Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Мнениеот Monika_Spasova » 26 Мар 2018, 15:53

Жените сме лоши, когато трябва и сме добри, когато трябва. :grin: :grin:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Мнениеот annamaria » 20 Апр 2018, 15:08

За мен най-дразнещи си тия дето се надуват и казват, че вкъщи не готвели на мъжете си. Имам две такива в обкръжението със супер самочувствие и които смятат, че да опържиш яйца на мъжа си е нещо потресаващо. :twisted:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Мнениеот Jully » 30 Май 2018, 09:42

annamaria написа:За мен най-дразнещи си тия дето се надуват и казват, че вкъщи не готвели на мъжете си. Имам две такива в обкръжението със супер самочувствие и които смятат, че да опържиш яйца на мъжа си е нещо потресаващо. :twisted:

О и аз ги познавам такива, дето не могат и да си препекат филия! Не е нужно жената да е слугиня на мъжа си, ама поне малко да показва внимание към него - няма лошо. Не обичам жени с деца, които се държат като уличници. Имам такава съученичка, та ние сме вече по-близо до 40,отколкото до 20, тя прави едни предизвикателни снимки, типични за момичетата до 20-22 години. Направо ми е грозно да я гелдам, вярно, че е красива и много сексапилна, ама... айде малко на ниво де!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Мнениеот Тъжна Луна » 30 Май 2018, 15:47

Както би казал един мъж та дрънка:
Най-дразнещите жени са.. НАШИТЕ!
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Мнениеот nefertiti » 30 Май 2018, 17:51

Най-дразнещите жени са комплексираните! Тези които имат комплекси и не харесват нещо в себе си и затова си го изкарват на околните. Затова гледам да дружа само с приятелки, които са позитивни и удовлетворени от всичко в себе си!
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Мнениеот Тъжна Луна » 31 Май 2018, 15:56

nefertiti написа:Най-дразнещите жени са комплексираните! Тези които имат комплекси и не харесват нещо в себе си и затова си го изкарват на околните. Затова гледам да дружа само с приятелки, които са позитивни и удовлетворени от всичко в себе си!

Познавам едно такова жУвотно. Постоянно се превъзнася колко е зле, как мрази хората, себе си и всякакви неща които принципно трябва да се обичат, и очаква публиката да я обори: "Ама не бе скъпа, ти си прекрасна невероятна, незаменима" и тн. Никой не е застрахован от комплекси, за мен тва си е нормално. не може да сме идеални като нито живеем нито сме расли в идеален свят. ама разни тънки манипулацийки ш ма извиняватИ :bump:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Мнениеот svetlozara » 31 Май 2018, 16:06

Така е няма по-досадно от това, да трябва да се занимаваш с някакви такива мрънкала и хейтъри. Но някои хора са просто несигурни и не могат да приемат, че са добри и способни в нещо и имат нужда понякога човек да им помага.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Мнениеот annamaria » 22 Юни 2018, 12:02

Ами какво да кажем за злобните дребнави фръцлички, които демонстрират някакъв стандарт, ама душичките им мижави се пръскат от злоба и въобще не им върви точно поради тая ЗЛОБА!
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Мнениеот ivan.stoqnov » 11 Юли 2018, 18:02

Аз пък най-мразя типът кифлички, че някои от тях повече приличат на месенички спор няма. Ама маникюрчета, причесчички, масажчета, а всъщност това е една загуба на пари, които могат да се вложат в нещо по-смислено, като въдици за риболов например :grin: Шегичка малка, но в главтата си нямат мозък за 5 ст, а харчат 50 лв за прическа , как да не се ядоса човек :cussingblack:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Кои са най-дразнещите ЖЕНИ?

Мнениеот Петър Георгиев » 13 Юли 2018, 16:26

Мразя всички жени, които не ми пускат :wink:
Петър Георгиев
 
Мнения: 19
Регистриран на: 13 Юли 2018, 16:23

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта