Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Тук може да зададете въпроси и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа.

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот avast8 » 03 Авг 2019, 20:14

Здравейте. Преди седмица имах полов акт , тамън се бяхме запознали с момичето , секс-а беше с презерватив но имаше орална любов взаимна. Още на другия ден ми излязоха малки точици по пениса , гледам днес вече лека по лека отшумяват , но днес получих обрив по пръстите на краката. Също така на 2рия ден ми излязоха нещо като афти в устата. Мисля, да отида да си направя всички излседвания но какъв период трябва да мине като акта е бил преди 7 дни да изчакам месец ли. Доста рисков партньор и само се моля да не съм лепнал нещо много сериозно, че вече цяла седмица не знам къде се намирам само притеснения. на 24 години съм , примерно за сифилис какъв период трябва да се изчака да се направи излседването 28 дни ли , хив не вярвам да съм хванал само от орален. и какъв тип излседвания трябва да направя за всички венерически болести еякулат, кръвен нещо друго трябва ли и в рамките на какви срокове излизат резултатите и как се заплащат.благодаря предварително
avast8
 
Мнения: 6
Регистриран на: 03 Авг 2019, 20:11

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 06 Авг 2019, 11:05

benwallace написа:Здравейте, от няколко дни имам проблем с зачервяване и лек сърбеж и леко парене по главичката на половия член, след полов акт без презерватив с дългогодишна партньорка. Също има лека миризма и секрет (външно), който всъщност не е в течно състояние. Искам да разбера какво препоръчвате като лекарство, кетоконазол подходящ ли е в случая? Благодаря.

Здравейте!

Моята препоръка е да посетите лично специалист, ако вече не сте го направил. На предприемайте самолечение, а по-добре да се направят изследвания на Вас и партньорката.

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 06 Авг 2019, 11:22

avast8 написа:Здравейте. Преди седмица имах полов акт , тамън се бяхме запознали с момичето , секс-а беше с презерватив но имаше орална любов взаимна. Още на другия ден ми излязоха малки точици по пениса , гледам днес вече лека по лека отшумяват , но днес получих обрив по пръстите на краката. Също така на 2рия ден ми излязоха нещо като афти в устата. Мисля, да отида да си направя всички излседвания но какъв период трябва да мине като акта е бил преди 7 дни да изчакам месец ли. Доста рисков партньор и само се моля да не съм лепнал нещо много сериозно, че вече цяла седмица не знам къде се намирам само притеснения. на 24 години съм , примерно за сифилис какъв период трябва да се изчака да се направи излседването 28 дни ли , хив не вярвам да съм хванал само от орален. и какъв тип излседвания трябва да направя за всички венерически болести еякулат, кръвен нещо друго трябва ли и в рамките на какви срокове излизат резултатите и как се заплащат.благодаря предварително

Здравейте!

Изследване на еякулат вече може да пуснете! Моята препоръка е да посетите специалист, който да Ви прегледа и да прецени на какво се дължат оплакванията Ви.

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот benwallace » 06 Авг 2019, 15:36

Dr Violina Todeva написа:
benwallace написа:Здравейте, от няколко дни имам проблем с зачервяване и лек сърбеж и леко парене по главичката на половия член, след полов акт без презерватив с дългогодишна партньорка. Също има лека миризма и секрет (външно), който всъщност не е в течно състояние. Искам да разбера какво препоръчвате като лекарство, кетоконазол подходящ ли е в случая? Благодаря.

Здравейте!

Моята препоръка е да посетите лично специалист, ако вече не сте го направил. На предприемайте самолечение, а по-добре да се направят изследвания на Вас и партньорката.

С уважение,
д-р Тодева

Да, разбирам, но съм в чужбина и нямам възможност в момента да посетя специалист. Бих ви бил много благодарен, ако препоръчате някакво лекарство по - широкоспектърно изчистващо, което се дава при подобни случаи и аз ще намеря начин да си го набавя. Нистина разчитам на вашето разбиране(относно партньорката, тя няма оплаквания)Благодаря.
benwallace
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Авг 2019, 17:49

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот avast8 » 06 Авг 2019, 19:12

Dr Violina Todeva написа:
avast8 написа:Здравейте. Преди седмица имах полов акт , тамън се бяхме запознали с момичето , секс-а беше с презерватив но имаше орална любов взаимна. Още на другия ден ми излязоха малки точици по пениса , гледам днес вече лека по лека отшумяват , но днес получих обрив по пръстите на краката. Също така на 2рия ден ми излязоха нещо като афти в устата. Мисля, да отида да си направя всички излседвания но какъв период трябва да мине като акта е бил преди 7 дни да изчакам месец ли. Доста рисков партньор и само се моля да не съм лепнал нещо много сериозно, че вече цяла седмица не знам къде се намирам само притеснения. на 24 години съм , примерно за сифилис какъв период трябва да се изчака да се направи излседването 28 дни ли , хив не вярвам да съм хванал само от орален. и какъв тип излседвания трябва да направя за всички венерически болести еякулат, кръвен нещо друго трябва ли и в рамките на какви срокове излизат резултатите и как се заплащат.благодаря предварително

Здравейте!

Изследване на еякулат вече може да пуснете! Моята препоръка е да посетите специалист, който да Ви прегледа и да прецени на какво се дължат оплакванията Ви.

С уважение,
д-р Тодева


Червените точици изчезнаха , но при мастурбация пак се появяват , според вас на какво може да се дължи също и за тази поява в устата не като ранички но някакви неприятни неща. И може ли толкова рано да се появи гадене или е на нервна основа. За изследването на еякулат има ли някакви изисквания въздържание от 3 до 5 дни или не. Също така някакви кръвни изследвания да се пуснат за други болести или е рано още 8-ми ден е днес.
avast8
 
Мнения: 6
Регистриран на: 03 Авг 2019, 20:11

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 07 Авг 2019, 11:52

avast8 написа:
Dr Violina Todeva написа:
avast8 написа:Здравейте. Преди седмица имах полов акт , тамън се бяхме запознали с момичето , секс-а беше с презерватив но имаше орална любов взаимна. Още на другия ден ми излязоха малки точици по пениса , гледам днес вече лека по лека отшумяват , но днес получих обрив по пръстите на краката. Също така на 2рия ден ми излязоха нещо като афти в устата. Мисля, да отида да си направя всички излседвания но какъв период трябва да мине като акта е бил преди 7 дни да изчакам месец ли. Доста рисков партньор и само се моля да не съм лепнал нещо много сериозно, че вече цяла седмица не знам къде се намирам само притеснения. на 24 години съм , примерно за сифилис какъв период трябва да се изчака да се направи излседването 28 дни ли , хив не вярвам да съм хванал само от орален. и какъв тип излседвания трябва да направя за всички венерически болести еякулат, кръвен нещо друго трябва ли и в рамките на какви срокове излизат резултатите и как се заплащат.благодаря предварително

Здравейте!

Изследване на еякулат вече може да пуснете! Моята препоръка е да посетите специалист, който да Ви прегледа и да прецени на какво се дължат оплакванията Ви.

С уважение,
д-р Тодева


Червените точици изчезнаха , но при мастурбация пак се появяват , според вас на какво може да се дължи също и за тази поява в устата не като ранички но някакви неприятни неща. И може ли толкова рано да се появи гадене или е на нервна основа. За изследването на еякулат има ли някакви изисквания въздържание от 3 до 5 дни или не. Също така някакви кръвни изследвания да се пуснат за други болести или е рано още 8-ми ден е днес.

Здравейте!

За еякулат 2-3 дни са достатъчни. Относно появата на обриви и оплакванията от гадене не мога да коментирам, без да съм видяла какъв е проблемът! Скринингът включва сифилис, хепатит Б и С, СПИН и хламидийна инфекция. Изчакайте 3-4 седмици и тогава пуснете всички кръвни изследвания. Сега може да дадете проба еякулат.

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот grifyn9 » 20 Сеп 2019, 19:21

Добър ден! Имам въпрос свързан с мъжкия ми полов член.. От известно време при възбуда ми главичката на пениса ми се изпълва със малки червени пъпчици които след това се скриват. Нямам сърбеж а само леко парене. Уплашен съм защото до сега никога не ми се е случвало такова нещо... Моля ви за помощ!
grifyn9
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Сеп 2019, 19:16

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Silvia 903 » 20 Сеп 2019, 22:33

Здравейте, преди около седмица забелязах, че на около половин сантиметър от ануса ми се е появила нещо като бяла пъпчица наподобяваща брадавици. Преди около 10 год. Имах същият проблем тогава лекарят ми каза, че е "кондиломи" тогава ми дадоха за пиене Изопринозин или нещо подобно имуно стимолиращо и Ваготил за да мажа тези пъпчици, всичко премина бързо, но преди няколко години ми правих изследвания за автоимунно заболяване "Лупос" което не беше потвърдено, но все пак има възможност да го имам и сега не знам какво да правя защото в близките 2месеца нямам възможност да посетя лекар, а трябва да предприема някакви мерки ще съм Ви много благодарна за съвет относно лечението .
Silvia 903
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Сеп 2019, 22:16

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 25 Сеп 2019, 12:20

grifyn9 написа:Добър ден! Имам въпрос свързан с мъжкия ми полов член.. От известно време при възбуда ми главичката на пениса ми се изпълва със малки червени пъпчици които след това се скриват. Нямам сърбеж а само леко парене. Уплашен съм защото до сега никога не ми се е случвало такова нещо... Моля ви за помощ!

Здравейте!

Само описанието не е достатъчно да се ориентирам какъв е проблемът!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 25 Сеп 2019, 12:22

Silvia 903 написа:Здравейте, преди около седмица забелязах, че на около половин сантиметър от ануса ми се е появила нещо като бяла пъпчица наподобяваща брадавици. Преди около 10 год. Имах същият проблем тогава лекарят ми каза, че е "кондиломи" тогава ми дадоха за пиене Изопринозин или нещо подобно имуно стимолиращо и Ваготил за да мажа тези пъпчици, всичко премина бързо, но преди няколко години ми правих изследвания за автоимунно заболяване "Лупос" което не беше потвърдено, но все пак има възможност да го имам и сега не знам какво да правя защото в близките 2месеца нямам възможност да посетя лекар, а трябва да предприема някакви мерки ще съм Ви много благодарна за съвет относно лечението .

Здравейте!

Ако желаете приложете снимки, но ако има проблем все пак ще трябва да посетите лично лекар!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

ПредишнаСледваща

Назад към Kожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron