Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Мнениеот Lisica » 19 Сеп 2017, 15:03

Всичко ли обсъждате за вашата връзка с приятелките си? Не говоря само за секс, а за проблемите със свекървите, или финансовите, или да речем отношенията и ако сте се скарали с половинката?
От известно време съм с едно момче, с което имаме доста близки общи приятели, споделяли сме си доста, но си мисля, че така, както съм споделяла за непознат и далечен човек не е подходящо сега да говоря с приятелките си, а те ме питат. И то не за клюката, а защото наистина се интересуват. Те също ми споделят доста, дали някоя има проблем с мъжа си, защото не обръща внимание на детето, дали друга се притеснява, че нейния остава до късно на работа не много рядко. :roll:
ИЙма ли теми, които не бива да се обсъждат с приятелките, като изобщо не говоря за клюки, а това да споделиш с друго човек какво ти тежи във връзката. Трябва ли да си налагам ограничения? Вие как постъпвате,имате ли приятелка, с която споделяте всичко?
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Мнениеот gabinka_80 » 19 Сеп 2017, 16:03

Прави това, което чувстваш, ако смяташ, че така ще ти олекне, но е най-добре на първо място да говориш с половинката си, а след това да изнасяш информацията отвъд вашата двойка.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Мнениеот Jully » 19 Сеп 2017, 16:10

Не обсъждам финанси, не обсъждам идеите за почивки, семейните проблеми много рядко ги споделям, само ако вече страшно много ми тежи.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Мнениеот nefertiti » 19 Сеп 2017, 16:40

Абсолютно всичко обсъждам с приятелките ми!
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Мнениеот Malina » 19 Сеп 2017, 18:30

Чак всичко не обсъждам, смятам, че е обидно и към мъжа. В крайна сметка мъжете не обсъждат жените и проблемите си, правят го, ако наистина е много сложна ситуацията, а ние говорим за всичко. По-добре да има някои неща, които остават в личния ниж ивот.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Мнениеот Lili_pili » 20 Сеп 2017, 12:55

Е, да много неща не ги споделям, все пак не може да се говори за всяко нещо с другите хора. Не може да се обсъждат различни интимни въпроси, или финансовото положение. Много хора завиждат, когато се заговори за пари, или обичат самата клюка, колкото и да са близки. По-добре човек да сподели инкогнито, дори и във форума, защото никой не го познава и може да излее душата си, но иначе по-скоро не.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Мнениеот Ваня Стойчева » 21 Сеп 2017, 11:22

Естествено, че има теми, които не бива да се обсъждат. Може да потърсиш съвет, ако си в някаква заплетена ситуация, но неща от типа на почивката ви, на проблемите в леглото, финансаите, общите ви планове за бъдещето, нека остават между вас. Мъжете не обичат много да излиза информация от семейството им и да става обществено достояние, докато ние жените можем да кажем всичко на приятелките си.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Мнениеот qwerryyy » 21 Сеп 2017, 14:43

Естествено, че има такива неща. Вече съм се научила да не споделям, защото хората обичат да се клюкари и да има пкой да обсъждат.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Мнениеот mix_twix » 06 Окт 2017, 11:38

Например да обсъждаш интимния живот, размера на нещо на половинката, ароматите, които се разнасят от него,. Все неща, които не трябва да се споделят туко така, а...
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Има ли неща от връзката ви, които не обсъждате с никой?

Мнениеот kauda » 06 Окт 2017, 13:59

И за мен не е нормално да се обсъждат интимни неща, айде да поискаш съвет от някой, тихичко и спокойно е едно, но обсъждането на лични неща се случват обикновено малко по-шумно и далеч от тактичното ..
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта