Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Кети cat » 11 Фев 2019, 16:06

И аз избягвам това да ми е вечерята, просто стомахът ми поне вечер има нужда от течна храна. Сандивичи може сутрин или междинно, но на вечеря си търся супата :lol:
Кети cat
 
Мнения: 95
Регистриран на: 23 Ное 2018, 11:59

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Светлето » 30 Апр 2019, 10:35

Ако нямахме деца, може би често щяхме да залагаме на сандвичите. Обаче на този етап вкъщи редовно има готвено - яхнийка, супа, нещо друго. Супер рядко се яде нещо подобно за вечеря. Времето вечер у дома е време за вкусна храна и събиране на всички на трапезата. По цял ден всеки търчи по задачи, само през този един час вечер сме наистина заедно - без телефони и телевизори. Съответно, се старая и храната да е домашна и вкусна.
Светлето
 
Мнения: 112
Регистриран на: 07 Ное 2018, 15:34

Предишна

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта