначи хламидия изследвания, разбира се те бяха положителни ужас. Казаха, че е нова инфекция, добре хайде и аз на изследвания, няма да споменавам в каква среда бяхме вкъщи. Аз след взимане на всякакви натривки, кръв и всичко, една кошница пари, бях с отрицателни резултати. Странно, казаха ми след 6 месеца пак да се изследвам,добре. Мъжът ми направи лечение, след 2 и половина пуснахме контролно изследвания и пак положителни, без антитела, т. е. Пак е нова информация. Как е възможно, не трябва ли да има анти тела след едно лечение, хубаво да кажем, че сега аз съм му я върнала, но поне анти тела? Тъй като сме в чужбина, сега ще правя домашен тест за хламидии, но моля кажете не е ли странно това с резултатите. А да и още нещо преди 2-3 години правихме опити за дете и той си прави спермограма, но не беше добра преди година пак си прави пак същата и сега отново прави, след лечението за хламидии има малко подобрение, но е много малко. Ще се радвам на съвет и също така ако ни препоръчате къде да потърсим добър лекър в България, на есен ще се приберем за малко.
Благодаря Ви

Здравейте!

Вие от къде сте?

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Sparky330g » 12 Юли 2019, 09:38

От изсествно време при ерекция ми се получават тези пъпки. Нормално ли е? И ако може дами помогнете
Sparky330g
 
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Юли 2019, 09:17

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 16 Юли 2019, 12:19

Sparky330g написа:От изсествно време при ерекция ми се получават тези пъпки. Нормално ли е? И ако може дами помогнете

Здравейте!

Снимка ли сте приложил?

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот ovagenov » 17 Юли 2019, 14:50

Здравейте, преди време лекувах трихомони, но по време на лечението ми се наложи да мажа главичката на пениса с Бепантен. Сега след половин година от ползването му и с вече отрицателни трихомони, направих грешката пак да се намажа с него. Има ли вероятност трихомоните да са останали по някаквъв начин там при докосването му с пениса и каква е вероятноста от реинфекция от това намазване?
Благодаря предварително!
ovagenov
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Юли 2019, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Sparky330g » 18 Юли 2019, 08:23

От изсествно време при ерекция ми се получават тези пъпки. Нормално ли е? И ако може дами помогнете
Нямам болка при полов контакт
Благодаря предварително
Прикачени файлове
PhotoPictureResizer_190718_081926667_crop_2608x2300.jpg
PhotoPictureResizer_190718_081926667_crop_2608x2300.jpg (815.92 KiB) Прегледано 421 пъти
Sparky330g
 
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Юли 2019, 09:17

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 18 Юли 2019, 12:30

ovagenov написа:Здравейте, преди време лекувах трихомони, но по време на лечението ми се наложи да мажа главичката на пениса с Бепантен. Сега след половин година от ползването му и с вече отрицателни трихомони, направих грешката пак да се намажа с него. Има ли вероятност трихомоните да са останали по някаквъв начин там при докосването му с пениса и каква е вероятноста от реинфекция от това намазване?
Благодаря предварително!

Здравейте!

Не е възможно да се заразите по този начин!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 18 Юли 2019, 12:32

Sparky330g написа:От изсествно време при ерекция ми се получават тези пъпки. Нормално ли е? И ако може дами помогнете
Нямам болка при полов контакт
Благодаря предварително

Здравейте!

Имате перлени пенилно папули. Поне от това, което се вижда на снимката.

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот benwallace » 01 Авг 2019, 17:57

Здравейте, от няколко дни имам проблем с зачервяване и лек сърбеж и леко парене по главичката на половия член, след полов акт без презерватив с дългогодишна партньорка. Също има лека миризма и секрет (външно), който всъщност не е в течно състояние. Искам да разбера какво препоръчвате като лекарство, кетоконазол подходящ ли е в случая? Благодаря.
benwallace
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Авг 2019, 17:49

ПредишнаСледваща

Назад към Kожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта