Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Тук може да зададете въпроси към кожен лекар, да се консултирате със специалист по дерматология и венерология и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа. Ще получите съвет и професионален отговор от лекар специалист по кожни и венерически болести.
Д-р Виолина Тодева

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот avast8 » 03 Авг 2019, 20:14

Здравейте. Преди седмица имах полов акт , тамън се бяхме запознали с момичето , секс-а беше с презерватив но имаше орална любов взаимна. Още на другия ден ми излязоха малки точици по пениса , гледам днес вече лека по лека отшумяват , но днес получих обрив по пръстите на краката. Също така на 2рия ден ми излязоха нещо като афти в устата. Мисля, да отида да си направя всички излседвания но какъв период трябва да мине като акта е бил преди 7 дни да изчакам месец ли. Доста рисков партньор и само се моля да не съм лепнал нещо много сериозно, че вече цяла седмица не знам къде се намирам само притеснения. на 24 години съм , примерно за сифилис какъв период трябва да се изчака да се направи излседването 28 дни ли , хив не вярвам да съм хванал само от орален. и какъв тип излседвания трябва да направя за всички венерически болести еякулат, кръвен нещо друго трябва ли и в рамките на какви срокове излизат резултатите и как се заплащат.благодаря предварително
avast8

Мнениеот Dr Violina Todeva » 06 Авг 2019, 11:05

benwallace написа:Здравейте, от няколко дни имам проблем с зачервяване и лек сърбеж и леко парене по главичката на половия член, след полов акт без презерватив с дългогодишна партньорка. Също има лека миризма и секрет (външно), който всъщност не е в течно състояние. Искам да разбера какво препоръчвате като лекарство, кетоконазол подходящ ли е в случая? Благодаря.

Здравейте!

Моята препоръка е да посетите лично специалист, ако вече не сте го направил. На предприемайте самолечение, а по-добре да се направят изследвания на Вас и партньорката.

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор

Мнениеот Dr Violina Todeva » 06 Авг 2019, 11:22

avast8 написа:Здравейте. Преди седмица имах полов акт , тамън се бяхме запознали с момичето , секс-а беше с презерватив но имаше орална любов взаимна. Още на другия ден ми излязоха малки точици по пениса , гледам днес вече лека по лека отшумяват , но днес получих обрив по пръстите на краката. Също така на 2рия ден ми излязоха нещо като афти в устата. Мисля, да отида да си направя всички излседвания но какъв период трябва да мине като акта е бил преди 7 дни да изчакам месец ли. Доста рисков партньор и само се моля да не съм лепнал нещо много сериозно, че вече цяла седмица не знам къде се намирам само притеснения. на 24 години съм , примерно за сифилис какъв период трябва да се изчака да се направи излседването 28 дни ли , хив не вярвам да съм хванал само от орален. и какъв тип излседвания трябва да направя за всички венерически болести еякулат, кръвен нещо друго трябва ли и в рамките на какви срокове излизат резултатите и как се заплащат.благодаря предварително

Здравейте!

Изследване на еякулат вече може да пуснете! Моята препоръка е да посетите специалист, който да Ви прегледа и да прецени на какво се дължат оплакванията Ви.

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор

Мнениеот benwallace » 06 Авг 2019, 15:36

Dr Violina Todeva написа:
benwallace написа:Здравейте, от няколко дни имам проблем с зачервяване и лек сърбеж и леко парене по главичката на половия член, след полов акт без презерватив с дългогодишна партньорка. Също има лека миризма и секрет (външно), който всъщност не е в течно състояние. Искам да разбера какво препоръчвате като лекарство, кетоконазол подходящ ли е в случая? Благодаря.

Здравейте!

Моята препоръка е да посетите лично специалист, ако вече не сте го направил. На предприемайте самолечение, а по-добре да се направят изследвания на Вас и партньорката.

С уважение,
д-р Тодева

Да, разбирам, но съм в чужбина и нямам възможност в момента да посетя специалист. Бих ви бил много благодарен, ако препоръчате някакво лекарство по - широкоспектърно изчистващо, което се дава при подобни случаи и аз ще намеря начин да си го набавя. Нистина разчитам на вашето разбиране(относно партньорката, тя няма оплаквания)Благодаря.
benwallace

Мнениеот avast8 » 06 Авг 2019, 19:12

avast8 написа:Здравейте. Преди седмица имах полов акт , тамън се бяхме запознали с момичето , секс-а беше с презерватив но имаше орална любов взаимна. Още на другия ден ми излязоха малки точици по пениса , гледам днес вече лека по лека отшумяват , но днес получих обрив по пръстите на краката. Също така на 2рия ден ми излязоха нещо като афти в устата. Мисля, да отида да си направя всички излседвания но какъв период трябва да мине като акта е бил преди 7 дни да изчакам месец ли. Доста рисков партньор и само се моля да не съм лепнал нещо много сериозно, че вече цяла седмица не знам къде се намирам само притеснения. на 24 години съм , примерно за сифилис какъв период трябва да се изчака да се направи излседването 28 дни ли , хив не вярвам да съм хванал само от орален. и какъв тип излседвания трябва да направя за всички венерически болести еякулат, кръвен нещо друго трябва ли и в рамките на какви срокове излизат резултатите и как се заплащат.благодаря предварително

Здравейте!

Изследване на еякулат вече може да пуснете! Моята препоръка е да посетите специалист, който да Ви прегледа и да прецени на какво се дължат оплакванията Ви.

С уважение,
д-р Тодева

Червените точици изчезнаха , но при мастурбация пак се появяват , според вас на какво може да се дължи също и за тази поява в устата не като ранички но някакви неприятни неща. И може ли толкова рано да се появи гадене или е на нервна основа. За изследването на еякулат има ли някакви изисквания въздържание от 3 до 5 дни или не. Също така някакви кръвни изследвания да се пуснат за други болести или е рано още 8-ми ден е днес.
avast8

Мнениеот Dr Violina Todeva » 07 Авг 2019, 11:52

avast8 написа:

Здравейте!

С уважение,
д-р Тодева

Червените точици изчезнаха , но при мастурбация пак се появяват , според вас на какво може да се дължи също и за тази поява в устата не като ранички но някакви неприятни неща. И може ли толкова рано да се появи гадене или е на нервна основа. За изследването на еякулат има ли някакви изисквания въздържание от 3 до 5 дни или не. Също така някакви кръвни изследвания да се пуснат за други болести или е рано още 8-ми ден е днес.

Здравейте!

За еякулат 2-3 дни са достатъчни. Относно появата на обриви и оплакванията от гадене не мога да коментирам, без да съм видяла какъв е проблемът! Скринингът включва сифилис, хепатит Б и С, СПИН и хламидийна инфекция. Изчакайте 3-4 седмици и тогава пуснете всички кръвни изследвания. Сега може да дадете проба еякулат.

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор

Предишна

Назад към Kожни и венерически болести