Има ли сватба без гаф?

Re: Има ли сватба без гаф?

Мнениеот velvet_81 » 25 Окт 2018, 11:35

Не беше точно гаф, но беше комична ситуация, която вероятно ще помним до старини :D
На мъжа ми му се скъса колана, или нещо с токата, докато ме вдигаше да ме пренесе до дансинга за първия ни танц. Изтанцувахме го като аз го бях прегърнала през кръста, за да му държа панталона за гайките, под сакото. :lol1:
velvet_81
 
Мнения: 194
Регистриран на: 24 Окт 2018, 08:45

Re: Има ли сватба без гаф?

Мнениеот valensiq » 25 Окт 2018, 11:44

velvet_81 написа:Не беше точно гаф, но беше комична ситуация, която вероятно ще помним до старини :D
На мъжа ми му се скъса колана, или нещо с токата, докато ме вдигаше да ме пренесе до дансинга за първия ни танц. Изтанцувахме го като аз го бях прегърнала през кръста, за да му държа панталона за гайките, под сакото. :lol1:

Мъжът ти защо с такива големи гащи е тръгнал на сватбата! добре, че не сте имали подготвен тан с хореография, че щеше да е много интересно тогава, определено всички роднини щяха да запомнят как младоженеца танцува по бельо :lol:
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Re: Има ли сватба без гаф?

Мнениеот velvet_81 » 25 Окт 2018, 13:39

Беше свалил някое килце за сватбата :lol: Те гащите нямаше съвсем да паднат, ама поне донякъде :jumpeveryone:
Лошото е че още бяхме съвсем трезвени. Ако беше станало накрая, едва ли щеше да му пука :lol:
velvet_81
 
Мнения: 194
Регистриран на: 24 Окт 2018, 08:45

Re: Има ли сватба без гаф?

Мнениеот Frac » 26 Окт 2018, 08:51

velvet_81 написа:Не беше точно гаф, но беше комична ситуация, която вероятно ще помним до старини :D
На мъжа ми му се скъса колана, или нещо с токата, докато ме вдигаше да ме пренесе до дансинга за първия ни танц. Изтанцувахме го като аз го бях прегърнала през кръста, за да му държа панталона за гайките, под сакото. :lol1:

Ей такива забавни моменти се помнят вечно :grin:
Дори след сватбата като си разказвате с близки и приятели се оказва, че всеки е видял нещо различно или му се случило нещо интерсесно.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Има ли сватба без гаф?

Мнениеот _Лилия_ » 22 Мар 2019, 13:15

Сигурно всяка сватба си има своите гафове. Важното е младоженците да са щастливи и да се забавляват. Гафовете се забравят или се помнят, но с усмивка :razz:
_Лилия_
 
Мнения: 187
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:57

Re: Има ли сватба без гаф?

Мнениеот София » 01 Апр 2019, 10:07

И да има гафове, кой ти ги помни. После само с усмивка се сещам за всяка подробност. Тогава може и да е имало нещо недомислено, но сега го виждам просто като част от общата картинка - тоест, част от хубавия спомен.
София
 
Мнения: 111
Регистриран на: 05 Дек 2018, 11:16

Re: Има ли сватба без гаф?

Мнениеот Viki Borisova » 05 Апр 2019, 15:06

Винаги има гафове! Те се помнят завинаги. За мен сватбите са отживелица. Само пари на вятъра!
Viki Borisova
 
Мнения: 94
Регистриран на: 22 Мар 2019, 11:22

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта