Въпрос към момичетата - кога идва първата целувка?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Въпрос към момичетата - кога идва първата целувка?

Мнениеот ninars » 09 Яну 2013, 14:12

Бихте ли се почувствали непривлекателна, ако след четири срещи с мъж, сте получили само целувка по бузата и едва доловим допир по талията. От друга страна… привличането е видимо, но и двамата не сме тийнейджъри, за да ни е страх от първата крачка. Аз разбира се старомодно смятам, че това е мъжка работа. Вие какво бихте си помислили и бихте ли излезли със същият човек на пета среща? :?
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: Въпрос към момичетата

Мнениеот mimmm » 09 Яну 2013, 15:40

Има различен тип жени.Самият мъж не ви познава достатъчно ,за да знае как ще реагирате на целувка или прегръдка.Какво лошо има в това вие да започнете първа.Може би човека е срамежлив. :)
mimmm
 
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Яну 2013, 19:17

Re: Въпрос към момичетата - кога идва първата целувка?

Мнениеот sunnyr » 23 Яну 2013, 17:08

Съгласна съм, че има различен тип жени и мъже...и целувки.
Замисляли ли сте се, че начина, по който той ви целуне за първи път, може да предвещае отношенията ви. Прочетох любопитна информация в една статия, според която държането за ръка и притискането на устните е залог за романтичен мъж, които е всеотдаен и готов за сериозна връзка.
Лекото докосване на устните с хапане по време на целувка пък издавали опит в леглото.
Ако първата целувка е страстна и продължи по шията и …, имате работа с типичен мачо. Той е самоуверен и енергичен, но с него трудно може да се постигне компромис.
sunnyr
 
Мнения: 155
Регистриран на: 16 Яну 2013, 13:26

Re: Въпрос към момичетата - кога идва първата целувка?

Мнениеот qna toneva » 17 Фев 2013, 17:16

Тогава когато й е времето...няма определение за такива неща...
qna toneva
 
Мнения: 162
Регистриран на: 17 Фев 2013, 17:11

Re: Въпрос към момичетата - кога идва първата целувка?

Мнениеот m_darmoneva » 18 Фев 2013, 15:38

Първата целувка идва неочаквано,макар винаги да я очакваме...Идва,когато и двамата сме готови за нея!Без въпроси,без условия-просто идва!!!
m_darmoneva
 
Мнения: 5
Регистриран на: 18 Фев 2013, 15:01

Re: Въпрос към момичетата - кога идва първата целувка?

Мнениеот Mon_ton » 24 Юли 2017, 14:30

Миоже и той да се притеснява. А аз не мисля, че първата целувка задължително трябва да е от страна на мъжа. Жената също може да действа, защо да не?
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Въпрос към момичетата - кога идва първата целувка?

Мнениеот qwerryyy » 21 Сеп 2017, 15:06

ninars написа:Бихте ли се почувствали непривлекателна, ако след четири срещи с мъж, сте получили само целувка по бузата и едва доловим допир по талията. От друга страна… привличането е видимо, но и двамата не сме тийнейджъри, за да ни е страх от първата крачка. Аз разбира се старомодно смятам, че това е мъжка работа. Вие какво бихте си помислили и бихте ли излезли със същият човек на пета среща? :?

Бих се замислила дали не е твърде притеснителен, ако прподължи дълго това ще се отдръпна, чакането изморява прекалено много! Мъжете трябва да са по-смели, а са такива пъзльовци в действителност.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Въпрос към момичетата - кога идва първата целувка?

Мнениеот Rali_hr » 21 Сеп 2017, 16:03

Ама как ми лиспва на мене първата целувка, това, което беше ехеее, време "оно" :) Момичета, възползвайте се от всичко това, докато имате възможност и можете да го направите. Бъдете по-смели вие, стига сте чакали на тея мъже, те винаги отлагат и са страхливци, да!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Въпрос към момичетата - кога идва първата целувка?

Мнениеот nefertiti » 21 Сеп 2017, 17:59

Аз бих вдигнала банкет, ако не ме целунат на първа среща, че в днешно време то само целувка да беше, направо те награбват още от началото. :lol:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Въпрос към момичетата - кога идва първата целувка?

Мнениеот Malina » 21 Сеп 2017, 18:40

nefertiti написа:Аз бих вдигнала банкет, ако не ме целунат на първа среща, че в днешно време то само целувка да беше, направо те награбват още от началото. :lol:

И ти имаш право, а и мисля, че някак си по задължение е това с първата целувка, тръгнало от филмите. Все на първа среща трябва да има и първа целувка, като доказателство, че си заинтересован.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33


Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта