Мандарини със силен дъх на лекарства!

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Мандарини със силен дъх на лекарства!

Мнениеот Snejna » 13 Дек 2017, 13:38

От вчера в офиса усещам непрпиятна силна миризма на лекарство около себе си и не знам за какво е! Туко що реших да си хапна мандарината, която съм си донесла вчера - докосвам я и усещам, че миризмата се усилва и е по ръката ми! След като помирисах мандарината тя мирише на химия, просто смърди! А на външен вид няма нищо кой знае колко особено, по-очукана и наранена кора, но само толкова, ето и снимки!
Попадалили сте на такива мандарини, какво не й е наред и как мога да позная кои са свестните мандарини?! Не ми се мисли как ни тровят тея хора! Направо съм потресена!
mandarina (1).jpg
mandarina (1).jpg (11.92 KiB) Прегледано 1415 пъти

mandarina (2).jpg
mandarina (2).jpg (11.25 KiB) Прегледано 1415 пъти
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Мандарини със силен дъх на лекарства!

Мнениеот Kremiliya » 14 Дек 2017, 12:35

Комисия за защита потребителите, обърни се към тях, те ще проверят случая, от това ще стане страшна новина! Стига само да ти се показва по телевизията. :shock:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Мандарини със силен дъх на лекарства!

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Дек 2017, 12:13

кое ви учудва? изобщо няма кое да ви учудва, пръскат ги с какво ли не! Оглеждайте ги да нямат петна, не трябва да са много оранжеви, а по-скоро леко жълти, такива трябва да са на цвят, като ги разтъркате между пръстите си не трявба да ви боядисват. Явно вече трябва да ги миришем!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мандарини със силен дъх на лекарства!

Мнениеот Snejna » 15 Дек 2017, 12:43

Да ви кажа такова нещо не ми се е случвало, просто такава силна миризма представа си нямате! Изхйвърлих всички плодове вкъщи, това беше нетърпимо, повече във въпросния магазин няма да стъпя, само се чудя дали да не им кажа да си проверяват малко по-добре доставчиците.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Мандарини със силен дъх на лекарства!

Мнениеот ivelena » 22 Дек 2017, 14:49

Snejna написа:От вчера в офиса усещам непрпиятна силна миризма на лекарство около себе си и не знам за какво е! Туко що реших да си хапна мандарината, която съм си донесла вчера - докосвам я и усещам, че миризмата се усилва и е по ръката ми! След като помирисах мандарината тя мирише на химия, просто смърди! А на външен вид няма нищо кой знае колко особено, по-очукана и наранена кора, но само толкова, ето и снимки!
Попадалили сте на такива мандарини, какво не й е наред и как мога да позная кои са свестните мандарини?! Не ми се мисли как ни тровят тея хора! Направо съм потресена!
mandarina (1).jpg

mandarina (2).jpg


Откъде са закупени?
ivelena
 
Мнения: 12
Регистриран на: 01 Дек 2017, 01:04

Re: Мандарини със силен дъх на лекарства!

Мнениеот nefertiti » 07 Фев 2018, 12:20

За съжаление и аз попаднах на тези мандарини. Не мога да повярвам как е допустимо да ядем такива неща! :mad:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Мандарини със силен дъх на лекарства!

Мнениеот Jully » 07 Фев 2018, 15:04

nefertiti написа:За съжаление и аз попаднах на тези мандарини. Не мога да повярвам как е допустимо да ядем такива неща! :mad:

След тази тема мириша мандарините преди да ги купя!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Мандарини със силен дъх на лекарства!

Мнениеот rali06 » 15 Фев 2018, 18:41

Ами какво да кажем за бананите? Нищо общо с вкуса от едно време. Всичко вече е ГМО.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Мандарини със силен дъх на лекарства!

Мнениеот S_Milenska » 16 Фев 2018, 10:58

Съгласна съм, че плодовете нямат нищо общо, но от както се преместих в Испания се радвам на нмного по-вкусни цитрусови плодове, в България като си дойдем бананите ги продават зелени и изключително безвкусни.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Мандарини със силен дъх на лекарства!

Мнениеот Adhoc » 26 Фев 2018, 18:02

Въпрос на избор на място за покупка. Това ми се струва, че е въпрос на много и лоши консерванти. Развалило се е и пак изглежда добре.
Adhoc
 
Мнения: 67
Регистриран на: 26 Фев 2018, 14:07

Следваща

Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта