Хемороиди и анални фисури

Може ли да има болка от външни хемороиди?

Мнениеот mariq73 » 30 Ное 2017, 09:40

След колоноскопия е установено хемороиди външни ,поне така пише на епикризата въпреки че не се забелязва нищо външно,изписаха мехлем който се приготвя в аптека но няма ефект.Възможно ли е от външни хемороиди и то малки ги пише да има такива страшни болки? Може ли да не са видяли нещо друго при колоноскопията?
mariq73
 
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Апр 2013, 11:49

Re: Хемороиди и анални фисури

Мнениеот Margo2 » 09 Фев 2019, 21:02

Излекувах брат ми от аналните фисури. Болката му беше толкова силна, че искаше да се самоубие. След две операции в он клиник минаха 4 години и фисурите отново се появиха. Три месеца ходихме по мъките и нито едно светило не успя да го излекува с хапчета и мехлеми. Болките бяха неописуеми сутрин след изхождане. Брат ми спазваше неистова диета - само определени зеленчуци като тиквички, карфиол, броколи на пара.....
Та така реших да помогна на всички страдащи като споделя с вас рецептата
- истинска домашна свинска мас - 1/4 компотен буркан
- две шепи цветове от невен
- Дилтиазем - хапчета - един блистер - 10 бройки
- 1/2 тубичка лидокаин
Невенът се запържва в маста за 5 минути и се оставя да престои едно денонощие. На другия ден се загрява да се втечни и се прецежда. Прибавят се смлените хапчета и лидокаинът и това се разбива с пасатор. Оставяте го в хладилник да се стегне и се мажете вечер вътрешно анално. Става по-лесно с медицинска ръкавица. Ефект има още от третия ден.
Margo2
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Фев 2019, 20:56

Re: Може ли да има болка от външни хемороиди?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 07 Окт 2019, 14:53

Напълно е възможно и болките са супер гадни. Знам го от опит. На мен ми помогна ХЕПАРОИД, но не минава бързо.
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Може ли да има болка от външни хемороиди?

Мнениеот i.ivanov77 » 07 Окт 2019, 16:18

Боли та се не трае! Гадна работа! Аз съм доволен от ХЕМОКЛИН ГЕЛ. Може да се ползва дълго време.
i.ivanov77
 
Мнения: 64
Регистриран на: 10 Сеп 2019, 14:49

Re: Хемороиди и анални фисури

Мнениеот ImagMagi » 20 Фев 2020, 12:48

Здравей Марго,
Искам да ти благодаря.Използвах написаното от теб.Има резултат.Бъди здрава!
ImagMagi
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Яну 2020, 15:57

Предишна

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с хирургия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта