Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Snejna » 03 Май 2017, 13:49

Да и това го има, че обикновено сме заслепени от любов, но дали наистина бихме могли да живеем без секс... Все ще се появи някой , който осигурява и секс и интимност и ще се събуди желанието, дори и ако смятаме, че не сме такива сексуални личности.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Elica » 17 Май 2017, 10:12

За да не е достатъчно основателен проблем, или и двамата трябва да са асексуални, или и двамата трябва да изпитват огромно чувство за дълг, за да могат да преодолеят този проблем, или по-скоро да го пренебрегнат.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Mon_ton » 18 Яну 2018, 10:33

Все пак сексът е голяма част от семейния живот, без секс няма интимно семейство, а съквартиранти. АКо нещо не се получава и е доста сериозен проблем, това е повод да се преосмисли семейния живот. Всяка една причина, може да е причина за развод и в това няма абсолютно нищо срамно, или лошо.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот rooter » 30 Яну 2018, 23:56

да, бих се развел, мисленето ми е следното ако не му пуска значи не ме обича, щом не ме обича има и други жени. аз без секс не мога
rooter
 
Мнения: 7
Регистриран на: 22 Дек 2017, 01:20

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Krum » 31 Яну 2018, 12:28

сексът е много важен, но чак до развод не знам дали ще ме докара, връзката не е само секс има и други фактори в нея.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Буба Мара » 27 Фев 2018, 13:21

sisi_an написа:С приятеля ми бяхме заедно от 7 години. Никога не е бил вн.добър в леглото. На приципа дай да го вкарам и да свършвам. Опитах се да го науча че не се прави така секс но не се получи. От година насам се появи и проблемна ерекция. Аз трябва да го възбуждам като жена и да използвам двете минути докато е твърд....търпях, търпях и като видях че няма да се получи ми писна и го разкарах. То това май е същото като да се разведеш.

Рано или късно до там се стига :+1:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот sad » 27 Фев 2018, 13:37

Да,
сексът е съвсем съзнателна дейност и ако въпреки разговорите нещата не вървят съм склонна да си бия шута без окото да ми мигне.
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Апр 2018, 17:40

sad написа:Да,
сексът е съвсем съзнателна дейност и ако въпреки разговорите нещата не вървят съм склонна да си бия шута без окото да ми мигне.

Не би ли била склонна да премислиш и да се примириш с липсата на секс, или с нередовния да речем?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот annamaria » 04 Апр 2018, 15:54

Според мен първо трябва да се открие проблема за това преди да се стигне до радикални мерки.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Dipsy » 04 Апр 2018, 15:59

Значи, ако съм минала 50-те вероятно нямаше да се разведа, нито да го правя на кой знае какъв проблем. Твърде вероятно е до тогава да съм се наситила или на секса или на съпруга си така или иначе. От там нататък остава алтернативата да си остана с мъжа, тъй като сме прекрасни в общото съжителстване, или ако толкова много ми се прави секс (или на него) да търсим варианти на страни. В останалите случай - да, бих се развела. :chopwood:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта